• GoHome Professional
stanovi Retfala prodaja parking prizemlje - GoHome
  • stanovi Retfala prodaja parking prizemlje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Retfala prodaja parking prizemlje

  • Za upit "stanovi retfala prodaja parking prizemlje" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.872 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JOSIPOVAC, 254.187 €, 83,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVO!! NOVO!! MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STANOVI 83,34m2 i 90,65m2!! SVAKI STAN IMA PRIPADAJUĆI VLASTITI VRT I PARKING MJESTO U OGRAĐENOM DVORIŠTU ZGRADE!! NOVA LUKSUZNA URBANA VILA STANOVI SA VRTOVIMA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! EXTRA MIRNA STAMBENA LOKACIJA!! RETFALA/ŠIRI....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 350.000 €, 118,99 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Petefijeva, četverosoban stan S1 u prizemlju zgrade A, ukupne neto korisne površine 118,99 m², smješten u atraktivnom projektu s ukupno šest luksuznih stanova.Sastoji se od hodnika, otvorenog koncepta dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice (32,29 m²), ostave, veće spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 298.900 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 298.900 €, 104,52 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 289.000 €
11.04.2026 - 298.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVI JEDNOETAŽNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STAN POVRŠINE 104,52+PARKING U MODERNOJ URBANOJ VILI U NOVOGRADNJI!! RETFALA!! KVALITETNI MATERIJALI I DIZAJN!! KVALITETNA TVRDA GRADNJA!! NOVATIVNI SUSTAV GRIJANJA NA STRUJU PREKO DIZALICA TOPLINE/PODNO GRIJANJE/REŽIJSKI....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi retfala prodaja parking prizemlje'
289.000 €
254.187 €
130.000 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi na drugom katu u urbanoj vili sa dva stana, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dječje sobe, spavaće sobe za roditelje, hodnika, ostave, spremišta i kupaone. Posebnost stana je u tome što stan ima uređenu ostavu od 11m2 u prizemlju. Stan ima i natkriveno garažno....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 150.000 €, 99,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforni trosobni stan površine 98,97 m2 u etažiranoj kući. Stan se sastoji od predprostora, tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje s blagovaonicom, dvije kupaonice s wc-om i terase. Stanu pripada i podrumsko spremište, ostava u prizemlju, te spremište u dvorištu. Parking....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!