- stanovi karlovac park

  • Za upit "stanovi karlovac park" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.543 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • ulica matije gupca
    • održavan
    • grijanje na plin
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, 190.000 €, 82,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja funkcionalan dvosoban stan u Centru na Korzu ukupne površine 82 m2 sa garažom i parkingom. Nalazi se na drugom katu zgrade. Orijentacije sjever-jug. Sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 370.000 € na 399.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 399.000 €, 169,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 370.000 €
09.05.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Karlovca na prodaju je funkcionalan i prostran stan površine 169m2. Impresivna kvadratura idealna je za realizaciju različitih djelatnosti (poliklinika, ortodontska ordinacija, liječničke - zdravstvene djelatnosti). Prostor se može koristiti i kao stambeni objekt budući....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 188.000 €, 65,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u samom centru Karlovca, ukupne površine 83 m² (65 m² + 18 m² galerija), smješten na 1. katu zgrade s posebno lijepim pogledom. Stan je otvorenog tlocrta ? kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak tvore funkcionalnu cjelinu. Jedna spavaća soba odvojena je u prizemlju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi karlovac park'
193.000 €
190.000 €
188.000 €
  Stan, KARLOVAC, Centar, 187.000 €, 51,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je potpuno uređen i funkcionalan stan smješten u jednom od najpoželjnijih kvartova Karlovca ? Novi centar. Lokacija ? Novi centar Ovaj kvart nudi sve što je potrebno za ugodan i praktičan život: u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škole, vrtići, javni prijevoz, kafići,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 229.900 € na 216.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 216.900 €, 72,24 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 240.000 €
05.05.2026 - 229.900 €
19.05.2026 - 216.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u jednom od omiljenih karlovačkih kvartova Grabriku, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade sa ukupno 4 katova. Stan, ukupne površine 72,24 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe, velikog open-space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te špajzom,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 200.999 € na 194.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 200.999 €
19.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 83.000 € na 89.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2025 - 70.000 €
29.04.2025 - 65.000 €
09.09.2025 - 63.000 €
18.11.2025 - 83.000 €
08.03.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za više informacija 0997378427 Stan od 51 m² nalazi se u kući i sastoji se od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, okučnice i nadkrivenog parkirnog mjesta. Opis prostora: Dnevna soba i spavaća soba: Prostrane i funkcionalne sobe, prilagođene za obiteljski život. Idealne su za odmor i opuštanje,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Centar, 156.000 €, 68,35 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se uređen stan u samom srcu Karlovca, ukupne neto korisne površine 68,35 m², smješten u visokom prizemlju tradicijske zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, funkcionalne kuhinje povezane s blagovaonicom, ostave, odvojenog WC-a i prostrane sobe koja....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Centar, 140.000 €, 61,38 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se uređen stan u samom srcu Karlovca, ukupne neto korisne površine 61,38 m², smješten u visokom prizemlju tradicijske zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dječje sobe, kupaonice s WC-om, funkcionalne kuhinje povezane s blagovaonicom i prostrane spavaće sobe, što pruža....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Rakovac, 164.000 €, 52,24 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u Karlovcu na Rakovcu. Stan se nalazi na 3. katu Sastoji se od dvije sobe (spavaća soba i boravak), kuhinje, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, dva balkona ukupno površine 52,24m2 Također se u podrumu nalazi pripadajuće spremište. Zgrada je bez lifta. Grijanje....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 291.000 €, 132,50 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan četverosobni stan smješten u srcu Karlovca, u blizini Trga Matije Gupca jedne od najvažnijih točaka karlovačkog urbanog života. Ovaj prostrani dom nudi 132,5 četvornih metara stambenog prostora, a sastoji se od prostranog ulaznog hola s balkonom, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 199.000 €, 98,10 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Zvijezda, 98,10 m2 Prodaje se iznimno atraktivan trosoban stan površine 98,10 m², smješten na prvom katu povijesne zgrade u strogom centru Karlovca, točno iznad Papas Bara, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Iz stana se pruža otvoren....