- stanovi Retfala prodaja lift

  • Za upit "stanovi retfala prodaja lift" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.088 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • 4.kat
    • lođa
    • osječka ulica
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JOSIPOVAC, 207.000 €, 91,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Osijek, RetfalaNa četvrtom katu stambene zgrade izgrađene 2007. godine, u popularnoj osječkoj četvrti Retfala, prodaje se prostran i funkcionalno raspoređen trosoban stan površine 92 m². Zgrada nema lift.Stan se sastoji od:ulaznog hodnika,otvorenog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, 118.000 €, 30,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U osječkom kvartu Retfala prodaje se moderno opremljen stan površine 30,88 m², smješten na 3. katu zgrade s liftom. Stan je funkcionalno raspoređen i obuhvaća dnevnu sobu, manju kuhinju, odvojenu spavaću sobu te kupaonicu. Sa spremištem u podrumu. Prostor je uređen u suvremenom stilu....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 207.000 €, 91,58 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi retfala prodaja lift'
118.000 €
207.000 €
150.183 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 148.860 €, 49,62 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Osijek, Retfala, dvosobni stan, 1. kat - 4, kat, 49 m2, novogradnja, lift Stan se sastoji od: dnevne soba 25,10 m², soba I. 11,84m²,, hodnika 2,82 m2, kupaonice 4,48m², spremište 0,77 m2, lođa 2,91 m2, šupa 4,85 m2. Neto korisna površina: 49,62 m² Položaj: 1.kat-4.kat Tip....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 360.000 €, 125,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan trosoban stan u Retfali, Osijek. Stan se sastoji od: -3 spavaće sobe -pomoćne prostorije -open-space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone -kupaone -wc-a -terase -dva garžna parkirna mjesta Zgrada ima lift. Građena je vrhunskim materijalom te jamči garanciju sigurnosti,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com