- stanovi SEGET DONJI komforan

  • Za upit "stanovi seget DONJI komforan" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.314 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji, komforan dvosoban stan 64 m2 u novogradnji, na 2. katu , jug-istok-sjever orijentiran, sa velikom lođom (12 m2) na odličnoj i mirnoj lokaciji u blizini centra te udaljenoj 550 m od mora i plaže. Stan ima dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju sa blagovaonicom i....

 
 
 
  Stan, SEGET, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.000 €, 96,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 3.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget DONJI komforan'
250.000 €
230.000 €
300.000 €
  Stan, SEGET, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji, komforan trosoban stan 105 m2 s balkonom 15 m2 u zgradi. Stan ima tri spavaće sobe, kupaonu, wc, hodnik, ostavu, kuhinju s blagovanom, dnevni boravak te balkon 15 m2. Pripada mu parking mjesto ispred zgrade. Stan je namješten, klimatiziran, centralno grijanje s instalacijama....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 91,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

B-S6Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom prvom katu zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SEGET, 317.000 €, 96,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan trosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 335.000 €, 91,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

B-S14Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom trećem katu zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 66,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 66 m2 u novogradnji,na prvom katu ,jug-istok-sjever orijentiran,sa velikom lođom (13.5 m2) sa koje ima otvoren pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe,hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan