• GoHome Professional
stanovi karlovac nenamješten 80 m2 - GoHome
  • stanovi karlovac nenamješten 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi karlovac nenamješten 80 m2

  • Za upit "stanovi karlovac nenamješten 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, Mostanje, 88.000 €, 80,26 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Mostanje, 80,26m2, 2S Prodaje se dvosoban stan površine 80,26m2 u roh bau izvedbi koji se nalazi na prvom katu u kući. Kuća još nije etažirana, izrađen je etažni elaborat te će se etažiranje provesti po dogovoru s kupcem. U stan se ulazi kroz zaseban ulaz....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 230.547 €, 80,58 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 1. Katu novogradnje, površine 80,58 m2. Cijena stana: 223.610,00 €. (2.775 €/m2) Parkirno mjesto: 6.937,00 € _______________________________ UKUPNO: 230.547,00 € OPIS: Novogradnja Karlovac ? stanovi s vrhunskom opremom i planiranim useljenjem početkom 2026. U prodaji....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Mostanje, 90.200 €, 82,32 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Mostanje, 82,32m2, 2S Prodaje se dvosoban stan površine 82,32m2 u Roh-Bau izvedbi koji se nalazi u potkrovlju kuće. Kuća još nije etažirana, ali je izrađen etažni elaborat te će se etažiranje provesti po dogovoru s kupcem. U stan se ulazi pomoću vanjskog stubišta....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 199.000 € na 188.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 188.000 €, 83,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 199.000 €
10.05.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je kreativno uređen, kompletno namješten i funkcionalan stan u samom centru Karlovca, na prvom katu lijepe i održavane povijesne zgrade. Prozračan stan koji se odlikuje visokim stropovima i velikim prozorima ukupne je površine 83 m2 od čega u naravi stan ima 65 m2, no izrađena....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 196.508 €, 75,58 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u sklopu projekta GREEN HILLS LIVING (C i D ulaz) u Karlovcu. Svi tlocrti dostupni su i na web stranici ; https://greenhills.ab-projekti.hr/ Opće informacije: Projekt GREEN HILLS LIVING smješten je u naselju Švarča, na ulazu u grad Karlovac iz smjera Rijeke točnije....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 280.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Švarča, 280.000 €, 74,50 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan na prvom katu, koji se sastoji od ulaza, wc-a i vešeraja, dnevnog boravka i kuhinje, predsoblja, kupaonice, dvije spavaće sobe i dva balkona. Pogled iz dnevnog je prema Istoku gdje ujutro imate izlazak sunca, a sobe gledaju prema Sjeveru i prema gradu. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Centar, 49.000 €, 85,50 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

** POTKROVNI, 3-SOBNI STAN, U STARIJOJ ZGRADI, 85,45 m2; * SASTOJI SE OD 2 SPAVAĆE SOBE, RADNE SOBICE, BORAVIŠNE KUHINJE SA BLAGOVAONICOM, KUPAONICE SA WC-OM, IZBE I PREDSOBLJA; * U ZEMLJIŠNOJ KNJIZI, STAN JE EVIDENTIRAN U POVRŠINI 58,50 m2 A U NARAVI I PREMA NOVOJ IZMJERI I POTVRDI....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U sklopu novog stambenog projekta JAMADOL, na adresi Dorjanska, Karlovac, u ponudi je trosobni stan smješten na zadnjem katu zgrade s ukupno 3 stana. Stan je idealan za kupce koji traže kombinaciju funkcionalnosti, energetskih ušteda i mirnog okruženja. Uz stan dolaze i dva vlastita....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 128.000 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 73,00 m2 na mirnoj lokaciji, okružen zelenim površinama, sa puno dnevne svjetlosti tokom cijelog dana. Sastoji se od: velikog hodnika, kuhinje iz koje je izlaz na nadkriveni balkon, spavaće sobe, dnevne sobe, kupaonice, wc-a i špajze. Stan se prodaje potpuno namješten....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Grabrik, 280.200 €, 87,56 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada projekt Grabrik 4, ukupno 104 stambene jedinice. Posljednji stan u ponudi. Zgrada je završena i useljena. Tehnički opis: fasada izolacija 15 cm, pvc stolarija - dvoslojno izo staklo, na sjevernoj strani troslojno izo staklo, ugrađeni rekuperatori zraka, klime u dnevnim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi karlovac 80 m2 (20)
  • stanovi karlovac nenamješten (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr