• GoHome Professional
stanovi lovrečica 60 m2 što manje - GoHome
  • stanovi lovrečica 60 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi lovrečica 60 m2 što manje

  • Za upit "stanovi lovrečica 60 m2 što manje" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.918 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 490000 eura (prosječna cijena)
    • do 590000 eura
    • do 4900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, LOVREČICA, Na upit, 54,58 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG (okolica) - Stan u prizemlju sa vrtom 100m od mora Lovrečica je malo ribarsko mjesto na zapadnoj obali Istre, poznato po svojoj ljepoti i čistoći mora. Neki od zanimljivih sadržaja u Lovrečici su crkva sv. Lovre, kamp Park Umag, biciklističke staze i ronilački centar.....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Lovrečica, Stan 57 m2, visoko prizemlje, Top Lokacija 100 od mora. Na jednoj od najtraženijih mikrolokacija uz more, u šarmantnoj i mirnoj Lovrečici, svega nekoliko minuta vožnje od Umag, smjestio se ovaj izuzetno ugodan i funkcionalan stan koji nudi savršen spoj privatnosti, komfora....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 319.000 €, 58,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaža i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S6A, nalazi se na drugom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne površine 58,75 m2, a sastoji se od ulaznog pretprostora (4,50 m2), dnevnog boravka (22,75 m2),natkrivene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi lovrečica 60 m2 što manje'
Na upit
269.550 €
269.550 €
  Stan, LOVREČICA, 260.037 €, 58,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien u ponudi ima luksuznu zgradu u novogradnji - apartman A108 na 1.katu Vaša nova adresa uz more i gradsku promenadu Umag na sjeverozapadu Istarskog poluotoka odiše posebnim šarmom mediteranskog grada, u kraju gdje more i kopno nude pregršt mogućnosti za avanturu, sportski....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 269.550 €, 59,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan u izgradnji! Stan je smješten u prizemlju moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 59 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 316.250 €, 63,00 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smješten na 1. katu moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 63 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 352.000 €, 63,00 m2 cca 5590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaža i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S4A, nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne površine 63,25 m2, a sastoji se od ulaznog pretprostora (4,40 m2), dnevnog boravka (25,30 m2), natkrivene....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 372.500 €, 64,00 m2 cca 5820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaža i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S4B, nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne površine 64,70 m2, a sastoji se od ulaznog pretprostora (4,00 m2), dnevnog boravka (22,85 m2),natkrivene....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2024.,

www.min-aquila.hr

Prodaje se stan u izgradnji udaljen 5 km od centra Umaga te 7 km od Novigrada. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u Lovrečici te je udaljen 350 m od mora i lijepo uređene plaže. Stan ima zatvorenog prostora 44, 30 m2 + vrt 113 + parking 12, 50 m2 te nakon obračuna određenog koeficijenta....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2023.,

www.min-aquila.hr

Prodaje se stan u izgradnji na mirnoj lokaciji u Lovrečici. Stan je smješten na 2. katu zgrade od ukupno 4 stana. Stan ima zatvorenog prostora od 48, 25 m2 + natkrivena terasa 8, 80 + natkriveni parking 12, 50 + spremište u prizemlju zgrade od 8, 85 m2 te nakon obračuna određenog....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag okolica-dvosoban stan blizu mora Iz naše ponude izdvajamo stan na mirnoj lokaciji. Stan ima zatvorenog prostora 48,25 m2, natkrivenu terasu površine 8,80 m2, jedno natkriveno parkirno mjesto i spremište površine 8,85 m2. Smješten je na drugom katu manje stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj konforan trosoban stan ! Stan je smješten na drugom katu moderne zgrade sa ukupno 4 jedinice. Ukupna površina stambenog prostora je 65 m2, od čega površina stana iznosi 48....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kvalitetan stan s pogledom na more samo 300metara od mora u Lovrečici Prodaje se kvalitetan stan s pogledom na more samo 300metara od predivne plaže u Lovrečici. Stan je kompletno namješten te se kao takav i prodaje. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 335.365 €, 65,34 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, UMAG (okolica) - Dvosoban stan u prizemlju sa vrtom 100m od mora Lovrečica je malo ribarsko mjesto na zapadnoj obali Istre, poznato po svojoj ljepoti i čistoći mora. Neki od zanimljivih sadržaja u Lovrečici su crkva sv. Lovre, kamp Park Umag, biciklističke staze i ronilački....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 337.265 €, 65,74 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 337.360 €, 65,76 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me