• GoHome Professional
stanovi SLATINE 2.kat - GoHome
  • stanovi SLATINE 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi SLATINE 2.kat

  • Za upit "stanovi slatine 2.kat" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.182 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 400.000 €, 113,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u manjoj stambenoj zgradi u izgradnji koja broji ukupno 8 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže: suteren, prizemlje, prvi i drugi kat. Stan na prodaju nalazi se u prizemlju zgrade a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Na Čiovu, u mjestu Slatine, gradi se stambeni objekt sa 11 stanova sjeveroistočne orijentacije na pješačkoj udaljenosti od mora 120 m. Zahvaljujući izoliranoj poziciji, lokacija objekta pruža izuzetan mir.Objekt se gradi na 3 etaže (prizemlje, prvi kat i drugi kat).Jednosoban stan....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 290.000 €, 61,31 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA - DVOSOBNI STAN A10 Posredujemo u prodaji dvosobnog stana u novogradnji u Slatinama na otoku Čiovu. Stan se nalazi u stambenoj zgradi, svega nekoliko koraka od mora i pješčanih plaža, u blizini svih bitnih sadržaja. Stan A10 ima ukupnu neto površinu od 44.81 m² te funkcionalan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi slatine 2.kat'
280.000 €
400.000 €
280.000 €
  Stan, SLATINE, 280.000 €, 61,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Čiovo,Slatine,dvosoban stan 61 m2 u novogradnji sa bazenom.Stan se nalazi na drugom katu zgrade a orijentacija stana je istok.Sastoji od hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe i kupaonice,velike terase(16 m2). Zgrada se sastoji od 11 stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 280.000 €, 61,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan S10 ? Slatine, 150 m od mora U mirnom dijelu Slatina, svega 150 metara od mora, smješten je dvosoban stan S10 na drugom katu moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan ima unutarnju površinu od 44 m² i funkcionalan raspored prostora, idealan za ugodan boravak. Sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 487.000 €, 131,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan S9 ? Slatine, 150 m od mora U mirnom dijelu Slatina, svega 150 metara od mora, smješten je prostrani trosoban stan S9 na drugom katu moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan ima unutarnju površinu od 109,5 m² te nudi iznimno komforan i funkcionalan raspored prostora. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 487.000 €, 131,73 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA - DVOSOBNI STAN A9 Posredujemo u prodaji trosobnog stana u novogradnji u Slatinama na otoku Čiovu. Stan se nalazi u stambenoj zgradi, svega nekoliko koraka od mora i pješčanih plaža, u blizini svih bitnih sadržaja. Stan A9 ima ukupnu neto površinu od 103.79 m² te funkcionalan....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 58,52 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na drugom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 8". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 175.000 €, 35,63 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Stanovi u novogradnji ? Slatine, Čiovo 2. red od mora ? idealno za odmor ili investiciju U ponudi su luksuzni jednosobni i dvosobni stanovi u novoj stambenoj zgradi smještenoj u drugom redu od mora u mirnom naselju Slatine na otoku Čiovu. Stanovi su udaljeni svega 80 metara od obale,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 295.000 €, 60,36 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 487.000 €, 132,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Čiovo,Slatine,trosoban stan 137 m2 u novogradnji sa bazenom.Stan se nalazi na drugom katu zgrade a orijentacija stana je jug-sjever-istok-zapad.Sastoji od hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,tri spavaće sobe,2 kupaonice,ostave i dvije velike terase (14m2 i 8 m2). Zgrada....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 59,42 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 59,01 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 265.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 265.000 €, 60,35 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 255.000 €
01.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na drugom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 6". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 315.000 €, 94,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Čiovo,Slatine,dvosoban stan 94m2 u novogradnji sa bazenom.Stan se nalazi na drugom(zadnjem) katu zgrade a orijentacija stana je istok-sjever-zapad.Sastoji se od hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe i dvije kupaonice i velike terase(15m2). Zgrada se....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 59,42 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na drugom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 9". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more