stanovi karlovac porasla cijena - GoHome
  • stanovi karlovac porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi karlovac porasla cijena

  • Za upit "stanovi karlovac porasla cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.348 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 130.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 125.000 €
25.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac, Švarča novouređen trosoban stan od 50 m2, smješten u mirnom i uređenom naselju u stambenoj zgradi okružen zelenilom.Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupaonice i balkona. Stanu pripada podrum 6 m2.Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 83.000 € na 89.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2025 - 70.000 €
29.04.2025 - 65.000 €
09.09.2025 - 63.000 €
18.11.2025 - 83.000 €
08.03.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za više informacija 0997378427 Stan od 51 m² nalazi se u kući i sastoji se od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, okučnice i nadkrivenog parkirnog mjesta. Opis prostora: Dnevna soba i spavaća soba: Prostrane i funkcionalne sobe, prilagođene za obiteljski život. Idealne su za odmor i opuštanje,....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 165.000 € na 192.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, 192.000 €, 115,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 140.000 €
26.12.2025 - 160.000 €
09.01.2026 - 165.000 €
30.03.2026 - 192.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo prostran stan u samom centru Karlovca površine 115m2 odmah useljiv! Stan ima dvije spavaće sobe, dvije kupaone, dnevni boravak, špajzu! Odlična lokacija blizina glavnog trga i pošte! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi karlovac porasla cijena'
399.000 €
130.000 €
200.000 €
 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 280.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Švarča, 280.000 €, 74,50 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan na prvom katu, koji se sastoji od ulaza, wc-a i vešeraja, dnevnog boravka i kuhinje, predsoblja, kupaonice, dvije spavaće sobe i dva balkona. Pogled iz dnevnog je prema Istoku gdje ujutro imate izlazak sunca, a sobe gledaju prema Sjeveru i prema gradu. Stan se nalazi....

 
 
 
 
+27%

Promjena cijene sa 146.000 € na 185.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 185.000 €, 115,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 146.000 €
28.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

*PRILIKA* Prodaje se trosoban stan površine 115 m2 u strogom centru Karlovca (Korzo), na prvom katu zgrade sa pripadajućim tavanskim prostorom od 100 m2 koje je u cijeni. Orijentacija stana je sjever-jug. Grijanje ? centralno na struju, dvije kalijeve peći, jedna rustikalna peć. Struja....

 
 
 
 
+34%

Promjena cijene sa 169.000 € na 226.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Rakovac, 226.000 €, 113,77 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 169.000 €
22.05.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan komforan četverosobni stan na 1. katu, u Karlovcu. . Stan se prostire se na ukupno 113.77 kvadratnih metara stambenog prostora, što je dovoljno da zadovolji sve potrebe moderne obitelji. Ovaj stan uključuje veliki dnevni boravak, tri sobe, kuhinju s blagovaonom,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.