- stanovi PULA vrt lođa

  • Za upit "stanovi pula vrt lođa" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.486 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 222.000 €, 74,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S1, smješten u prizemlju Zgrade 6 ima površinu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 325.000 €, 165,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula -- Ovaj stan smjestio se na odličnoj lokaciji nedaleko od svih sadržaja potrebnih za život. Nalazi se u mirnom kvartu, u slijepoj ulici. Centar grada je udaljen svega 5 minuta vožnje dok su prve plaže udaljene 10ak minuta. -- Stan se smjestio na prvom katu obiteljske kuće....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 220.360 €, 54,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na apsolutno najboljoj mogućoj poziciji u Puli, a i šire, na Verudi na Sisplacu, pored šumice kroz koju se spušta na plažu u Gortanovoj uvali udaljenoj svega 300m i svega par minuta od svakog mogućeg gradskog sadržaja u ponudi stanovi u novom luksuznom projetku. U ponudi stanovi od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula vrt lođa'
199.000 €
228.600 €
222.000 €
  Stan, PULA, Monte Magno, 310.500 €, 90,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula . Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.115 €, 54,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

ZGR 4- STAN 10, 54,47 m2 novogradnja 1.kat Na iznimnoj poziciji u Puli, naselje Veruda na Sisplac, pored šumice kroz koju se spušta na plažu Gortanova uvala udaljenoj svega 300 m, prodaje se stan na 1.katu. Par minuta od svih sadržaja ,tržnica, banka, pošta i d.r. u ponudi stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 365.000 €, 124,44 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Obiteljski stan s vrtom u Puli, Valdebek ? 124 m2 + garaža na upit Prodaja direktno od investitora, bez agencijskih naknada. Projekt vrhunske kvalitete koji se trenutno sastoji od 10 stambenih zgrada izgrađenih na 3 etaže, od prizemlja do drugog kata. Kompleks stambenih zgrada će....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 217.000 €, 51,39 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA U ŠIJANI ? STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I BAZENOM! Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Šijani, na mirnoj i lijepoj lokaciji, u blizini svih životnih potrepština ? trgovina, škole, vrtića, pošte, ljekarne, autobusne stanice i svega nekoliko minuta vožnje do....

 
 
 
  Stan, PULA, 189.400 €, 59,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom dijelu naselja Valdebek, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pula, smjestio se Projekt Valdebek ? suvremena stambena cjelina koju čini 11 modernih zgrada, pažljivo uklopljenih u okolinu. Lokacija nudi idealnu ravnotežu: svakodnevni sadržaji, škole i trgovine nalaze se....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 228.000 €, 55,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 185.000 € na 189.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 189.000 €, 56,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 175.900 €
06.03.2026 - 185.000 €
09.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istre smjestila se Pula , grad koji savršeno spaja mediteranski način života, bogatu povijest i sve pogodnosti suvremenog urbanog okruženja. More, plaža, šetnice, kulturni sadržaji i razvijena infrastruktura čine Pulu jednim od najpoželjnijih gradova za....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 189.400 €, 59,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S1, smješten u prizemlju Zgrade 5 ima površinu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 250.000 €, 57,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan na Monvidalu smješten u prizemlju novogradnje s liftom. Ukupne je površine 57 m2 te se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe i dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonom s izlazom na lođu. Stanu pripada i vrt u vlasništvu te jedno vanjsko nenatkriveno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 310.500 €, 90,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 298.000 €, 83,26 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Obiteljski stan s vrtom u Puli, Valdebek ? 83 m2 + garaža na upit Prodaja direktno od investitora, bez agencijskih naknada. Projekt vrhunske kvalitete koji se trenutno sastoji od 10 stambenih zgrada izgrađenih na 3 etaže, od prizemlja do drugog kata. Kompleks stambenih zgrada će se....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 190.000 €, 66,50 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrani 2,5-sobni stan (2S+DB) smješten u srcu Pule, ukupne površine 66,50 m2. Stan se nalazi u prizemlju dvokatnice, pružajući jednostavan pristup i udobnost. Ovaj stan nudi mirnu lokaciju s obiljem sunčeve svjetlosti, što ga čini idealnim domom za one koji cijene....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 185.000 € na 189.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Valdebek, 189.000 €, 56,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 175.900 €
07.03.2026 - 185.000 €
11.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istre smjestila se Pula, grad koji savršeno spaja mediteranski način života, bogatu povijest i sve pogodnosti suvremenog urbanog okruženja. More, plaža, šetnice, kulturni sadržaji i razvijena infrastruktura čine Pulu jednim od najpoželjnijih gradova za život, ali i sigurnu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine