• GoHome Professional
stanovi kanfanar 90 m2 - GoHome
  • stanovi kanfanar 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi kanfanar 90 m2

  • Za upit "stanovi kanfanar 90 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.164 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • terasa
    • prizemlje
    • kvalitetan
    • hidromasažna kada
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KANFANAR, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 259.000 €
17.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO U SPATIUMU, u ponudi imamo atraktivan stan u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 4 stambene jedinice, smještene u neposrednoj blizini centra Kanfanara. Stan oznake "B1" nalazi se u prizemlju s vrtom (30 m²) te ima ukupnu neto površinu stambenog prostora od 81,29 m²,....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 90.000 € na 75.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KANFANAR, 75.000 €, 95,00 m2 cca 790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 90.000 €
13.03.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja kuću u nizu. Prodaje se kuća u nizu u Kanfanaru, u mirnom i uređenom dijelu mjesta. Tlocrtna površina kuće je 41 m², a prostire se na tri etaže: prizemlje, kat i potkrovlje. Kuća je u stanju koje zahtijeva potpunu renovaciju, uključujući....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 311.096 €, 84,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, okolica Rovinja, Putini - novi townhouse kompleks - stan neto korisne površine 84.08 m2 s tri spavaće sobe natkrivenom terasom i vrtom u prizemlju.U naselju Putini, u okolici Rovinja, u izgradnji je stambeni kompleks koji se sastoji od 7 townhouse zgrada u nizu. U svakoj zgradi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi kanfanar 90 m2'
311.096 €
311.096 €
231.438 €
  Stan, KANFANAR, 267.000 €, 90,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stanovi u zgradi čija izgradnja je započeta u 9-om mjesecu 2023g godine. Projekt se sastoji od dvije spojene zgrade sa ukupno 8 stanova, 5 stanova u jednoj i 3 u drugoj zgradi. Zgrade su u mirnom dijelu Kanfanara okruženo luksuznim vilama dalje od prometnih cesta. Stan S1....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 195.000 €, 90,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Istra, Kanfanar, PRODAJA - Moderan i kompletno opremljen stan s jednom spavaćom sobom 90 m², prizemljeNa prodaju je atraktivan, u potpunosti uređen stan površine 90 m², smješten u prizemlju kuće. Stan je preuređen prije 3 godine te se od tada uspješno turistički iznajmljuje, što ga....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 260.590 €, 90,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stanova u novogradnji, Kanfanar! Zgrada sastoji se od 3 etaže, prizemlje, prvi i drugi kat. Stan A1, 90.46 m2, nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od sljedećih prostorija: dnevni boravak + kuhinja, hodnik, izba, wc, kupaonica, dvije sobe, natkrivena terasa. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 249.600 €, 90,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stanovi u zgradi čija izgradnja je započeta u 9-om mjesecu 2023g godine. Projekt se sastoji od dvije spojene zgrade sa ukupno 8 stanova, 5 stanova u jednoj i 3 u drugoj zgradi. Zgrade su u mirnom dijelu Kanfanara okruženo luksuznim vilama dalje od prometnih cesta. Stan S3....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 264.000 € na 253.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KANFANAR, 253.000 €, 91,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 264.000 €
17.05.2026 - 253.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO U SPATIUMU, u ponudi imamo atraktivan stan na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno 4 stambene jedinice, smještene u neposrednoj blizini centra Kanfanara. Stan oznake "B3" nalazi se na prvom katu te ima ukupnu neto površinu stambenog prostora od 81,25 m², terasu od....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 292.000 €, 84,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Rovinj, okolica (Putini), prodaje se, trosoban stan na prvom katu, u novogradnji Na samo 10 minuta vožnje od Rovinja, u naselju Putini, prodaje se trosoban stan površine 78 m2. Stan se nalazi na prvom, ujedno i zadnjem, katu zgrade i sastoji se od tri spavaće sobe, kupaonice, dnevnog....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 292.000 €, 84,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Rovinj, okolica (Putini), prodaje se, prizemni trosoban stan s vrtom, u novogradnji Na samo 10 minuta vožnje od Rovinja, u naselju Putini, prodaje se trosoban stan površine 78 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 292.000 € na 330.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KANFANAR, 330.000 €, 84,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 292.000 €
07.03.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 292.000 € na 330.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KANFANAR, 330.000 €, 84,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 292.000 €
07.03.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 236.900 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stanova u novogradnji, Kanfanar! Zgrada sa ukupno 8 stanova, sastoji se od 3 etaže, prizemlje, prvi i drugi kat. Stan A2, 83.54 m2, nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od sljedećih prostorija: dnevni boravak + kuhinja, hodnik, izba, wc, kupaonica, dvije sobe, natkrivena....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 230.000 €, 83,54 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kanfanar - stan u prizemlju novogradnje U Kanfanaru, gradu koji je poznat po očuvanju istarske tradicije, nalazi se zgrada u izgradnji koja broji sveukupno 5 stanova, te je njezin završetak predviđen krajem 2024-e godine. Smještena je u mirnoj ulici nedaleko centra mjesta sa svim....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 265.000 €, 83,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja prostran stan smješten na prvom katu moderne novogradnje, ukupne površine 83 m², s dodatnom terasom od čak 17 m². Stan se nalazi na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život, a u blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stanovi u zgradi čija izgradnja je započeta u 9-om mjesecu 2023 godine. Projekt se sastoji od dvije spojene zgrade sa ukupno 8 stanova, 5 stanova u jednoj i 3 u drugoj zgradi. Zgrade su u mirnom dijelu Kanfanara okruženo luksuznim vilama dalje od prometnih cesta. Stan S2....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me