stanovi PULA za adaptaciju park - GoHome
  • stanovi PULA za adaptaciju park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PULA za adaptaciju park

  • Za upit "stanovi pula za adaptaciju park" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.077 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 197.000 €, 90,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, poznat po svojoj bogatoj povijesti, prekrasnoj obali i dobro očuvanim rimskim spomenicima. Najpoznatija znamenitost grada je rimski amfiteatar ? Arena, jedan od najbolje sačuvanih antičkih amfiteatara na svijetu. Osim kulturne baštine, Pula....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 208.000 €, 59,69 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prekrasan stan u Puli, smješten na VII. katu zgrade. Ovaj prostrani stan nudi udoban i funkcionalan raspored s ukupno 59,69 m2 površine. Sastoji se od dvije sobe koje pružaju dovoljno prostora za ugodan boravak, a također ima i kuhinju, blagovaonicu, izbu, kupaonicu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 299.000 €, 62,48 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Za prodaju prekrasan stan u centru Pule! Blizina dućana Blizina škole Centar mjesta/grada Ekskluzivan interijer Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na park Oprema Tuš kabina Wi-Fi mreža Klima uređaj Perilica posuđa Podno grijanje Portafon Protuprovalna vrata Ugradbeni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula za adaptaciju park'
174.000 €
197.000 €
320.000 €
  Stan, PULA, Arena, 280.000 €, 115,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PULA, CENTAR - 200 metara do Arene Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Pule prodaje se prostran stan smješten na 4. katu zgrade. Stan se nalazi u potkrovlju, a kosi stropovi i stropni prozori daju mu poseban, topao i šarmantan ugođaj. Stan je useljiv, no uz adaptaciju pruža izniman....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 177.000 € na 174.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.000 €, 71,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 177.000 €
05.04.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pula, Centar - Stan u potkrovlju za adaptaciju Ovaj trosoban stan nalazi se u potkrovlju Austrougarske zgrade, te ima površinu od 71,5 m2. Stan je smješten na trećem, zadnjem katu Stan ima dva ulaza, te u naravi ima dvije zasebne cjeline. Po želji, moguće je odvojene prostore spojiti....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 210.000 €, 62,81 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju stan na izvrsnoj lokaciji! Stan se sastoji od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, zasebne prostorije u kojoj se nalazi dnevni boravak, zasebne kuhinje s blagovaonskim stolom, kupaonice te odvojenog WC-a. Nekretnini je potrebna kompletna adaptacija, no upravo to budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 180.000 €, 41,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo potpuno adaptiran stan u Puli, na Monvidalu, smješten na visokom prizemlju. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kuhinje, izbe, kupaonice i hodnika, ukupne površine 41 m². Stan Sadrži: *Spavaća soba *Kuhinja *Izba *Kupaonica *Hodnik Ključne Karakteristike: Lokacija: Pula,....

 
 
 
  Stan, PULA, 166.000 €, 59,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan s balkonom i velikim potencijalom na odličnoj lokaciji ? Pula Na prodaju je stan površine 59 m², smješten na trećem katu od ukupno dvanaest katova u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi opremljenoj s dva lifta. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od: ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PULA, 343.000 €, 110,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,32 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je komforan i funkcionalan četverosobni stan ukupne površine 88,32 m², smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene 1986. godine, u samom centru Pule. Zgrada ima ukupno četiri kata i uredno je održavana. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatnu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je elegantno uređen stan površine 51 m², smješten na iznimnoj lokaciji u samom srcu Pule, svega nekoliko koraka od jednog od najpoznatijih simbola grada ? Arene. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i atraktivne lokacije, idealna kako za svakodnevni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr