• GoHome Professional
stanovi karlovac barem 70 m2 - GoHome
  • stanovi karlovac barem 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi karlovac barem 70 m2

  • Za upit "stanovi karlovac barem 70 m2" pronađeno 53 nekretnina - prosječna cijena 2.296 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, 287.000 €, 132,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U Karlovcu, u strogom centru grada, u ponudi je uredno održavan četverosobni salonski stan ukupne površine 132,5 m2, smješten na 1. katu reprezentativne i kvalitetno građene zgrade iz 1931. godine, kojem pripadaju i suvlasnički dijelovi, uključujući spremište u potkrovlju površine....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 291.000 €, 132,50 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan četverosobni stan smješten u srcu Karlovca, u blizini Trga Matije Gupca jedne od najvažnijih točaka karlovačkog urbanog života. Ovaj prostrani dom nudi 132,5 četvornih metara stambenog prostora, a sastoji se od prostranog ulaznog hola s balkonom, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 398.000 €, 135,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja prekrasan novouređen trosoban stan u potkrovlju veličine 135 m2 korisne površine+10 m2 niže visine stropa. Stan se nalazi na vrlo poželjnoj lokaciji na drugom katu od ukupno dva kata zgrade. Orijentacija stana je sjever-jug stoga stan....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Luščić, 310.000 €, 135,51 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Lušćić, 135,51m2 sa garažom i spremištem U mirnom i traženom dijelu Karlovca, u naselju Luščić, prodaje se prostran stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade koja se sastoji od ukupno tri stana. Nekretnina se nalazi u tihoj, slijepoj ulici koja pruža....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 250.000 €, 139,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

CENTAR GRADA, Preradovićeva ul., četverosoban (4) stan, na I katu od 138,66 m2, sa pogledom na rijeku Kupu. Kompletno adaptiran 2002 god.( NOVE instalacije struje i vode, lakirani parketi, oličeni zidovi i vanjska stolarija hrastova nova sa izo-staklom, spušteni stopovi u hodniku....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 400.000 €, 141,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantan stan od 110 m2 u samom centru grada Karlovca. Orijentacijski je pozicioniran na sjeveroistok, a pogled s apartmana koji se prodaje uz sam stan cilja direktno na rijeku Kupu. Zgrada u kojoj je stan smješten je pod zaštitom Ministarstva kulture i medija Republike....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 400.000 €, 141,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, KARLOVAC, ZVIJEZDA, 141 m2, 4-soban Prodaje se stan površine 110m2 na prvom katu,uz stan dolazi i zaseban apartman od 31 m2 koji se koristi za dnevni najam, zgrada je izgrađena 1895.godine, zadnja adaptacija 2023. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 239.992 €, 158,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Zvijezda, Stjepana Radića, 5s, 158m2 PRODAJA, STAN, NKP 158,2 m2, Centar, Stjepana Radića Prodaje se stan u samom srcu grada Karlovca, Radićevoj ulici, koji se nalazi na prvom katu manje poslovno - stambene zgrade ukupne NKP od 158 m2. Stan se prostire preko cijelog....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Rakovac, 420.000 €, 161,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem četverosoban stan od 161 m² (neto 128 m²) na prvom katu stambene zgrade u karlovačkom naselju Udbinja!Zgrada je izgrađena 2007. godine, ima ukupno tri kata, a stan je zadnji put renoviran 2021. godine. Stan je jednoetažan i orijentiran na sve četiri strane svijeta, što osigurava....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 370.000 € na 399.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 399.000 €, 169,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 370.000 €
09.05.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Karlovca na prodaju je funkcionalan i prostran stan površine 169m2. Impresivna kvadratura idealna je za realizaciju različitih djelatnosti (poliklinika, ortodontska ordinacija, liječničke - zdravstvene djelatnosti). Prostor se može koristiti i kao stambeni objekt budući....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 183.750 €, 258,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretine nude vam na prodaju stan: LOKACIJA Stan se nalazi na I katu dvorišne poslovno stambene zgrade, bez lifta, u samom centru Karlovca na top lokaciji, gradska četvrt Zvijezda, svega 250m udaljeno od Korza. U neposrednoj blizini nalaze se mnoge državne i obrazovne institucije,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-53 (od ukupno 53)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine