• GoHome Professional
stanovi lovrečica 60 m2 - GoHome
  • stanovi lovrečica 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi lovrečica 60 m2

  • Za upit "stanovi lovrečica 60 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 4.918 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 490000 eura (prosječna cijena)
    • do 590000 eura
    • do 4900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, LOVREČICA, 319.000 €, 58,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaža i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S6A, nalazi se na drugom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne površine 58,75 m2, a sastoji se od ulaznog pretprostora (4,50 m2), dnevnog boravka (22,75 m2),natkrivene....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 260.037 €, 58,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien u ponudi ima luksuznu zgradu u novogradnji - apartman A108 na 1.katu Vaša nova adresa uz more i gradsku promenadu Umag na sjeverozapadu Istarskog poluotoka odiše posebnim šarmom mediteranskog grada, u kraju gdje more i kopno nude pregršt mogućnosti za avanturu, sportski....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Lovrečica, Stan 57 m2, visoko prizemlje, Top Lokacija 100 od mora. Na jednoj od najtraženijih mikrolokacija uz more, u šarmantnoj i mirnoj Lovrečici, svega nekoliko minuta vožnje od Umag, smjestio se ovaj izuzetno ugodan i funkcionalan stan koji nudi savršen spoj privatnosti, komfora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi lovrečica 60 m2'
316.250 €
316.250 €
320.000 €
  Stan, LOVREČICA, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2023.,

www.min-aquila.hr

Prodaje se stan u izgradnji na mirnoj lokaciji u Lovrečici. Stan je smješten na 2. katu zgrade od ukupno 4 stana. Stan ima zatvorenog prostora od 48, 25 m2 + natkrivena terasa 8, 80 + natkriveni parking 12, 50 + spremište u prizemlju zgrade od 8, 85 m2 te nakon obračuna određenog....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 352.000 €, 63,00 m2 cca 5590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaža i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S4A, nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne površine 63,25 m2, a sastoji se od ulaznog pretprostora (4,40 m2), dnevnog boravka (25,30 m2), natkrivene....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 269.550 €, 59,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja na odličnoj lokaciji S2A Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom i ekskluzivnom naselju Lovrečica, u blizini Umaga. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji koja pruža privatnost, zelenilo i ugodan ambijent, a istovremeno blizinu mora....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 269.550 €, 59,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaža i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S2A, nalazi se u prizemlju zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne površine 59,90 m2, a sastoji se od ulaznog pretprostora (3,80 m2), dnevnog boravka (28,80 m2), spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 269.550 €, 59,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan u izgradnji! Stan je smješten u prizemlju moderne novogradnje sa 12 stanova. Ukupan površina stana iznosi 59 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 372.500 €, 64,00 m2 cca 5820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag, samo 400 m do prvih plaža i 4 kilometra od grada Umaga smjestila se ova moderna zgrada. Stan oznake S4B, nalazi se na prvom katu zgrade od ukupno 12 stanova, ukupne površine 64,70 m2, a sastoji se od ulaznog pretprostora (4,00 m2), dnevnog boravka (22,85 m2),natkrivene....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2024.,

www.min-aquila.hr

Prodaje se stan u izgradnji udaljen 5 km od centra Umaga te 7 km od Novigrada. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u Lovrečici te je udaljen 350 m od mora i lijepo uređene plaže. Stan ima zatvorenog prostora 44, 30 m2 + vrt 113 + parking 12, 50 m2 te nakon obračuna određenog koeficijenta....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj konforan trosoban stan ! Stan je smješten na drugom katu moderne zgrade sa ukupno 4 jedinice. Ukupna površina stambenog prostora je 65 m2, od čega površina stana iznosi 48....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kvalitetan stan s pogledom na more samo 300metara od mora u Lovrečici Prodaje se kvalitetan stan s pogledom na more samo 300metara od predivne plaže u Lovrečici. Stan je kompletno namješten te se kao takav i prodaje. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 335.365 €, 65,34 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, UMAG (okolica) - Dvosoban stan u prizemlju sa vrtom 100m od mora Lovrečica je malo ribarsko mjesto na zapadnoj obali Istre, poznato po svojoj ljepoti i čistoći mora. Neki od zanimljivih sadržaja u Lovrečici su crkva sv. Lovre, kamp Park Umag, biciklističke staze i ronilački....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, Na upit, 65,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 337.265 €, 65,74 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 337.360 €, 65,76 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com