• GoHome Professional
stanovi ZAGREB 1.kat - GoHome
  • stanovi ZAGREB 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ZAGREB 1.kat

  • Za upit "stanovi zagreb 1.kat" pronađeno 1 483 nekretnina - prosječna cijena 3.892 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 240.055 €, 58,55 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake B11 nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 58,55 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 230.921 €, 51,43 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA KRAMARIĆI ? DUGAVE / KRAMARIĆI STAN OZNAKE S15 - 51,43 m2 U tijeku je izgradnja samostojeće stambene zgrade na izvrsnoj lokaciji u Ulici Kramarići (Dugave ? Kramarići), u mirnom i uređenom okruženju s brzom povezanošću prema svim važnim sadržajima. Zgrada se sastoji od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 230.000 €, 142,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, GORNJA DUBRAVA, 142 m2, 6-soban + GPM BRICK NEKRETNINE PREDSTAVLJAJU: Prodaje se dvoetažni šesterosobni stan u kući površine 142 m2 na prvom katu kuće bez lifta. Kuća je izgrađena 1972. godine, a kat na kojem se nalazi stan je nadograđen 1985. godine. Kuća je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 238.000 €, 54,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi na prvom katu manje, uredno održavane zgrade izgrađene 2007. godine, smještene u mirnoj i slijepoj ulici. Ukupna površina iznosi 75 m², od čega 54 m² otpada na stambeni dio, 11,5 m² na vanjsko parkirno mjesto te 9,5 m² na ostavu/spremište. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 383.897 €, 82,47 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebačkoj gradskoj četvrti Črnomerec, predstavljamo vam moderan stambeni projekt smješten u mirnom okruženju zapadnog dijela Zagreba, u blizini terminala Črnomerec i svih sadržaja potrebnih za kvalitetan obiteljski život. Lokacija i okruženje Mir i privatnost: Zgrada je okružena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 196.171 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S135 ? dvosoban na prvom katu s liftom, zatvorene površine 42,30 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10)....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 235.000 € na 252.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
05.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan od 64 m2 na prvom katu kuće na Črešnjevcu, Remete. Kuća je građena 1968 godine. Stan je renoviran unazad par godina. Stan ima kanalizaciju i struju. Plin je u stanu, ali se ne koristi. Grijanje je podno i klima uređaji. Kuća se nalazi u mirnom obiteljskom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 690.000 €, 153,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan četverosoban stan na Svetom Duhu, u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, na svega 2,5 km od Ilice. Smješten je u urbanoj vili s ukupno tri stana, što osigurava visoku razinu privatnosti i ugodan stambeni ambijent.U neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji potrebni za svakodnevni....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 176.000 € na 175.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 175.000 €, 79,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 176.000 €
21.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 79 m2, 4-soban Prodaje se dvoetažni četverosobni stan na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1972. godine. Na prvom katu nalaze se kuhinja, dvije spavaće sobe i kupaonica, a na drugom katu smješteni su dnevni boravak, spavaća soba i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.566 €, 53,62 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Projekt Rudeš - Anina 79 Nova stambena zgrada nalazi se u Aninoj ulici u naselju Rudeš. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se: osnovna škola, tri dječja vrtića, dom zdravlja, ljekarna, veliki supermarketi, restorani, caffe-barovi i ostalo. Udaljenost do doma zdravlja i ljekarne je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 125.000 €, 25,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Zagreba, u Tkalčićevoj ulici nalazi se stan na prvom katu površine 25m2. Sastoji se od sobe sa kupaonicom i blok kuhinjom i druge sobe sa wc-om. Moguće je wc proširiti i dobiti drugu kupaonicu. Sobe su odvojene zajedničkim hodnikom kuće i takve funkcioniraju godinama....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 465.000 €, 121,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, centar, prostrani građanski stan veličine 121,20 m2, u naravi 140 m2, na prvom katu stambeno-poslovne zgrade. Sastoji se od predvorja, četiri prostrana salona, kuhinje okrenute prema dvorišnoj strani s balkonom, dva toaleta, kupaonice i ostave. Pripada mu uređeni prostor na....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, PANTOVČAK, 70 m2, 3-soban Prodaje se dvoetažan trosoban stan površine 70 m2 na prvom katu u dvorišnom dijelu zgrade bez lifta u blizini Britanskog trga. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom (donja etaža) te dvije sobe i kupaonice(gornja....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 270.000 €, 81,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 280.000 €
29.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u novogradnji u Donjem Vrapču. Adresa zgrade je Mestinjski put 46/1. Trenutno su završeni kontrukcijski radovi, ugradjena vanjska stolarija te se izvode instalacije, a planirani završetak radova je 9. mjesec 2026 Stan je dvoetazni te se nalazi na prvom i drugom katu....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 305.036 € na 312.959 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 312.959 €, 79,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 312.959 €
15.12.2025 - 305.036 €
18.03.2026 - 312.959 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE I POREZA NA NEKRETNINE! Stenjevec, Jagnedje; novi projekt u izgradnji. Sastoji se od dupleks zgrade sa ukupno 27 stambenih jedinica. Prizemlje (stanovi sa vrtovima), 1. kat (stanovi sa loggiama) i 2. kat (stanovi sa terasama); dvosobni, trosobni i četverosobni. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 365.000 €, 81,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15980 Zagreb, Remete Fantastičan trosobni stan ukupne obračunske površine 81 m smješten je na prvom katu manje stambene zgrade izgrađene 2012. godine. Stan zatvorene površine 71 m sastoji se od ulaznog prostora, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, izbe, dodatnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 185.889 €, 43,23 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.08.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 316.514 €, 80,13 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja STENJEVEC - KOZJAČKA ULICA, novi projekt, sastoji se od prizemlja, 1.kata i 2.kata (uvučeni kat). Zgrada A i zgrada B, ukupno 27 stambenih jedinica. Zgrada A sastojati će se od 12 stambenih jedinica - 5 stanova u prizemlju (svaki sa pripadajućim predvrtovima), 4 stana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

CENTAR-Petrinjska prodaje se stan veličine 54m2,na 1.katu .Stan se sastoji od kuhinje sa dnevnim boravkom ,dvije spavaće sobe,kupaonice sa WC-om ,šupe na tavanu Na stanu je uređena tlačna ploča na stropu, stubište je ojačano, napravljena je dvorišna fasada, ide i sanacija krova. Troškovi....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 270.000 €, 70,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je trosoban stan smješten na prvom katu zgrade koja ima ukupno 4 kata, izgrađene 1990. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, ostave te lođe. Dnevni boravak i blagovaonica orijentirani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 395.000 €, 111,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja - Centar, četverosobni stan s dva balkona i parkingom Na prodaju četverosobni stan s dva balkona i pravom parkiranja u dvorištu zgrade, smješten u samom središtu Zagreba, u neposrednoj blizini Trga žrtava fašizma. Stan se nalazi na prvom katu povijesne zgrade koju je projektirao....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 195.767 €, 57,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S132 ? dvosoban na prvom katu s liftom, zatvorene površine 42,80 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m² (2,10)....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 259.000 €
24.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 413.875 €, 96,25 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Remete, 3 stana. Stan 2 smješten je na cijelom prvom katu zgrade, s velikom terasom orijentiranom prema jugu i pogledom na zelenilo.Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, kupaonice, WC-a i hodnika.Prostor je dizajniran za maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 43,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, PREČKO, 43 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 43 m2 na prvom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1977. godine i ima ukupno osam katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka/sobe, kuhinje i blagovaonice, kupaonice, hodnika i zatvorene lođe. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 282.612 €, 83,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S58 - trosoban na prvom katu s liftom, zatvorene površine 68,20 m² s natkrivenim balkonom 8,37 m2 (4,18),....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 193.130 €, 56,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S60 - dvosoban na prvom katu s liftom, zatvorene površine 42,40 m² s natkrivenim balkonom 4,20 m2 (2,10)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 335.099 €, 77,93 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.08.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 141.800 €, 35,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan u prizemlju, ukupne površine 35,45m². Objekt je smješten u Resniku, trenutačno u izgradnji. Predviđenim završetak radova je u proljeće 2027. godine. Zgrada se sastoji od ukupno 19 stambenih jedinica raspoređenih kroz tri etaže: prizemlje, prvi kat i uvučeni drugi kat.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 263.872 € na 272.118 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 272.118 €, 82,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 263.872 €
10.04.2026 - 272.118 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA BLATO ? S15 - 4-soban stan 82.46m2 sa loggiom ? obavezno parkirno mjesto Prodaje se 4-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji ? Karlovačka cesta, Blato (Novi Zagreb ? Zapad). Stan se nalazi na prvom katu od dva sa dizalom, netto površine 75.11m2 + loggia 1 (brutto....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 420.000 €, 80,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzan stan s najljepšim zimskim vrtom ? 80 m², garažno mjesto, vrhunska oprema Na prodaju je ekskluzivan, potpuno nov stan površine 80 m², smješten na prvom katu moderne zgrade s liftom u Ljubijskoj ulici. Ovaj stan je pravi dragulj na tržištu ? vrhunski uređen, opremljen najkvalitetnijim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 464.000 €, 125,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD, 125 m2, 6-soban Prodaje se šesterosoban stan na prvom katu zgrade od sveukupno tri kata. Zgrada se nalazi u blizini Kvaternikovog trga. Stan se sastoji od 6 prostorija, predsoblja, hodnika, kupaonice s wc-om, loggie i balkona. Zgrada je trenutno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 457.700 €, 80,00 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

TREŠNJEVKA- NOVOGRADNJA 80 m2- dvije spavaće sobe, dnevvni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, lođa, balkon, GPM, ostava, lift- ODMAH USELJIV ! Odličan stan u modernoj novogradnji smješten je na prvom katu peterokatnice u jednoj od najpoželjnijih lokacija Zagreba ? Trešnjevka sjever,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 75,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB VRHOVEC 75m2 3-sobni/ GARAŽA/ BEZ PROVIZIJE Na ugodnoj mikrolokaciji iznad Črnomerca (3 minute do Ilice/Mandaličina) prodaje se stan na prvom katu novije gradnje sa južnom orijentacijom i pogledom na zelenilo i prirodu. Stan se sastoji od: -dnevne sobe -kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 547-580 (od ukupno 585)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com