- stanovi PULA park atraktivno

  • Za upit "stanovi pula park atraktivno" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.754 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 212.400 €, 49,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

U Fažani, malom popularnom turističkom mjestu nasuprot Nacionalnog parka Brijuni, nadomak Grada Pule te svega 300m od mora i uređenih plaža, prodajemo ovaj predivan i prostran luksuzan stan smješten u mirnom dijelu naselja. Smjestio se u prizemlju manje, vrlo uredne i održavane stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 170.000 €, 35,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, smješten na jugozapadu istarskog poluotoka, poznat po svojoj bogatoj povijesti i kulturnoj baštini. Grad je posebno prepoznatljiv po veličanstvenoj Areni, jednom od najočuvanijih rimskih amfiteatara na svijetu. Osim povijesnih znamenitosti,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 311.000 €, 86,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

PULA, VERUDA, u ponudi imamo fantastičan trosobni stan s panoramskim pogledom na Pulu i more. Stan je ono što većina kupaca traži, ali rijetko pronađe: uređen, funkcionalan i spreman za život bez dodatnih ulaganja. Prodaje se potpuno namješten i opremljen, uključujući sav namještaj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula park atraktivno'
314.200 €
274.800 €
  Stan, PULA, Štinjan, 227.500 €, 50,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Štinjan, na prodaju stan neto korisne površine 50.56 m2 na 1. katu novogradnje u izgradnji s jednom spavaćom sobom, vanjskim parkirnim mjestom na 900 metara od uređenih plaža.Stan C površine 47.50 m2 se sastoji od hodnika, kupaonice, jedne spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 350.000 €, 93,01 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i potpuno renoviran stan u srcu Pule, ukupne površine 93 m², s pripadajućom terasom. Smješten na izvrsnoj lokaciji, stan pruža mir i udobnost, a istovremeno je u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja ? trgovina, restorana, tržnice, kazališta i javnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 331.900 €, 81,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

U Fažani, malom popularnom turističkom mjestu nasuprot Nacionalnog parka Brijuni, nadomak Grada Pule te svega 300m od mora i uređenih plaža, prodajemo ovaj predivan i prostran luksuzan stan smješten u mirnom dijelu naselja. Nalazi se u prizemlju manje, vrlo uredne nove stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 265.000 €, 75,50 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ODLIČAN STAN, ATRAKTIVNA LOKACIJA, 300 METARA DO MORA, MIRAN KVART, BLIZINA SVIH SADRŽAJA, 75.50 M2 Veruda Porat ili Nova Veruda jedan je od najtraženijih i kvalitetnijih dijelova Pule zbog svoje lokacije, uređenosti i činjenice da se tamo nalaze uglavnom privatne kuće ili tek manje....

 
 
 
  Stan, PULA, 203.200 €, 60,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja stana u Puli, novogradnja, površine 60 m², smještenog na prvom katu stambene zgrade s četiri stana. Ovaj svijetli i prostrani stan sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, iz kojeg je omogućen izlaz na natkrivenu terasu. Sastoji se od dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna nekretnina na Velom vrhu! S obzirom na mirnu lokaciju, obiteljski sadržaj i planirani završetak gradnje u travnju 2026., ova nekretnina čini se kao odličan izbor za obiteljski život. Stanovi različitih veličina omogućuju raznolikost izbora. Trenutačna roh bau faza omogućuje....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 259.500 €, 86,50 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna nekretnina na Velom vrhu nudi mnoge prednosti koje je čine idealnom za obiteljski život. Lokacija je mirna, što osigurava ugodan životni prostor daleko od gradske vreve. Pogled na more dodatno doprinosi atraktivnosti nekretnine, pružajući svakodnevni užitak u prirodnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 300.000 €, 73,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠTINJAN - MIRNA OAZA NADOMAK PULE! Smješten u neposrednoj blizini Pule, Štinjan je naselje koje nudi idealan spoj blizine mora, prirodnih ljepota i svih potrebnih sadržaja za ugodan svakodnevni život. Ova lokacija je osobito atraktivna zbog svoje mirnoće, pogleda na Brijunsko otočje....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 292.000 € na 260.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2025 - 292.000 €
06.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan na prodaju u Puli ? atraktivna lokacija Ovaj prostrani i svijetli stan smješten je na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u blizini svih važnih sadržaja, uključujući plaže, restorane, trgovine i javni prijevoz. Idealna je prilika za obitelj ili investiciju. Stan se prostire....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 221.480 €, 79,10 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, 225.000 €, 70,30 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

SAMO U DOGMI! U ponudu smo dobili stan na poželjnoj lokaciji u gradu, Stoji! Stan se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka spojenog sa blagavaonom i kuhinjom , 2 spavaće sobe, kupaonice te velikog predsoblja između spavaćim soba koje također može biti prenamjenjen u ured ili....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 260.480 €, 81,40 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 467.000 €, 110,73 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan u centru grada Pule, smješten na 5. katu, prostire se na 110,73 m² i nudi spektakularan panoramski pogled na grad. Potpuno renoviran, ovaj prostor je savršeno usklađen s modernim standardima, pružajući udoban i funkcionalan ambijent. Stan se sastoji od tri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je elegantno uređen stan površine 51 m², smješten na iznimnoj lokaciji u samom srcu Pule, svega nekoliko koraka od jednog od najpoznatijih simbola grada ? Arene. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i atraktivne lokacije, idealna kako za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna nekretnina na Velom vrhu! S obzirom na mirnu lokaciju, obiteljski sadržaj i planirani završetak gradnje u svibnju 2025., ova nekretnina čini se kao odličan izbor za obiteljski život. Stanovi različitih veličina omogućuju raznolikost izbora. Trenutačna roh bau faza omogućuje....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 369.000 €, 118,65 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA VELI VRH Na lijepoj, mirnoj i traženoj lokaciji u ovom prekrasnom mjestu, smjestio se ovaj projekt visoko kvalitetne novogradnje. Projekt se sastoji od 2 zgrade s ukupno 8 stanova. Zgrade će biti koncipirane kao moderne i visoko učinkovite s posebnim naglaskom na prostor.....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Pule, svega 300 m od Arene, prodaje se luksuzno renoviran stan površine 90 m² smješten na prvom katu uredne austrougarske zgrade sa ukupno 8 stanova. Stan odiše spojem moderne funkcionalnosti i autentičnog građanskog šarma, uz visoke stropove i vrhunske materijale korištene....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 412.000 €, 114,38 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostrani penthouse stan u novogradnji, smjesten na drugom katu manje stambene zgrade na izuzetno trazenoj lokaciji u Stinjan kod Pule, svega 600 metara udaljen od mora i plaža. Stan se prodaje po principu "kljuc u ruke", sto znaci da buduci vlasnik preuzima potpuno....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 267.900 €, 89,30 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 250.040 €, 89,30 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more