stanovi Retfala prodaja parking - GoHome
  • stanovi Retfala prodaja parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Retfala prodaja parking

  • Za upit "stanovi retfala prodaja parking" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.885 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JOSIPOVAC, 230.000 €, 101,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVI MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBAN STAN NA DRUGOM KATU S LOĐOM POVRŠINE 101,34 m2!! PRIPADAJUĆI PARKING ISPRED ZGRADE !! CENTRALNO PODNO PLINSKO GRIJANJE (KODENZACIJSKI KOMBI BOJLER)!! RETFALA - KOZJAČKA ULICA!! EXTRA MIRNA ZONA STANOVANJA!! KVALITETNI MATERIJALI....

 
 
 
  Stan, JOSIPOVAC, 254.187 €, 83,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVO!! NOVO!! MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STANOVI 83,34m2 i 90,65m2!! SVAKI STAN IMA PRIPADAJUĆI VLASTITI VRT I PARKING MJESTO U OGRAĐENOM DVORIŠTU ZGRADE!! NOVA LUKSUZNA URBANA VILA STANOVI SA VRTOVIMA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! EXTRA MIRNA STAMBENA LOKACIJA!! RETFALA/ŠIRI....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 420.000 €, 149,72 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Petefijeva, četverosoban Stan S2 na 1.katu zgrade A, ukupne neto korisne površine 149,72 m², smješten u atraktivnom projektu s ukupno šest luksuznih stanova.Sastoji se od hodnika, otvorenog koncepta dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice (54,82 m²), ostave, veće spavaće sobe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi retfala prodaja parking'
289.000 €
264.222 €
254.187 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 350.000 €, 118,99 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Petefijeva, četverosoban stan S1 u prizemlju zgrade A, ukupne neto korisne površine 118,99 m², smješten u atraktivnom projektu s ukupno šest luksuznih stanova.Sastoji se od hodnika, otvorenog koncepta dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice (32,29 m²), ostave, veće spavaće....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 272.650 €, 133,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na 2. katu urbane vile u osječkoj Retfali na prodaju stan od 132,67 m2. U stanu se nalazi ulaz s predprostorom, kupaonicom, spavaćom sobom, kuhinja s dnevnim boravkom, 3 sobe od 12 - 15 cca m2 od kojih jednoj pripada druga kupaonica, loggia te nenatrikevena terasa. Vrhunska kvaliteta....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 299.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 299.000 €, 104,52 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 279.000 €
01.04.2026 - 289.000 €
05.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

LUKSUZAN STAN OSIJEK!! S1 Luksuzni četverosobni stan u Retfali! ? Površina: 104,52 m² + parking ? Cijena: 299.000,00 € ? Useljenje: Svibanj 2026. Karakteristike: ? Moderni dizajn i kvalitetni materijali ? Inovativni sustav grijanja (dizalice topline, podno grijanje) ? Ušteda na režijskim....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 230.000 €, 101,34 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 298.900 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 298.900 €, 104,52 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 289.000 €
11.04.2026 - 298.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVI JEDNOETAŽNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STAN POVRŠINE 104,52+PARKING U MODERNOJ URBANOJ VILI U NOVOGRADNJI!! RETFALA!! KVALITETNI MATERIJALI I DIZAJN!! KVALITETNA TVRDA GRADNJA!! NOVATIVNI SUSTAV GRIJANJA NA STRUJU PREKO DIZALICA TOPLINE/PODNO GRIJANJE/REŽIJSKI....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi na drugom katu u urbanoj vili sa dva stana, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dječje sobe, spavaće sobe za roditelje, hodnika, ostave, spremišta i kupaone. Posebnost stana je u tome što stan ima uređenu ostavu od 11m2 u prizemlju. Stan ima i natkriveno garažno....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 254.187 €, 83,34 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poslovni prostor u prizemlju površine 44,21 m2 koji se može prenamijeniti u stan.Sastoji se od ulaza, 2 prostorije ( jedna od 10,93 m2, druga od 20,87 m2), kupaonice i natkrivene terase. U cijenu je uključen parking, dok se ostava površine 8,40 m² može kupiti posebno.Stan....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 150.000 €, 99,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforni trosobni stan površine 98,97 m2 u etažiranoj kući. Stan se sastoji od predprostora, tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje s blagovaonicom, dvije kupaonice s wc-om i terase. Stanu pripada i podrumsko spremište, ostava u prizemlju, te spremište u dvorištu. Parking....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 276.483 €, 83,34 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNO NUDIMO ZA PRODAJU NOVI MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STAN NA DRUGOM KATU POVRŠINE 90,65m2!! STAN IMA PRIPADAJUĆI VLASTITI VRT I PARKING MJESTO U OGRAĐENOM DVORIŠTU ZGRADE!! NOVA LUKSUZNA URBANA VILA STANOVI SA VRTOVIMA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! EXTRA....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.460 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 51,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.425 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.500 € na 282.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 282.000 €, 111,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 265.500 €
11.05.2026 - 282.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo peterosoban stan ukupne površine 105 m2 koji je smješten na 2 katu stambene zgrade dvokatnice u izgradnji (tzv. Urbana vila sa tri stana) - mirna zona stanovanja GČ Retfala, Ul. Šandora Petefijau blizini šetnica uz Dravu, Dječji vrtić, OŠ, gradski tramvajski prijevoz.....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosobni stan od 33 m2 u starijoj prizemnici, za generalnu adaptaciju ili rušenje na adresi J.J.Strossmayera 73, Retfala, Osijek. Nalazi se na čestici s još 7 stanova - etažirano, formalno-pravno odvjeno od ostalih stanova, sa zasebnim ulazom sa stražnje strane - od Naselja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan