• GoHome Professional
stanovi kanfanar 70 m2 - GoHome
  • stanovi kanfanar 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi kanfanar 70 m2

  • Za upit "stanovi kanfanar 70 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.675 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KANFANAR, 188.000 €, 70,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, KANFANAR - Novouređeni stan u prizemlju Na prodaju je moderan i potpuno uređen stan površine 90 m u prizemlju kuće, idealan za ugodan život ili kao sigurna investicija. Stan je kompletno renoviran prije tri godine i od tada se uspješno koristi za turistički najam, pa je spreman....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 67 m², s dodatnom terasom od 12 m². Ova nekretnina nalazi se na mirnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škole, vrtića, javnog....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 290.500 €, 73,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom mjestu Sošići, nedaleko od Rovinja - jedne od najpoželjnijih i najtraženijih destinacija u Istri - smjestio se ovaj moderan stan na prvom katu kvalitetne novogradnje čiji je završetak planiran u lipnju 2026. Smješten u oazi mira okruženoj prirodom, stan predstavlja idealnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi kanfanar 70 m2'
290.500 €
280.000 €
187.000 €
  Stan, KANFANAR, 223.500 €, 66,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

KAISER IMMOBILINEN vam predstavlja čaroban stan u okolici Rovinja Rovinj je jedan od najpoznatijih istarskih gradova, prepoznatljiv po slikovitoj staroj jezgri, uskim ulicama i živahnom obalnom životu. Kanfanar, smješten u unutrašnjosti Istre nedaleko od Rovinja, mirnije je mjesto....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 188.000 €, 70,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, KANFANAR - Novouređeni stan u prizemlju .

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 188.000 €, 70,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, KANFANAR - Novouređeni stan u prizemlju ISTRA, KANFANAR - Novouređeni stan u prizemlju Na prodaju je moderan i potpuno uređen stan površine 90 m² u prizemlju kuće, idealan za ugodan život ili kao sigurna investicija. Stan je kompletno renoviran prije tri godine i od tada se....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, ROVINJ - Stan na mirnoj lokaciji Na mirnoj lokaciji nedaleko Rovinja na prodaju je ovaj lijepo uređeni stan u manjoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi na prvom katu i raspolaže s 70 m2 prostora. Sastoji se od dvije sobe, kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka. Na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 187.000 €, 70,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Stan se nalazi u prizemlju kuće, ukupne površine 70 m, te ima vlastiti zaseban ulaz koji osigurava dodatnu privatnost. Ispred stana nalazi se i mala terasa od 10 m, savršena za jutarnju kavu ili opuštanje na svježem zraku. Unutrašnjost stana osmišljena je u modernom i funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 260.500 €, 66,50 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom mjestu Sošići, nedaleko od Rovinja - jedne od najpoželjnijih i najtraženijih destinacija u Istri - smjestio se ovaj moderan stan u prizemlju kvalitetne novogradnje čiji je završetak planiran u lipnju 2026. Smješten u oazi mira okruženoj prirodom, stan predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 259.400 €, 66,50 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 250.000 €, 66,50 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KANFANAR, u ponudu smo dobili predivan, prostran i sunčan jednosoban stan u prizemlju, površine 66,50 m². Stan se odlikuje modernim dizajnom, vrhunskim materijalima i kvalitetnom opremom, uključujući multi-split sustav za grijanje i hlađenje, podno grijanje u kupaonici i kuhinji,....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 259.500 €, 66,50 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 291.000 €, 74,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, ROVINJ - Kvalitetan stan na 1. katu . Novogradnja! Malo istarsko naselje smješteno u neposrednoj blizini Rovinja, idealno za one koji traže ravnotežu između opuštenog života u prirodi i blizine urbanih sadržaja. Okruženo zelenilom, maslinicima i šumama, mjesto odiše autentičnim....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 225.000 €, 66,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Rovinj, okolica (Putini), prodaje se, dovsoban stan s vrtom, u novogradnji Na samo 10 minuta vožnje od Rovinja, u naselju Putini, prodaje se dvosoban stan površine 60 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 290.500 €, 74,00 m2 cca 3930 €/m2

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 260.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KANFANAR, 260.000 €, 65,70 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 225.000 €
28.02.2026 - 250.000 €
07.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 243.164 € na 257.300 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KANFANAR, 257.300 €, 65,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 243.164 €
13.03.2026 - 257.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, okolica Rovinja - novi townhouse kompleks - stan 65.72 m2 s dvije spavaće sobe natkrivenom terasom na 1. katu.U naselju Putini, u okolici Rovinja, u izgradnji je stambeni kompleks koji se sastoji od 7 townhouse zgrada u nizu. U svakoj zgradi nalaze se po dva stana, što ukupno....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja prekrasan moderan stan koji spaja udobnost, funkcionalnost i suvremeni dizajn. Stan površine 75 m² sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, stvarajući otvoren i svijetao prostor idealan za svakodnevni život i druženje.....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se 2,5-sobni stan smješten u mirnom naselju Putini, Kanfanar. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatnu privatnost i mir, a orijentacija prema zapadu omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom dana te lijep pogled na okolinu. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Remax Centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju novogradnje. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice i terase. Stambena površina je 58 m2, a terasa je 11 m2. Trenutno je u roh bau fazi. Planirana završna izvedba uključuje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!