• GoHome Professional
stanovi ZAGREB 1.kat moderan pala cijena - GoHome
  • stanovi ZAGREB 1.kat moderan pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ZAGREB 1.kat moderan pala cijena

  • Za upit "stanovi zagreb 1.kat moderan pala cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.400 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 236.000 € na 230.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 230.000 €, 95,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 236.000 €
29.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan smješten u Zagrebu, naselje Trnava. Ova nekretnina nudi savršen spoj urbanog života i privatnosti, pružajući sve što vam je potrebno za udoban život u glavnom gradu.. Stan se nalazi na prvom katu i nudi prostranih 95 četvornih metara stambenog prostora, čineći....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 870.000 € na 850.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 850.000 €, 213,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 870.000 €
26.03.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Mlinovi, ulica Graščica, prekrasan troetažan šesterosoban stan s vrtom u odličnoj zgradi novije gradnje iz 2011. godine s 3 vanjska parkirna mjesta.Prostire se na tri etaže povezane unutarnjim stubištem (podrum, prizemlje i prvi kat) zatvorene površine 179 m2, nenatkrivena terasa....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 305.689 € na 296.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 296.000 €, 73,66 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 305.689 €
23.05.2026 - 296.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s četiri etaže, u mirnom i uređenom obiteljskom naselju u blizini Zagrebačke ceste. Stan ukupne površine 74 m2 se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb 1.kat moderan pala cijena'
365.000 €
230.000 €
211.140 €
 
-5%

Promjena cijene sa 171.710 € na 162.790 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 162.790 €, 44,60 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.06.2025 - 153.870 €
11.02.2026 - 165.020 €
20.02.2026 - 171.710 €
17.03.2026 - 162.790 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-16 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem 50,60m2 UKUPNA CIJENA: 184.690,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 167.250 € na 158.330 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 158.330 €, 44,60 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 162.790 €
28.11.2025 - 165.020 €
09.12.2025 - 167.250 €
10.05.2026 - 158.330 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-11 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 50,60 m² UKUPNA CIJENA: 179.630,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 345.000 € na 335.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 102,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 345.000 €
25.04.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB ? MIKULIĆI | NOVOADAPTIRANO | 2 PARKINGA | ETAŽIRANO U jednoj od najpoželjnijih zelenih mikrolokacija Zagreba, gdje se spajaju mir, privatnost i blizina centra grada, smješten je ovaj potpuno renoviran, elegantan stan s 4 prostrane sobe koji pruža istinski osjećaj života u....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr