• GoHome Professional
stanovi Retfala prodaja alarmni sustav pala cijena - GoHome
  • stanovi Retfala prodaja alarmni sustav pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Retfala prodaja alarmni sustav pala cijena

  • Za upit "stanovi retfala prodaja alarmni sustav pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek,Retfala, u ponudi dvosoban stan s balkonom i pogledom na zeleniloU mirnom i uvučenom dijelu Retfale prodaje se funkcionalan dvosoban stan koji pruža ugodnu atmosferu, privatnost i praktičan raspored prostorija, idealan za obiteljski život, parove ili investiciju.Stan se sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 155.000 € na 149.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosoban stan površine 42 m2, koji se nalazi na 2. katu stambene zgrade četverokatnice useljene 2003. godine. Zgrada je smještene na odličnoj lokaciji samog središta GČ Retfala - neposredne blizine nogometnog stadiona NK Osijek, Opus Arene, Nove Opće gimnazije, Doma Zdravlja,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepo uređen i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², smješten na 2. katu uredne četverokatnice u mirnom i planski građenom dijelu Retfale ? Vijenac Petrove gore. Stan je kompletno namješten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim kako....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 438.700 € na 367.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 367.000 €, 148,96 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 438.700 €
18.05.2026 - 367.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ulica Šandora Petefija smiještena je u mirnom i ugodnom dijelu Osijeka, idealnom za obitel?ski život, ali i za sve koji žele biti u blizini gradskih sadržaja. Lokacija nudi savršen balans između privatnosti i dostupnosti, s brzim pristupom glavnim prometnicama i centru grada. U neposrednoj....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 133.000 € na 130.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 36,50 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2026 - 133.000 €
19.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo jednosoban stan površine 36,50 m2, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade dvokatnice smještene u iznimno mirnom dvorišnom dijelu stambenog kompleksa izgrađenog 2010. godine - odlična lokacija samog središta GČ Retfala u neposrednoj blizini nogometnog stadiona NK Osijek....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 249.000 €, 69,86 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 259.000 €
23.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI NA PRVOM KATU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANOM LOĐOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO PODNO SA REGULACIJOM TOPLINE U SVAKOJ PROSTORIJI,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETROVA GORA, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 188.000 €
22.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosoban, namješten stan površine 59 m2 + ostava u podrumu, koji se nalazi na 2 katu stambene zgrade četverokatnice u planski građenom naselju GČ Retfala, Vijenac Petrove gore. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom s izlazom na loggiu,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 130.000 € na 120.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 120.000 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
18.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalan stan smješten u suterenu manje stambene zgrade, idealan za obitelj ili kao investicija za dugoročni najam. Stan se sastoji od predsoblja, kupaonice s prirodnim svjetlom, dvije dječje sobe, dnevne sobe povezane s blagovaonicom, manje spavaće sobe te odvojene....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi retfala prodaja pala cijena (13)
  • stanovi retfala prodaja alarmni sustav (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr