• GoHome Professional
stanovi karlovac 70 m2 što veće - GoHome
  • stanovi karlovac 70 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi karlovac 70 m2 što veće

  • Za upit "stanovi karlovac 70 m2 što veće" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.650 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.kat
    • roh-bau
    • ulica tina ujevića
    • parking
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, 155.995 €, 68,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 68,35 m2 , Karlovac Centar, S2 Prodaje se stan u strogom centru grada Karlovca, NKP 68,35 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade,a sastoji se od ulaznog prostora,kupaonice sa wc-om, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice te dvije spavaće sobe. Stan....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 196.508 €, 75,58 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u sklopu projekta GREEN HILLS LIVING (C i D ulaz) u Karlovcu. Svi tlocrti dostupni su i na web stranici ; https://greenhills.ab-projekti.hr/ Opće informacije: Projekt GREEN HILLS LIVING smješten je u naselju Švarča, na ulazu u grad Karlovac iz smjera Rijeke točnije....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 280.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Švarča, 280.000 €, 74,50 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan na prvom katu, koji se sastoji od ulaza, wc-a i vešeraja, dnevnog boravka i kuhinje, predsoblja, kupaonice, dvije spavaće sobe i dva balkona. Pogled iz dnevnog je prema Istoku gdje ujutro imate izlazak sunca, a sobe gledaju prema Sjeveru i prema gradu. Stan se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi karlovac 70 m2 što veće'
193.000 €
229.900 €
162.994 €
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 128.000 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 73,00 m2 na mirnoj lokaciji, okružen zelenim površinama, sa puno dnevne svjetlosti tokom cijelog dana. Sastoji se od: velikog hodnika, kuhinje iz koje je izlaz na nadkriveni balkon, spavaće sobe, dnevne sobe, kupaonice, wc-a i špajze. Stan se prodaje potpuno namješten....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 229.900 € na 216.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 216.900 €, 72,24 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 240.000 €
05.05.2026 - 229.900 €
19.05.2026 - 216.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u jednom od omiljenih karlovačkih kvartova Grabriku, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade sa ukupno 4 katova. Stan, ukupne površine 72,24 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe, velikog open-space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te špajzom,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 265.000 € na 255.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 265.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S2 1 KAT,70 M2 KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIH, DNEVNI BORAVAK, 2 SOBE , KUHINJA , KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VRTA/DVORIŠTA 16 M2. OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE INSTALACIJE , NOVA....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 196.000 € na 200.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 3-soban ,Tina Ujevića 6., namješten, površine 67,00 m2 ( korisne površine 70,00 m2 ). Stan se nalazi u neboderu na 3.katu (od ukupno 12 katova) i ima dva lifta (dizala.) Raspored stana; ulaz ; predprostor, hodnik, kuhinja sa blagovaonom proširena za prostor gdje je prije bila....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 225.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 225.000 €, 69,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 245.000 €
08.05.2026 - 235.000 €
18.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoiposobni stan na petom katu koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, smočnice, kupaonice, wc-a, predsoblja, hodnika i lođe. Stanu pripada i spremište u prizemlju zgrade. Grijanje na gradsku toplanu (novi lipovica radijatori, kalorimetar) i....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Centar, 156.000 €, 68,35 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se uređen stan u samom srcu Karlovca, ukupne neto korisne površine 68,35 m², smješten u visokom prizemlju tradicijske zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, funkcionalne kuhinje povezane s blagovaonicom, ostave, odvojenog WC-a i prostrane sobe koja....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Karlovac, Gaza, dvosoban stan 62 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji. Grijanje na dizalicu topline s podnim grijanjem, termoizolacijska fasada, krovni pokrov crijep, PVC stolarija, podne obloge keramika i laminat Prodaju se 2 stana. Jedan se nalazi u prizemlju drugi na prvom katu.....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Mostanje, 73.430 €, 67,73 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Mostanje, 67,73m2, 2S Prodaje se dvosoban stan površine 67,73m2 u Roh-Bau izvedbi koji se nalazi u prizemlju kuće. Kuća još nije etažirana, izrađen je etažni elaborat te će se etažiranje provesti po dogovoru s kupcem. U stan se ulazi kroz zaseban ulaz koji....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Rakovac, 158.000 €, 67,06 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Karlovac - U ponudi komforan dvosoban stan ukupne površine 67,06 m2 na predivnoj lokaciji u gradskoj četvrti Rakovac, nadomak glavnog gradskog kupališta i šetnice uz Koranu. Ukupne je netto korisne površine 67,06 m2. Nalazi se na IV. katu zgrade bez lifta koji je ujedno i zadnji kat....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Rakovac, 158.000 €, 67,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 67m2 u Karlovcu. Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade izgrađene 1980. godine (zgrada nema lift). Zgrada je kvalitetne gradnje, ulaz je miran i uredan, a susjedstvo ugodno. Stan je nenamješten, uredan i okrečen, spreman za useljenje ili uređenje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 230.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 230.000 €, 66,45 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S1 66,45M2, KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIK, 2 SOBE + DNEVNI BORAVAK, KUPANICA, WC, KUHINJA /BLAGAVONICA, SPREMIŠTE + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 29 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 188.000 €, 65,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u samom centru Karlovca, ukupne površine 83 m² (65 m² + 18 m² galerija), smješten na 1. katu zgrade s posebno lijepim pogledom. Stan je otvorenog tlocrta ? kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak tvore funkcionalnu cjelinu. Jedna spavaća soba odvojena je u prizemlju,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac