stanovi ZAGREB tržnica fakultet - GoHome
  • stanovi ZAGREB tržnica fakultet - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ZAGREB tržnica fakultet

  • Za upit "stanovi zagreb tržnica fakultet" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.144 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 675.000 €, 149,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID 15846 Šalata Lijep četverosoban komforan stan površine 149,48 m2, na trećem katu zgrade koja je građena 1923 godine. Zgrada ima dizalo. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice sa WC-om, WC-a, ostave , lođe i hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 61,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

TREŠNJEVKA-JUG, SREDNJACI Trosoban stan s vlastitim spremištem na trećem katu stambene zgrade s liftom, ukupne površine 61,29 m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje i kupaone s kadom i toaletom. Opremljen je protuprovalnim vratima, novom PVC....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 120.000 € na 130.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 130.000 €, 42,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 120.000 €
02.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID:15944 Donji grad, blizina Križanićeve gimnazije i Doma HDLU (Džamija) Sladak, komforan, dvosoban stan, površine 42 m2 u suterenu zgrade koja je građena 1932.godine. Po vlasničkom listu stan je površine 41 m2. No stanu pripada i spremište površine 1m2. Stan je adaptiran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb tržnica fakultet'
345.000 €
675.000 €
204.000 €
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 790.000 €, 133,00 m2 cca 5940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb ? Maksimir, prodaje se dvoetažni četverosobni stan površine 133 m² u novogradnji. Stan ima zasebni ulaz kroz garažu, orijentiran je na sjever, jug i zapad, a nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 4 stana. Završetak izgradnje očekuje se početkom 2025. godine.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.900 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.900 €, 56,16 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan i unikatan dvosoban stan na Trešnjevci, smješten na 17. katu energetski obnovljenog nebodera. Upisana površina stana iznosi 56,16 m², dok u stvarnosti stan ima 64 m², što ga čini znatno prostranijim i funkcionalnijim. Stan se sastoji od ulaznog hodnika; s lijeve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od dvije spavače sobe ,dnevnog boravka,kuhinje ,hodnika i kupaone .Nalazi se na drugom katu bez lifta. Posjeduje spremište od 2m.Postavljena je nova PVC stolarija sa ALU roletama i nova protuprovalna vrata ,renovirana kupaonica. Nova klima koja nije na uličnom pročelju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 345.000 €, 92,89 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan stan ukupne površine 92,89 m2 na jednoj od atraktivnih lokacija u Gradu Zagrebu - Britanski trg/Pantovčak. Stan je u potpunosti renoviran i kvalitetno uređen te funkcionalnog rasporeda, a nalazi se u potkrovlju dobro održavane obiteljske vile poznatog zagrebačkog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 380.000 €, 73,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Maksimirska ? Prodaje se prostran trosoban stan s garažom i osiguranim parkirnim mjestom ispred, smješten u zgradi iznimne kvalitete gradnje na jednoj od najtraženijih lokacija u srcu Zagreba. Stan je nedavno renoviran, funkcionalno namješten i maksimalno iskorištenog prostora, prepun....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 258.000 € na 256.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 256.000 €, 73,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 263.000 €
30.04.2026 - 259.000 €
08.05.2026 - 258.000 €
15.05.2026 - 256.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

MOLIM AGENCIJE DA ME NE ZOVU! Prodaja direktno od vlasnika ? kupac ne plaća nikakvu agencijsku proviziju. Na prodaju je kompletno novouređeni, pun svjetlosti i odmah useljivi stan na izvrsnoj lokaciji u Dubravi ? Studentski grad (ul. Gjure Prejca). Stan je u potpunosti renoviran,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 370.000 €, 95,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

*** Za sve direktne informacije javite se na +385 99 507 8229 *** Prodaje se kuća površine 95,52 m² u mirnom dijelu Donjeg grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Nekretnina je pogodna za obiteljski život, uredsku djelatnost, tihi obrt ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 63,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na III (trećem) katu, koji se sastoji od dvije sobe, dječje sobe, kuhinje, kupaonice, WC-a, predsoblja, hodnika i lođe u ukupnoj površini od 62,28 m2. Spremište se nalazi u podrumu, a uz to dodatno postoji i zajedničko spremište na koje budući vlasnik ima pravo korištenja. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 170.000 €, 41,56 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Srednjaci, Hećimovićeva - prodaje se stan funkcionalnog tlocrta (41,56 m²), smješten u visokom prizemlju (dva kraka stepenica - u naravi visina 1. kata). Stan ima istočnu orijentaciju, a tlocrtno se sastoji od: prostranog ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, dvije sobe te velikog balkona....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2soban stan , VRBANIĆEVA ULICA 56M2 Vrbanićeva ulica na iznimno atraktivnoj lokaciji prodaje 2 soban stan smješten na trećem katu uredne i dobro održavane stambene zgrade s ukupno četiri kata. Ova nekretnina ističe se svojom izvrsnom pozicijom, budući da se nalazi na svega....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com