• GoHome Professional
stanovi kaštel kambelovac do 80 m2 - GoHome
  • stanovi kaštel kambelovac do 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi kaštel kambelovac do 80 m2

  • Za upit "stanovi kaštel kambelovac do 80 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.197 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit stanovi kaštel kambelovac do 80 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 400.000 €, 79,86 m2 cca 5010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrani dvoetažni stan koji se prostire na etaži prizemlja s dnevnim prostorom i velikim vrtom od 61m2 i na etaži prvog kata od 32,40m2 s dvije spavaće sobe i kupaonicom južne orijentacije, sveukupno obračunske kvadrature od 79,86m2. Svaki stan opremljen je s pažnjom prema detaljima....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 276.748 €, 79,07 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaštel Kambelovac, novogradnja, tri urbane vile sa po četiri stana, pretežito južne orijentacije. Svojim položajem u mirnom susjedstvu, a u blizini stare ceste i mora, škole, dućana i javnog prijevoza, idealno je mjesto za kvalitetan obiteljski život. Početak gradnje siječanj 2026.....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je izvanredan penthouse s pogledom na more, u Kaštel Kambelovcu. Ova nekretnina se nalazi svega 15 minuta lagane šetnje od centra mjesta te je u neposrednoj blizini svih sadržaja koji ovu lokaciju čine izuzetno poželjnom za život i odmor. Penthouse je smješten na prvom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi kaštel kambelovac do 80 m2'
297.000 €
270.000 €
207.000 €
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 300.000 €, 71,87 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan 1 ? B.A (AS1) Površina: 71,87 m² Raspored: Ovaj dvosoban stan nudi funkcionalan i prostran raspored. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, spremišta i natkrivene terase. Posebnosti: Smješten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Kaštel Kambelovac, trosoban stan na izvrsnoj lokaciji u centru mjesta, udaljeno samo 50m od mora i plaže. Orijentiran je na sve četiri strane svijeta Nalazi se na 3. katu održavane zgrade spomenika kulture. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posjedujemo u prodaji dvosobnog stana u novogradnji po pristupačnoj cijeni zgrada se počela graditi i očekivano useljenje 2027 u jesen plaćanje po dogovoru Stan novogradnja kaštela (prodaja).

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 240.000 €, 84,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Odlična lokacija nekretnine, mirno okruženje karakterizira ovaj komforan, dvosobni stan, s pogledom na more. Stan se sastoji od ulaznog dijela ; hodnik dijeli stan na 2 dijela, te daje mogućnost dijeljenja ove jedinice na dvije manje stambene jedinice, obzirom na svoj raspored. U....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 180.000 € na 170.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 170.000 €, 55,84 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 180.000 €
28.02.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan površine 55,84 m2 smješten na trećem katu stambene zgrade od ukupno tri kata u Kaštel Kambelovcu. Ova nekretnina izgrađena je 2006. godine i nalazi se na mirnoj lokaciji,. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice,dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje.Orijentiran....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan u prizemlju ? Kaštel Kambelovac, 50m do plaže Na prodaju je dvosoban stan smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Kaštel Kambelovcu, svega nekoliko minuta laganog hoda do mora i plaže. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 290.000 €, 53,99 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Divan dvosobni stan koji se prostire na etaži prvog kata s dvije spavaće sobe, jednom kupaonicom i dnevnim prostorom i terasom od 5,94 m2 južne orijentacije sveukupno obračunske kvadrature od 53,99 m2. Svaki stan opremljen je s pažnjom prema detaljima i visokim standardima gradnje.....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 399.800 €, 84,58 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Splitski Vali poreduje u ekskluzivnoj prodaji luksuzne novogradnje u Kaštelima - predio Kaštel Kambelovac. U prodaji su tri stambene zgrade, s panoramskim pogledom na more, na odličnoj lokaciji - ispod magistrale. Armirano - betonski radovi su završeni, a predviđeno useljenje....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 399.000 €, 84,94 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 398.500 €, 85,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Splitski Vali ekskluzivno posreduje u prodaji luksuzne novogradnje u Kaštelima - predio Kaštel Kambelovac. U prodaji su tri stambene zgrade, s panoramskim pogledom na more, na odličnoj lokaciji-ispod magistrale. Armirano-betonski radovi su završeni, a predviđeno useljenje....