• GoHome Professional
stanovi kaštel kambelovac barem 80 m2 - GoHome
  • stanovi kaštel kambelovac barem 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi kaštel kambelovac barem 80 m2

  • Za upit "stanovi kaštel kambelovac barem 80 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.921 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • prizemlje
    • roh-bau
    • povoljan
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 480.000 €, 96,13 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrani dvoetažni stan koji se prostire na etaži prizemlja s dnevnim prostorom i velikim vrtom od 69m2 i na etaži prvog kata od 33,25m2 s dvije spavaće sobe i kupaonicom jugoistočne orijentacije, sveukupno obračunske kvadrature od 96,13m2. Svaki stan opremljen je s pažnjom prema....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 400.000 €, 79,86 m2 cca 5010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrani dvoetažni stan koji se prostire na etaži prizemlja s dnevnim prostorom i velikim vrtom od 61m2 i na etaži prvog kata od 32,40m2 s dvije spavaće sobe i kupaonicom južne orijentacije, sveukupno obračunske kvadrature od 79,86m2. Svaki stan opremljen je s pažnjom prema detaljima....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je izvanredan penthouse s pogledom na more, u Kaštel Kambelovcu. Ova nekretnina se nalazi svega 15 minuta lagane šetnje od centra mjesta te je u neposrednoj blizini svih sadržaja koji ovu lokaciju čine izuzetno poželjnom za život i odmor. Penthouse je smješten na prvom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi kaštel kambelovac barem 80 m2'
463.500 €
399.000 €
398.500 €
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 240.000 €, 84,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Odlična lokacija nekretnine, mirno okruženje karakterizira ovaj komforan, dvosobni stan, s pogledom na more. Stan se sastoji od ulaznog dijela ; hodnik dijeli stan na 2 dijela, te daje mogućnost dijeljenja ove jedinice na dvije manje stambene jedinice, obzirom na svoj raspored. U....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 399.800 €, 84,58 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Splitski Vali poreduje u ekskluzivnoj prodaji luksuzne novogradnje u Kaštelima - predio Kaštel Kambelovac. U prodaji su tri stambene zgrade, s panoramskim pogledom na more, na odličnoj lokaciji - ispod magistrale. Armirano - betonski radovi su završeni, a predviđeno useljenje....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 276.748 €, 79,07 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaštel Kambelovac, novogradnja, tri urbane vile sa po četiri stana, pretežito južne orijentacije. Svojim položajem u mirnom susjedstvu, a u blizini stare ceste i mora, škole, dućana i javnog prijevoza, idealno je mjesto za kvalitetan obiteljski život. Početak gradnje siječanj 2026.....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan A4 ? Penthouse, 2. kat, novogradnja Na prodaju je moderan penthouse stan oznake A4, smješten na drugom katu novogradnje. Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupaonice i gostinjskog WC-a, ukupne neto površine 80,95 m². Iz dnevnog boravka se izlazi na....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 485.000 €, 116,72 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrani dvoetažni stan trosoban stan koji se prostire na etaži prizemlja s dnevnim prostorom od 47,10 m2 i velikim vrtom od 72 m2 i na etaži prvog kata od 38,78 m2 s tri spavaće sobe, kupaonicom i terasom od 9,68 m2 jugoistočne orijentacije, sveukupno obračunske kvadrature od 116,72....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 780.000 €, 151,39 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Splitski Vali ekskluzivno posreduje u prodaji luksuzne novogradnje u Kaštelima - predio Kaštel Kambelovac. U prodaji su tri stambene zgrade, s panoramskim pogledom na more, na odličnoj lokaciji-ispod magistrale. Armirano-betonski radovi su završeni, zanatski radovi su u tijeku,....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 300.000 €, 174,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni trosoban stan smješten na prvom i drugom katu kuće u mirnom dijelu Kaštel Kambelovca, iznad magistrale. S ukupnom površinom od 174 m², stan je idealan za obitelji koje traže prostran dom s odličnim rasporedom i pogledom na more. Stan se prostire na dvije etaže i uključuje....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

POVOLJNA CIJENA i samo 2.0% AGENCIJSKE PROVIZIJE! Prekrasan dvoetažni Lux.stan u urbanoj vili od 5 stanova u K.Kambelovcu 250m ISPOD brze ceste, POGLED na more. PROJEKT Novogradnje, 110m2 neto, ROH BAU 200.000 E s uključenim parkirnim mjestom. Projekt Novogradnje, prekrasna urbana....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 320.000 €, 197,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam stan površine 197 m2 smješten u Kaštel Kambelovcu, na mirnoj lokaciji koja pruža poseban osjećaj privatnosti i opuštajuće atmosfere. Ova nekretnina prostire se kroz dvije etaže i nudi tri prostrane spavaće sobe, što je čini idealnim izborom za obitelji ili one koji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com