• GoHome Professional
stanovi jasenice 80 m2 - GoHome
  • stanovi jasenice 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi jasenice 80 m2

  • Za upit "stanovi jasenice 80 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.266 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prvi red do mora
    • okućnica
    • drvarnica
    • 1.kat
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JASENICE, 325.480 €, 80,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Rovanjska,Smješten u idiličnom i mirnom naselju Rovanjska, unutar općine Jasenice, ovaj luksuzni dvosoban stan predstavlja vrhunac moderne arhitekture i mediteranskog stila života. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, svega 55 metara udaljen od mora, što ga čini savršenim utočištem....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 275.000 €, 81,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MASLENICA EKSKLUZIVAN STAN S4 SAMO 20 M OD MORA Rijetka prilika stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže. Savršen za one koji cijene mir, udobnost i more doslovno ispred kuće. Osnovne značajke: - Stambena površina 70,29 m - Prostrani dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 305.000 €, 81,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

MASLENICA EKSKLUZIVNI PENTHOUSE S5 S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE Jedinstvena prilika za ljubitelje Jadrana! Prodaje se penthouse na drugom katu moderne novogradnje, udaljen svega 20 m od mora, u mirnom dijelu Maslenice. Ovaj stan spaja vrhunsku kvalitetu gradnje i nezaboravne poglede....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi jasenice 80 m2'
259.800 €
299.000 €
279.000 €
  Stan, JASENICE, 305.000 €, 81,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

JASENICE, ROVANJSKA - Prostrani stan sa pogedom na more Buđenje uz pogled na more može postati vaša svakodnevica. Ovaj moderan stan od 81 m u kvalitetnoj novogradnji nalazi se u Rovanjskoj, mirnom mjestu kraj Zadra, smještenom između Jadranskog mora i planine Velebit. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 81,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

MASLENICA EKSKLUZIVAN STAN S VRTOM UZ SAMO MORE Rijetka prilika stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže. Idealna opcija za one koji cijene mir, more doslovno ispred kuće i udobnost vlastitog vrta. Osnovne značajke: - Stambena površina 70,29 m - Prostrani dnevni....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 190.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JASENICE, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade sa ukupno 4 stana na području Maslenice, u potpunosti uređen i namješten, ukupne stambene površine 80 m2. Stan ima zaseban ulaz s vanjske strane, otvorenu terasu i predivan pogled na more. Sastoji se od tri spavaće sobe koje posjeduju....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 256.000 €, 80,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Rovanjska moderna stambena zgrada s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada se sastoji od 3 etaže, a svi stanovi imaju pogled na more. Pješčana plaža udaljena je svega 30 metara.Stan se nalazi u prizemlju te raspolaže neto korisnom površinom od 80 m², uz pripadajući vrt površine....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 261.300 €, 81,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se atraktivan apartman smješten u mirnom dijelu Rovanjske, udaljen svega 120 m od mora i 800 m od centra mjesta. Zahvaljujući lokaciji i pogledu na more, ova nekretnina idealna je kao drugi dom ili za turistički najam. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe ? od kojih....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 310.000 €, 81,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, JASENICE, 335.000 €, 81,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan u novogradnji u Rovanjskoj more na 70 koraka, pogled koji ostaje u sjećanju Na samom ulazu u Velebitski kanal, gdje se planina susreće s morem, u mirnoj i sunčanoj Rovanjskoj, gradi se potpuno nova stambena zgrada čiji će stanovi biti spremni za useljenje do lipnja 2026. godine.....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 321.000 €, 81,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan apartman površine 81 m² smješten u mirnom dijelu Rovanjske, u zgradi s ukupno samo tri stambene jedinice, što osigurava privatnost i mir. Apartman se nalazi svega 50 metara od uređene plaže okružene borovom šumom. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 255.000 €, 81,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA, MASLENICA APARTMAN S POGLEDOM NA MORE Na prodaju moderan apartman u novogradnji, smješten na izvrsnoj i mirnoj lokaciji u Maslenici, s odličnom povezanošću s centrom mjesta i svim sadržajima potrebnima za ugodan svakodnevni život. Apartman se nalazi na prvom katu stambene....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 243.970 €, 78,70 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Maslenica, prekrasan stan na prvom katu moderne novogradnje, udaljen svega 200 metara od mora. Lokacija je idealna za miran obiteljski život ili turistički najam.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice i zasebnog WC-a, te prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 243.970 €, 78,70 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MASLENICA ? prodaje se dvosoban stan od 79 m2 na 2. katu novogradnje s pogledom na more! Ovaj prekrasan projekt novogradnje s tri stambene jedinice se smjestio na mirnoj lokaciji 700 m udaljenoj od mora. Stanovi se protežu na 3 etaže (prizemlje i 2 kata), a sa svih etaža se pruža....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 275.000 €, 81,84 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

MASLENICA ? EKSKLUZIVAN STAN S4 SAMO 20 M OD MORA Rijetka prilika ? stan u modernoj novogradnji udaljen svega 20 metara od plaže. Savršen za one koji cijene mir, udobnost i more doslovno ispred kuće. Osnovne značajke: - Stambena površina ? 70,29 m² - Prostrani dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s vrtom smješten u kući blizu mora (200 metara), u Maslenici. Stan površine 76,16 m2 se sastoji od suterena i visokog prizemlja, a pripada mu uređeni vrt površine 124,50 m2 i ostava površine 6,12 m2. U suterenu je toalet, kuhinja i blagovaonica, a u visokom prizemlju....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se četverosoban apartman u Maslenici. Radi se o dvoetažnom stanu u suterenu i prizemlju. Raspored prostorija u suterenu čine kuhinja s blagovaonicom i wc. Raspored prostorija u prizemlju čine hodnik, četiri spavače sobe, kupaonica te natkrivena terasa. Neto korisna površina....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se četverosoban apartman u Maslenici Prodaje se četverosoban apartman u Maslenici. Radi se o dvoetažnom stanu u suterenu i prizemlju.</br> Raspored prostorija u suterenu čine kuhinja s blagovaonicom i wc. Raspored prostorija u prizemlju čine hodnik, četiri spavače sobe,....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 261.300 €, 82,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Apartman s pogledom na more, Rovanjska, 120 m od mora Prodaje se atraktivan apartman smješten u mirnom dijelu Rovanjske, udaljen svega 120 m od mora i 800 m od centra mjesta. Zahvaljujući lokaciji i pogledu na more, ova nekretnina idealna je kao drugi dom ili za turistički....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 168.000 €, 82,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Bez provizije za kupce na prodaju je stan u Maslenici s vrtom smješten u kući blizu mora cca 150. Predmetna nekretnina sastoji se od prizemlja 4sobe, hodnik, kupaonica i natkrivena terasa s pogledom na more. U suterenu je kuhinja, blagovaonica i wc. Stanu pripada 125m2 zemljišta.....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 265.600 €, 83,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Zgrada se sastoji od 3 etaže, a svi stanovi imaju pogled na more. Pješčana plaža udaljena je svega 30 metara.Stan se nalazi u prizemlju te raspolaže neto korisnom površinom od 83 m², uz pripadajući vrt površine 66 m² i parkirno mjesto od 18 m².Planirani dovršetak gradnje je rujan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 190.000 €, 75,27 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Maslenici smješten na prvom katu kuće, površine 75, 27 m2. Stan ima pogled na more, a sastoji se od predvorja, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, tri kupaonice (dvije spavaće sobe imaju vlastite kupaonice) i terase. Stan ima i vlastiti....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 190.000 €, 75,27 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo potpuno namješten stan s predivnim pogledom na more i vrtom površine 36 m². Stan se nalazi na prvom katu kuće u Zadru, Maslenici, a ukupna neto površina stana iznosi 75,27 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, te ukupno četiri stambene jedinice. Stan S3 Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 195.000 €, 75,27 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan stan sa tri spavaće sobe, smješten na prvom katu manje stambene zgrade u Maslenici, sa ukupno 4 stana. Ukupna neto površina stana iznosi 75,27 m2. Sastoji se od hodnika, kupaonice, tri spavaće sobe od kojih dvije imaju vlastitu kupaonicu, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 269.000 €, 75,20 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnom dijelu Rovanjske, u novoj kvalitetnoj stambenoj zgradi s ukupno dvije stambene jedinice, prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan u prizemlju.Stan se nalazi u novogradnji iz 2025. godine, zgrada ima pravomoćnu uporabnu dozvolu i visoki energetski razred A+, što osigurava....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman površine 75,27 m2 na 1. katu stambene zgrade u Maslenici. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, loggie, toaleta i terase. Grijanje i hlađenje je putem inverter klima uređaja. Do plaže je oko 10 min hoda. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju APARTMAN površine 75,27 m2 na 1. katu stambene zgrade u Maslenici. OPIS NEKRETNINE: - 2 spavaće sobe; - 2 kupaonice; - dnevni boravak + blagovaonica; - kuhinja; - lođa; - WC; - terasa; - 10 min hoda do plaže; - pločice na podu; - gradska struja; - inverteri - hlađenje/grijanje....