• GoHome Professional
stanovi Retfala prodaja pala cijena - GoHome
  • stanovi Retfala prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Retfala prodaja pala cijena

  • Za upit "stanovi retfala prodaja pala cijena" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.108 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • 1.kat
    • namješten
    • održavan
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek,Retfala, u ponudi dvosoban stan s balkonom i pogledom na zeleniloU mirnom i uvučenom dijelu Retfale prodaje se funkcionalan dvosoban stan koji pruža ugodnu atmosferu, privatnost i praktičan raspored prostorija, idealan za obiteljski život, parove ili investiciju.Stan se sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepo uređen i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², smješten na 2. katu uredne četverokatnice u mirnom i planski građenom dijelu Retfale ? Vijenac Petrove gore. Stan je kompletno namješten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim kako....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 130.000 € na 120.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 120.000 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
18.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalan stan smješten u suterenu manje stambene zgrade, idealan za obitelj ili kao investicija za dugoročni najam. Stan se sastoji od predsoblja, kupaonice s prirodnim svjetlom, dvije dječje sobe, dnevne sobe povezane s blagovaonicom, manje spavaće sobe te odvojene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi retfala prodaja pala cijena'
182.000 €
182.000 €
149.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 133.000 € na 130.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 36,50 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2026 - 133.000 €
19.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo jednosoban stan površine 36,50 m2, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade dvokatnice smještene u iznimno mirnom dvorišnom dijelu stambenog kompleksa izgrađenog 2010. godine - odlična lokacija samog središta GČ Retfala u neposrednoj blizini nogometnog stadiona NK Osijek....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 229.000 €, 59,62 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 239.000 €
23.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI U PRIZEMLJU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA, SVAKI STAN NA JEDNOJ ETAŽI, ZGRADA JE SAMOSTOJEĆA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANIM VRTOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 438.700 € na 367.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 367.000 €, 148,96 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 438.700 €
18.05.2026 - 367.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ulica Šandora Petefija smiještena je u mirnom i ugodnom dijelu Osijeka, idealnom za obitel?ski život, ali i za sve koji žele biti u blizini gradskih sadržaja. Lokacija nudi savršen balans između privatnosti i dostupnosti, s brzim pristupom glavnim prometnicama i centru grada. U neposrednoj....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 249.000 €, 69,86 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 259.000 €
23.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI NA PRVOM KATU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANOM LOĐOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO PODNO SA REGULACIJOM TOPLINE U SVAKOJ PROSTORIJI,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETROVA GORA, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 188.000 €
22.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosoban, namješten stan površine 59 m2 + ostava u podrumu, koji se nalazi na 2 katu stambene zgrade četverokatnice u planski građenom naselju GČ Retfala, Vijenac Petrove gore. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom s izlazom na loggiu,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb