• GoHome Professional
stanovi lošinj pala cijena barem 60 m2 - GoHome
  • stanovi lošinj pala cijena barem 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi lošinj pala cijena barem 60 m2

  • Za upit "stanovi lošinj pala cijena barem 60 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.062 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • park
    • renoviran
    • moderan
    • 2.kat
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 276.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni stan u stambenoj zgradi koji se sastoji od stubišta na prvom katu zgrade. te stubišta, hodnika. kuhinje, dnevnog boravka, dvije sobe i kupaonice, na drugom katu zgrade, ukupno površine 60,97 m2 (NKP 60,97 m2). .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 270.000 € na 255.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 255.000 €, 63,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 270.000 €
04.03.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Mali Lošinj prodaje se stan smješten na prvom katu stambene zgrade, idealan za miran obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Stan ukupne stambene površine 63 m² odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnom atmosferom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 276.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan na prvom katu stambene zgrade koji se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, dvije sobe i kupaonice, ukupne površine 54,82 m2 (NKP 54,82 m2), a sastavni dio stana su i pripadci: natkrivena terasa, površine 3,95 m2 (NKP 1,98 m2), nenatkrivena terasa, površine 2,75 m2 (NKP....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi lošinj pala cijena barem 60 m2'
260.000 €
260.000 €
260.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 276.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Stan na top lokaciji ? Mali Lošinj Prodaje se potpuno renoviran stan ukupne površine 60,97 m², smješten na izvrsnoj lokaciji u Malom Lošinju. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, toaleta, ostave. Stan je u potpunosti renoviran 2025. godine te se prodaje potpuno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 60,97 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 276.000 €
06.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.sobol-nekretnine.hr

Dvoetažni stan u stambenoj zgradi koji se sastoji od stubišta na prvom katu zgrade. te stubišta, hodnika. kuhinje, dnevnog boravka, dvije sobe i kupaonice, na drugom katu zgrade, ukupno površine 60,97 m2 )NKP 60,97....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 276.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Stan na top lokaciji ? Mali Lošinj Prodaje se potpuno renoviran stan ukupne površine 65,68 m², smješten na izvrsnoj lokaciji u Malom Lošinju. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, toaleta, ostave i lođe. Stan je u potpunosti renoviran 2025. godine te se....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 276.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se lijepo uređen i adaptiran stan u Malom Lošinju, ukupne površine 60.97m², smješten na izvrsnoj lokaciji koja nudi idealan spoj mira i blizine svih sadržaja. Stan se nalazi svega 5 minuta hoda od centra grada te približno 10 minuta od prve plaže, što ga čini savršenim za....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 276.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se potpuno renoviran i moderno namješten stan ukupne površine 60,97 m², smješten na izvrsnoj lokaciji u Malom Lošinju, u mirnom okruženju, a u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, toaleta i ostave,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 276.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosoban stan u Malom Lošinju, smješten u kući u mirnom dijelu grada, idealan za ugodno stanovanje ili kao investicija za odmor i najam. Stan se nalazi na drugom katu kuće s ukupno dvije etaže, jednoetažan je i ima stambenu površinu od 65,68 m², odnosno 61,00 m² neto korisne....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 276.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se lijepo uređen i adaptiran stan u Malom Lošinju, ukupne površine 65.68m², smješten na izvrsnoj lokaciji koja nudi idealan spoj mira i blizine svih sadržaja. Stan se nalazi svega 5 minuta hoda od centra grada te približno 10 minuta od prve plaže, što ga čini savršenim za....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 276.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan u Malom Lošinju, smješten u kući u mirnom dijelu grada, idealan za ugodno stanovanje ili kao investicija za odmor i najam. Stan se nalazi na prvom katu kuće s ukupno dvije etaže, jednoetažan je i ima stambenu površinu od 65,68 m², odnosno 61,00 m² neto korisne....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 276.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 260.000 €, 65,68 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 297.000 €
11.01.2026 - 276.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Cijena nije fiksna! Stan: Mali Lošinj, 65.00 m2 (prodaja).

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MALI LOŠINJ, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 220.000 €
18.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo potpuno adaptirani i namješten stan na Malom Lošinju, smješten u blizini svih važnih sadržaja. Stan je idealno lociran, nedaleko od centra grada i Sunčane uvale, pružajući vam lakoću pristupa svim uslugama i prirodnim ljepotama ovog otoka. Stan se sastoji od jedne spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!