• GoHome Professional
stanovi karigador do 490000 eura - GoHome
  • stanovi karigador do 490000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi karigador do 490000 eura

  • Za upit "stanovi karigador do 490000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.698 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 460000 eura (malo jeftiniji)
    • 510000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARIGADOR, 480.000 €, 110,95 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, NOVIGRAD, KARIGADOR - Moderan i kvalitetan 4SS+DB stan u novogradnji smješten nadomak prirodnih uređenih plaža. U ponudi imamo noviji kompleks zgrada smješten u Karigadoru svega 290m od uređenih i prirodnih plaža. Tako se u istome kompleksu smjestio dvoetažni stan s krovnom....

 
 
 
  Stan, KARIGADOR, 480.000 €, 220,70 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Stan, KARIGADOR, 320.000 €, 71,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji u Karigadoru, smješten na samo 200 metara od mora i predivnih plaža. Ovaj funkcionalan stan nalazi se u prizemlju stambene zgrade i sastoji se od dvije spavaće sobe, potpuno opremljene kupaonice, te dnevnog boravka s kuhinjom. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi karigador do 490000 eura'
267.800 €
 
+25%

Promjena cijene sa 245.000 € na 306.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARIGADOR, 306.000 €, 67,50 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.12.2025 - 245.000 €
08.04.2026 - 306.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Karigador - Istra Prodaje se stan ukupne površine 67,5 m² koji se sastoji se stambenog dijela i prostrane krovne terase koja nudi dodatni vanjski prostor za korištenje. S krovne terase pruža se pogled na more. Nekretnina je udaljena 200 metara od mora, što dodatno povećava njezinu....

 
 
 
  Stan, KARIGADOR, 280.000 €, 80,45 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2024.,

www.investa.hr

Stan u Karigadoru 80,45 m2 blizu mora. U mirnom mjestu Karigador prodaje se stan na drugom katu stambene zgrade, površine 80,45 m². Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na loggiu, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice i WC-a. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, KARIGADOR, 275.000 €, 108,90 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, NOVIGRAD, KARIGADOR - Moderan i kvalitetan 1SS+DB stan u novogradnji smješten nadomak prirodnih uređenih plaža. U ponudi imamo noviji kompleks zgrada smješten u Karigadoru svega 290m od uređenih i prirodnih plaža. Tako se u istome kompleksu smjestio dvoetažni stan s krovnom....

 
 
 
  Stan, KARIGADOR, 270.000 €, 81,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Smješten u mirnom naselju Karigador, ovaj prostrani stan od 81 m² savršeno je mjesto za uživanje u životu uz more. S prekrasnim pogledom na more, ovaj stan nudi jedinstven spoj udobnosti i blizine prirode. Stan je potpuno namješten i renoviran, što omogućuje useljenje bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, KARIGADOR, 269.000 €, 60,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.c21futura.com

DAJLA, KARIGADOR/DAJLA, ODLIČAN STAN SAMO 100 METARA OD PLAŽE Na prodaju je atraktivan 1,5-sobni stan površine 60 m2 smješten na drugom katu u okolici Novigrada, u mjestu Karigador/Dajla. Ova nekretnina pruža savršen spoj udobnosti i iznimne lokacije uz more, čineći je izvrsnom prilikom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr