- stanovi PULA vrt bazen

  • Za upit "stanovi pula vrt bazen" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.814 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 275.000 € na 270.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 275.000 €
24.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i potpuno namješten stan smješten na Valdebeku, ukupne površine 55 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvaća dvije spavaće sobe, kupaonicu te dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, iz kojeg se izlazi na terasu. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 350.000 €, 210,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ova renovirana kamena kuća u nizu na tri etaže na mirnoj lokaciji nedaleko centra grada. Sastoji se od natkrivenog ulaza, hodnika, spremišta, tri spavaće sobe od kojih dvije imaju svoje kupaone te open space prostor u kojem se nalazi kuhinja s blagovaonom i dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 225.000 €, 44,00 m2 cca 5110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i praktičnoj lokaciji u Šijani, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, prodaju se stanovi u manjoj novogradnji. Zgrada se sastoji od samo tri stambene jedinice, jedna po etaži, što osigurava mir i privatnost. Cijela zgrada projektirana je s naglaskom na kvalitetu gradnje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula vrt bazen'
210.000 €
330.000 €
208.000 €
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 228.800 €, 44,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan s bazenom i vrtom u prizemlju. Stan se nalazi u mirnom dijelu Pule nedaleko od centra grada. Zgrada će se sastojati od samo 3 stana što je idealna prilika za one koji žele mirnije okruženje. Također to znatno olakšava postupak kategorizacije za one koji se žele baviti....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 269.120 €, 84,10 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u širem centru Pule, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 4 stana, koja se proteže na dvije etaže. U ponudi su dvosobni i trosobni stanovi, idealni za obiteljski život ili kao investicija. Lokacija je izuzetno praktična, u blizini svih važnih sadržaja poput....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 729.000 €, 240,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Pule prodajemo predivnu autohtonu villu iz 17. stoljeća, kompletno adaptiranu 2019. godine. Sastoji se od dvije prestižne građevine (glavna 165m2 i depandansa 75 m2), koje su osvojile nagradu za arhitekturu, a dizajnirane su kako bi vam pružile jedinstvene osjećaje ugode,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno namješten i odmah useljiv trosoban stan u prizemlju moderne novogradnje, smješten u mirnom dijelu Pule, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno dvije etaže. Stan neto površine 60 m (ukupne obračunske površine 102,7 m) odlikuje se funkcionalnim i ugodnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 217.000 €, 51,39 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA U ŠIJANI ? STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I BAZENOM! Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Šijani, na mirnoj i lijepoj lokaciji, u blizini svih životnih potrepština ? trgovina, škole, vrtića, pošte, ljekarne, autobusne stanice i svega nekoliko minuta vožnje do....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 268.256 €, 83,83 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 470.000 €, 192,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan u strogom centru grada s prekrasnim vrtom - RIJETKOST NA TRŽIŠTU!!! Oaza zelenila u strogom centru grada Pula je Najveći grad Istarske županije, leži na jugozapadnom području istarskog poluotoka u dobro zaštićenom zaljevu. Grad ima dugu tradiciju vinarstva, ribarstva, brodogradnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 228.500 €, 44,02 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 228.000 €, 55,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, 299.000 €, 100,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na odličnoj i traženoj lokaciji Vidikovac nalazi se ova unikatna nekretnina koja se izdvaja privatnošću, funkcionalnošću i vanjskim prostorima koji su danas rijetkost na tržištu. Stan ima zaseban ulaz, na prvom katu što budućim vlasnicima pruža dodatni osjećaj privatnosti i samostalnosti,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 249.216 €, 77,88 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 47,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u blizini Pula City Malla. Stan ukupne netto površine 47 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, 255.000 €, 72,30 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 54,50 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 253.152 €, 79,11 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 54,37 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 41,8 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 220.000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ŠIJANA, 44 M2, 1 SS+DB Prodaje se moderan stan s bazenom ? novogradnja, 44 m² Na prodaju je atraktivan stan ukupne površine 44 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi moderne arhitekture. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 249.216 €, 83,83 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 485.000 €, 250,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću u nizu na Verudi stambeno-poslovne namjene, površine 250m2 podijeljenih na tri etaže. U prizemlju se nalazi open space prostor sa sanitarnim čvorom i velikom ostavom koji može biti poslovno-stambene namjene. Na prvom katu nalazi se prostrani dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 198.288 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan u prizemlju smješten je na odličnoj lokaciji u Fažani, predio Valbandon, u sklopu moderne novogradnje čija je gradnja planirana krajem godine, te je idealan za obitelji ili investitore koji žele osigurati nekretninu u ranoj fazi projekta i time ostvariti dodatnu vrijednost. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 384.336 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan u prizemlju smješten je na odličnoj lokaciji u Fažani, predio Valbandon, u sklopu moderne novogradnje čija je gradnja planirana krajem 2026. godine, te je idealan za veće obitelji ili investitore koji žele osigurati prostranu nekretninu s velikim vrtom u ranoj fazi projekta i....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 379.512 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan u prizemlju smješten je na odličnoj lokaciji u Fažani, predio Valbandon, u sklopu moderne novogradnje čija je gradnja planirana krajem 2026. godine, te je idealan za obitelji ili investitore koji traže prostranu nekretninu s velikim dnevnim dijelom i vlastitim vrtom. Ukupna neto....