• GoHome Professional
stanovi dugi rat 80 m2 - GoHome
  • stanovi dugi rat 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi dugi rat 80 m2

  • Za upit "stanovi dugi rat 80 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.388 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • pogled na more
    • 1.kat
    • parking
    • suteren
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DUGI RAT, 333.000 €, 81,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S104 na prvome katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, garderobe te lođom od 9,49 m2 i blakona površine 6,16 m2. Postoji....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 405.000 €, 81,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S204 na drugome katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, garderobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, lođe od 9,49 m2 i blakona. Postoji mogućnost kupnje....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo prostranog stana koji se nalazi na mirnoj lokaciji u blizini mora i sadržaja poput kafića, restorana i trgovina. Stan je smješten na prvom katu zgrade i ima korisnu površinu od 80 m2, a tu je i vrlo lijep vrt od 24 m2 korisne površine, upravo idealan za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi dugi rat 80 m2'
250.000 €
250.000 €
396.000 €
  Stan, DUGI RAT, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Dugi Rat, Jesenice, dvosoban stan površine 80 m2 + terasa 24 m2 na 1. katu stambene zgrade. Sastoji se od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, wc-a (80 m2), terase od 24 m2 te sporednog dijela na etaži suterena od 13,80 m2 koji se koristi kao parking. Stan....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan je smješten na drugom katu manje stambene zgrade u prvom redu uz more. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, dva kupatila, zasebnog WC-a i prostrane terase površine cca 30m2. Kompletno je renoviran i opremljen. Stan je isključivo u funkciji....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 320.000 €, 78,25 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Krilo Jesenice,troosban stan 78.25m2 na četvrtom zadnjem katu zgrade.Stan se sastoji od dnevnog boravka ,kuhinje, blagavaone, tri spavaće sobe, hodnika i kupaonice. Orijentacija stana je jugozapad s terasom sa panoramskim pogledom na more. Nalazi se u mirnoj ulici s dostupnim parkingom....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 440.000 €, 78,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji novogradnje koja se nalazi na traženoj lokaciji odmah do mora u šarmantnoj okolici Omiša. Stan se nalazi na 3. katu, a cijela zgrada ima ukupno šest etaža (suteren, prizemlje, prvi, drugi, treći i četvrti kat). Prodajna je površina stana 77,89m2 te nudi hodnik,....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 295.000 €, 78,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Sa zadovoljstvom predstavljamo udoban stan smješten u Dugom Ratu, koji se nalazi na drugom katu zgrade izgrađene 1911. godine. Smješten na samo pedeset metara od mora i prekrasne plaže, ovaj stan u Dugom Ratu pruža zadivljujući pogled na očaravajuće more i bujnu zelenu okolicu koja....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 295.000 €, 78,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U centru Dugog Rata, stan sa pogledom na more .Udaljen 50m od mora. Idealan za stanovanje obzirom da se nalazi u blizini škole , vrtića, ambulante, trgovina. Svi sadržaji za život su u krugu 200m. Stan je kompletno renoviran, podno grijanje. Dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 396.000 €, 77,89 m2 cca 5080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Jesenice, Poljička cesta, 3s, 77m2 KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan S301 na trećem katu novogradnje u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice,WC-a, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, lođe....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 450.000 €, 76,00 m2 cca 5920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

*Residence Omiš* predstavlja savršen spoj moderne arhitekture, vrhunske kvalitete i mediteranskog šarma. Smješten u mirnom priobalnom mjestu Duće, ovaj luksuzni stambeni projekt pruža jedinstvenu priliku za novi dom ili ulaganje. Stan 17 nalazi se na 3. katu, sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju stan s prostranom terasom i parkingom u mjestu Sumpetar, pokraj Omiša. LOKACIJA Stan se nalazi u mirnom i ugodnom mjestu Sumpetar, na atraktivnoj Omiškoj rivijeri, udaljeno svega 200 metara od magistrale, te približno 250....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 448.250 €, 86,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo ekskluzivan stambeni projekt u Dućama s 10 modernih stanova na prodaju, udaljenih svega nekoliko minuta hoda od poznate plaže Golubinka i niza pješčanih plaža koje ovo mjesto čine jednom od najtraženijih lokacija u okolici Splita. Ovaj projekt predstavlja rijetku priliku....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 428.250 €, 86,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 468.250 €, 86,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 520.620 €, 86,00 m2 cca 6050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

*Residence Omiš* predstavlja savršen spoj moderne arhitekture, vrhunske kvalitete i mediteranskog šarma. Smješten u mirnom priobalnom mjestu Duće, ovaj luksuzni stambeni projekt pruža jedinstvenu priliku za novi dom ili ulaganje. Stan 22 nalazi se na 4. katu, sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 455.000 €, 86,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

*Residence Omiš* predstavlja savršen spoj moderne arhitekture, vrhunske kvalitete i mediteranskog šarma. Smješten u mirnom priobalnom mjestu Duće, ovaj luksuzni stambeni projekt pruža jedinstvenu priliku za novi dom ili ulaganje. Stan 19 nalazi se na 3. katu, sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 330.000 €, 73,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

*Residence Omiš* predstavlja savršen spoj moderne arhitekture, vrhunske kvalitete i mediteranskog šarma. Smješten u mirnom priobalnom mjestu Duće, ovaj luksuzni stambeni projekt pruža jedinstvenu priliku za novi dom ili ulaganje. Stan 01 nalazi se u prizemlju, sastoji od ulazno hodnika,....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 540.000 €, 87,00 m2 cca 6210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderan stan s pogledom na more S3 bazen, teretana, lift i garaža U ponudi je kvalitetan stan smješten u suvremenoj novogradnji na iznimno atraktivnoj lokaciji u srednjoj Dalmaciji. Projekt je pažljivo osmišljen kako bi stanarima osigurao visoku razinu komfora, funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, DUGI RAT, 288.000 €, 72,30 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Jesenice, Poljička cesta, 2,5s, 72m2 KRILO JESENICE - STANOVI NOVOGRADNJA Prodaje se stan A04 u novogradnji u Krilu Jesenice, nedaleko od Splita. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, garderobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom te lođe od 14,44....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb