• GoHome Professional
stanovi kaštel sućurac Najnovije - GoHome
  • stanovi kaštel sućurac Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi kaštel sućurac Najnovije

  • Za upit "stanovi kaštel sućurac najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 395.000 €, 108,80 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasan stan u Kaštel Sućurcu na atraktivnoj lokaciji Na prodaju je prostran i funkcionalan stan u Kaštel Sućurcu, smješten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan ima 108 m² stambene površine, dok ukupna korisna površina iznosi 160 m², uključujući....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 238.488 €, 69,84 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Kaštel Sućurac, dvosoban stan u izgradnji položen na prvom katu manjeg stambenog objekta.Stan je podijeljen na hodnik, spremu, kupaonicu, dvije spavaće sobe, kuhinju s blagovaonicom i dnevni boravak. Pripada mu i 19.24 m2 natkrivene terase.Uz stan ide jedno vanjsko nenatkriveno parking....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 288.000 €, 64,94 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U TIJEKU SU REZERVACIJE ZA STAN S4 ? NOVOGRADNJA, KAŠTEL SUĆURAC U ponudi je stan S4 u projektu nove stambene zgrade u Kaštel Sućurcu, smještenoj na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja ? škole, vrtića, trgovina i glavnih prometnica. Lokacija je odlično prometno....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 300.000 €, 80,03 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Kaštel Sućurac, dvosoban stan u izgradnji položen na drugom katu manjeg stambenog objekta.Stan je podijeljen na hodnik, dvije kupaonice, spremu, dvije spavaće sobe, kuhinju s blagovaonicom i dnevni boravak. Pripada mu natkrivena terasa površine 16.33 m2 kao i 27.66 m2 nenatkrivene....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 238.856 €, 65,44 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Stan u novogradnji, Kaštel Sućurac Na prodaju je stan u novogradnji u Kaštel Sućurcu, ukupne stambene površine 65,44 m². Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe kuhinje s blagovaonicom kupaonice hodnika terase površine 8,56 m² Funkcionalnog je rasporeda i idealan za ugodan....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 255.000 €, 80,30 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Kaštel Sućurac, luksuzan dvosoban stan u novogradnji položen u prizemlju modernog stambenog objekta.Nekretnina je smještena na parceli površine 603 m2, u novoizgrađenom privatnom naselju luksuznih vila, na putu od Splita prema zračnoj luci.Stan je podijeljen na hodnik, kupaonicu,....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 215.000 €, 62,60 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasan stan u Kaštel Sućurcu na atraktivnoj lokaciji ? novogradnja Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan u novogradnji, smješten u Kaštel Sućurcu na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan ima 62 m² stambene površine te je odlično raspoređen. Orijentacija....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 255.000 €, 68,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Trosoban stan u novogradnji, Kaštel Sućurac Na prodaju je trosoban stan u novogradnji u Kaštel Sućurcu, ukupne stambene površine 68 m². Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom dvije kupaonice hodnika lođe površine 4,55 m² balkona....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 460.000 €, 120,72 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Kaštel Sućurac, luksuzni penthouse s tri spavaće sobe u novogradnji smješten na prvom katu modernog stambenog objekta.Nekretnina se nalazi na parceli od 639 m2, u novoizgrađenom privatnom naselju luksuznih vila, na cesti od Splita do zračne luke.Stan se prostire na dvije etaže i ima....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 590.000 €, 147,51 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Rijetka prilika na tržištu ? ovakvi penthouse stanovi s velikim vanjskim prostorima iznimno su rijetki u ponudi. Idealno za kupce koji traže privatnost, komfor i mogućnost prilagodbe prostora vlastitim željama. Na prodaju je dvoetažni penthouse u Kaštel Sućurcu, ukupne prodajne površine....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi kaštel sućurac (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan