- stanovi SLATINE luksuzan

  • Za upit "stanovi slatine luksuzan" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 4.207 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S6 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 62,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S7 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo i moderno zamišljen....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 248.000 €, 65,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi slatine luksuzan'
255.000 €
260.000 €
175.000 €
  Stan, SLATINE, 238.000 €, 61,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan S4 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo i moderno zamišljen....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 170.000 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S5 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 180.000 €, 41,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 238.000 €, 59,92 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Stanovi u novogradnji ? Slatine, Čiovo 2. red od mora ? idealno za odmor ili investiciju U ponudi su luksuzni jednosobni i dvosobni stanovi u novoj stambenoj zgradi smještenoj u drugom redu od mora u mirnom naselju Slatine na otoku Čiovu. Stanovi su udaljeni svega 80 metara od obale,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan S7 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 59,47 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 220.000 €, 53,87 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 59,42 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 295.000 €, 60,36 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 170.000 €, 35,63 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 248.000 €, 60,35 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 260.000 €, 57,89 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 180.000 €, 42,08 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 175.000 €, 35,63 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 59,01 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 176.915 €, 43,15 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan jednosoban, komforan stan, na otoku Čiovo! Stan je smješten u prizemlju, zgrade udaljene svega 200 metara od mora. Lokacija zgrade je atraktivna. Nalazi se na povišenom,ravnom terenu koji pruža iznimno lijep pogled na more,kaštelanski zaljev ,Split i Marjan-brdo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com