• GoHome Professional
stanovi lovrečica novogradnja barem 70 m2 - GoHome
  • stanovi lovrečica novogradnja barem 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi lovrečica novogradnja barem 70 m2

  • Za upit "stanovi lovrečica novogradnja barem 70 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.719 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 570000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • prizemlje
    • opremljen
    • 2.kat
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, LOVREČICA, 369.225 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan u izgradnji! Stan je smješten u prizemlju moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 82 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 341.000 €, 68,00 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smješten na 2. katu moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 68 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 360.000 €, 72,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag okolica- dvosoban stan novogradnja Iz naše ponude izdvajamo stan na atraktivnoj lokaciji udaljen 300 m od mora i lijepo uređene plaže. Smješten na 1. katu zgrade od ukupno 4 stana. Stan ima zatvorenog prostora 49,45 m2, natkrivenu terasu površine 10,90 m2, 2 parkirna mjestapa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi lovrečica novogradnja barem 70 m2'
384.000 €
384.000 €
437.000 €
  Stan, LOVREČICA, 334.350 €, 74,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UMAG ? Lovrečica | Stan u prizemlju S2B | Novogradnja na odličnoj lokaciji Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 379.500 €, 79,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smješten na 1. katu moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 79 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 413.000 €, 82,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UMAG! Lovrečica ? novogradnja na odličnoj lokaciji. S6B Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan ambijent, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 397.350 €, 88,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja na odličnoj lokaciji Stan S1A Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan ambijent, a istovremeno blizinu....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 438.300 €, 97,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UMAG ? Lovrečica | Stan u prizemlju S1B | Novogradnja na odličnoj lokaciji Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 491.500 €, 98,00 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UMAG! Lovrečica ? novogradnja na odličnoj lokaciji Stan 3B Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan ambijent, a....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi! Prelijepi apartmani u blizini plaže, Umag! Prodajemo stanove u novom stambenom projektu u blizini Umaga. Stan A16, nalazi se u prizemlju zgrade sa dvije etaže. na svakoj etaži jedan stan. Stan se sastoji od hodnika, 4 spavaće sobe, 2 kupaone, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 316.250 €, 63,00 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smješten na 1. katu moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 63 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more