- stanovi RAB pala cijena

  • Za upit "stanovi rab pala cijena" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.473 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • namješten
    • novogradnja
    • vrt
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 299.000 € na 270.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAB, 270.000 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 299.000 €
03.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja dvosoban stan površine 84 m2 s dvorištem 39 m2. Stan se nalazi u prizemlju kuće, uključuje parkirno mjesto i okućnicu na korištenje. Sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka u otvorenom prostoru, što pruža prostrani i funkcionalni....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 205.000 € na 196.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAB, 196.000 €, 55,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 205.000 €
22.04.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se više apartmana u novogradnji u Banjolu. Stanovi su jednosobni s dnevnim boravkom, kuhinjom i terasom. Svakom stanu pripada i jedno parkirno mjesto. Do plaže ima najviše 300 metara. Šetnicom koja ide sve do starog grada može se doći za 15 minuta. Ovaj stan se nalazi na prizemlju.....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 299.000 € na 265.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAB, 265.000 €, 84,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 299.000 €
11.03.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Atraktivan novorenoviran stan u prizemlju sa vlastitim, ograđenim dvorištem. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika i vanjskog spremišta. Stan je novonamješten i opremljen svim kućanskim aparatima. Namještaj uključen u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi rab pala cijena'
449.000 €
159.000 €
285.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 249.000 € na 239.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAB, 239.000 €, 65,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 249.000 €
16.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju stambene zgrade, površine 65 m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici od mora udaljenoj 500m. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa blagovaonicom, dnevnim boravkom sa izlazom na balkon, kupaonice te 2 spavaće sobe. Balkon služi kao produžetak....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 299.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAB, 299.000 €, 77,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 305.000 €
24.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se apartman u novogradnji u Banjolu, od 77 m2. Nalazi se na drugom katu zgrade koja je završena 2023 godine. Stan je dvoetažni. Na drugom katu se nalazi kuhinja, blagovaona i dnevni boravak te spavaća soba i kupaona, a u potkrovlju još jedna soba i kupaona. Apartmanu pripadaju....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 165.000 € na 150.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAB, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 165.000 €
08.03.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je apartman u Loparu od 40 m2. Nalazi se u kući na drugom katu. Sastoji se od kuhinje i dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na balkon te jedne spavaće sobe i kupaone. S balkona se pruža pogled na prirodu koja okružuje kuću, ali i djelomično na more. Stanu pripada jedno parkirno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 200.000 € na 189.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAB, 189.000 €, 85,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 200.000 €
08.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se apartman u kući sa 6 apartmana. Kuća se nalazi u Supetarskoj Drazi 10-tak minuta od plaže. Apartman je u visokom potkrovlju iz kojeg se pruža lijepi pogled na uvalu i more. Sastoji se od kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaone , hodnika i balkona. Iza kuće....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 149.000 € na 139.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAB, 139.000 €, 37,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 156.000 €
29.03.2026 - 149.000 €
10.05.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

SAMO KOD NAS, Apartman 46 m s balkonom i terasom Palit, Rab U mirnom mjestu Palit, tik uz čarobni grad Rab, prodaje se svijetao i ugodan apartman koji spaja udobnost modernog života i blizinu povijesnog šarma otoka. Smješten na prvom katu uredno održavane zgrade iz 2000. godine, ovaj....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 506.740 € na 488.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAB, 488.000 €, 135,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 506.740 €
22.05.2026 - 488.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan stan smješten u neposrednoj blizini stare gradske jezgre, na pješačkoj udaljenosti od plaže, restorana, trgovina i sa očaravajućim pogledom nalazi se u potkrovlju novogradnje, površine cca 135 m2. Interijer uključuje dnevni boravak sa blagovaonicom i kuhinjom otvorenog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com