• GoHome Professional
stanovi jazine prodaja što skuplje 90 m2 - GoHome
  • stanovi jazine prodaja što skuplje 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi jazine prodaja što skuplje 90 m2

  • Za upit "stanovi jazine prodaja što skuplje 90 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.305 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Jazine, 389.000 €, 88,87 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uređen trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zada Uređeni trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zadar U prodaji je moderno uređen i potpuno namješten trosoban stan s vlastitim vrtom i natkrivenom terasom, smješten u prizemlju....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 389.000 € na 379.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Jazine, 379.000 €, 98,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 399.000 €
29.03.2026 - 389.000 €
17.04.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Zadar-Centar, Borik, 4s, 98m2 PRODAJA, KOMFORAN 4-SOBAN STAN, ZADAR, BORIK, 98 m2 Prostran i ugodan 4-soban stan izvrsnog tlocrta na prvom katu ( od ukupno 3 kata) uredno održavane stambene zgrade, na izvrsnoj i atraktivnoj lokaciji, blizu mora i plaže, u jednom od....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 225.000 €, 86,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - JAZINE, ATRAKTIVAN STAN U PRIZEMLJU, 86 m2 NAMJEŠTEN + 141m2 OKUĆNICE S POGLEDOM NA VRT, UHODAN U TURISTIČKOM NAJMU! IMA KATEGORIZACIJU! 2 BALKONA! Prodaje se komforan, jako lijepo namješten stan na atraktivnoj lokaciji Jazine, Zadar. Stan se prostire na 86 m² stambenog prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi jazine prodaja što skuplje 90 m2'
210.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR ? JAZINE II, prodaje se šarmantna kuća u nizu površine 89 m²! Na izvrsnoj, frekventnoj i atraktivnoj lokaciji smještena je ova uređena i funkcionalna kuća u nizu, koja nudi mnogobrojne mogućnosti prenamjene u turističke, stambene ili poslovne svrhe. Kuća ima ukupnu neto korisnu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,