- stanovi Pelješac balkon

  • Za upit "stanovi pelješac balkon" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.529 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OREBIĆ, 259.999 €, 100,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan s pogledom na more ? Orebić, Pelješac Na prodaju je prostrani stan od 100 m², smješten na katu obiteljske kuće u samom centru Orebića, svega 450 m od mora. Stan se sastoji od: - dvije udobne spavaće sobe - kupaonice - prostranog dnevnog boravka s puno prirodnog svjetla....

 
 
 
  Stan, OREBIĆ, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju su 2 apartmana u stambenoj kući u mjestu Perna, Orebić Pelješc. Apartmani su etažirani i svaki ima svoje parkirno mjesto. S2: površina 58m2, spavaća soba, kuhinja, dnevni boravak, kupaonica i balkon + parkirno mjesto. CIJENA: 200.000 EUR S3: površina 48m2, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, OREBIĆ, 145.000 €, 37,60 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Rijetko na tržištu! U ponudi je lijep jednosoban stan smješten u mirnom dijelu Orebića, savršen za opuštanje ili kao investicija u turistički najam! Lijep jednosobni stan u mirnom dijelu Orebića. Stan se sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, spavaće sobe i kupaonice. Balkon se prostire....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pelješac balkon'
240.000 €
240.000 €
185.300 €
  Stan, OREBIĆ, 240.000 €, 98,80 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu etažirane kuće u mirnom i uređenom dijelu Orebića nalazi se prostrani stan koji se ističe položajem, funkcionalnim rasporedom i prekrasnim pogledom na more. Riječ je o stambenoj jedinici koja zahvaljujući svojoj veličini i broju prostorija predstavlja odličan izbor....

 
 
 
  Stan, OREBIĆ, 181.300 €, 40,29 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan stan, odličnog rasporeda na 1. katu/2 u visokokvalitetnoj novogradnji s planiranim rokom useljenja proljeće 2027 na odličnoj lokaciji, Orebić, 100 metara udaljenosti od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, odovjene spavaće sobe, te prostranog open-space....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 165.000 € na 163.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KUČIŠTE, 163.000 €, 48,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.06.2025 - 160.000 €
16.08.2025 - 165.000 €
18.03.2026 - 163.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je apartman u stambenoj kući u mjestu Perna, Orebić Pelješac. Apartman je etažiran i ima svoje parkirno mjesto od 16m2. S3: površina 48m2, spavaća soba, kuhinja, dnevni boravak, kupaonica i balkon + parkirno mjesto. CIJENA: 163.000 EUR Namješteno i opremljeno. Vlasništvo....

 
 
 
  Stan, TRPANJ, 244.000 €, 55,49 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji, smješten u mirnom naselju Luka Trpanj. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, odmah iznad velike šljunčane plaže. Od centra mjesta, u kojem su dostupni svi bitni sadržaji, uključujući trgovine, restorane i kafiće, udaljen je svega par minuta lagane....

 
 
 
  Stan, OREBIĆ, 177.270 €, 40,29 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan stan, odličnog rasporeda u visokom prizemlju vrhunske novogradnje s planiranim rokom useljenja proljeće 2027 na odličnoj lokaciji, Orebić, 100 metara udaljenosti od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, odovjene spavaće sobe, te prostranog open-space....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com