- stanovi SEGET luksuzan

  • Za upit "stanovi seget luksuzan" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.567 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 840.000 €, 173,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam luksuzan penthouse s dvije terase i prekrasnim pogledom na more, 173,77 m2, smješten na četvrtom katu moderne zgrade s ukupno četiri kata, u Seget Donjem. Stan je izgrađen 2024. godine i nalazi se na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji uz more zbog čega je stan....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 465.000 € na 460.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SEGET, 460.000 €, 108,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 465.000 €
30.03.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI PENTHOUSE U NOVOGRADNJI SEGET DONJI **200m od MORA I PLAŽE** PLANIRAN ROK USELJENJA: Kolovoz/August 2025. Prodaje se prostrani i moderno dizajnirani penthouse ukupne površine 108 m smješten u mirnom okruženju Segeta Donjeg. Zgrada je odlično prometno povezana i nalazi se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 370.000 €, 91,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji luksuznog trosobnog stana s otvorenim pogledom na more u novoizgrađenoj zgradi nedaleko od Trogira. Stan se nalazi na trećem katu manje stambene zgrade koja je udaljena svega 200 m od mora. Zgrada ima zajednički bazen te energetski certifikat A+. Stan je ukupne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget luksuzan'
330.000 €
820.000 €
535.300 €
  Stan, SEGET, 510.000 €, 90,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stan s privatnim bazenom Seget Vranjica Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i suvremenog....

 
 
 
  Stan, SEGET, 490.000 €, 166,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni dvoetažni stan u Seget Vranjici s vlastitim bazenom, garažom i vrtom, ukupne površine 166,62 m² (s uračunatim koeficijentima). Stan se prostire na dvije etaže. U prizemlju se nalaze prostrani dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, jedna spavaća soba, hodnik i kupaonica.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 850.000 €, 125,00 m2 cca 6800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Smješten u ekskluzivnom boutique kompleksu sa samo 8 luksuznih apartmana, ovaj elegantni apartman u prizemlju pruža jedinstven stil života u prvom redu do mora u Segetu Donjem, svega nekoliko minuta od povijesnog grada Trogira. Apartman se nalazi na vrhunskoj lokaciji uz samu plažu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 259.500 €, 75,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzni Stanovi na Atraktivnoj Lokaciji u Segetu ? Samo 200m od Plaže! Prodaja luksuznih stanova na izuzetnoj lokaciji u općini Seget, svega 200 metara od plaže! Ovi moderni stanovi nude predivan pogled na more, bazen, te osiguran dovoljan broj parkirnih mjesta. Glavne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 292.882 €, 81,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 269.286 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 267.020 €, 75,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 390.000 €, 83,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stan s fantastičnim pogledom na more i privatnim vrtom Seget Vranjica Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen....

 
 
 
  Stan, SEGET, 400.000 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 274.543 €, 75,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 190.029 €, 53,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 820.000 €, 174,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,luksuzan penthouse 174 m2 u novogradnji sa bazenom i liftom,na 4. katu, sa panormaskim pogledom na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 120 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od kojih jedna sa garderobom,hodnik,2 kupatila,wc, garderoba,praonica,predsoblje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 500.000 €, 84,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Senzacionalna ponuda! Kompletno namješten i opremljen stan u Segetu Donjem blizu Trogira stambene površine 84m2 koji se nalazi na posljednjem (četvrtom) katu novoizgrađene stambene zgrade. Ovaj luksuzni Penthouse se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 475.000 €, 83,00 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan s privatnim bazenom Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i suvremenog dizajna.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 378.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Stan S9 smješten je na najvišoj etaži zgrade u Segetu Donjem, pružajući otvoren pogled, privatnost i pažljivo iskorišten prostor ? idealnu kombinaciju za moderan obiteljski život ili opuštanje uz obalu. Nalazi se na četvrtom katu jedne od pet zgrada unutar novog stambenog kompleksa,....

 
 
 
  Stan, SEGET, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji luksuznog penthousa s panoranskim pogledom na more. Nalazi se na zadnjem katu manje stambene zgrade. Zgrada ima zajednički bazen. Zgrada ima energetski certifikat A+. Penthouse je ukupne stambene površine od 83,19mm, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Stan, SEGET, 240.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U ovom modernom trosobnom stanu u Trogiru spojeni su udobnost, kvaliteta gradnje i praktičnost svakodnevnog života. Smješten u mirnom dijelu grada, idealan je za obitelji, ali i kao sigurna investicija za najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 80,48 m², a sastoji se od dnevnog boravka....