• GoHome Professional
stanovi PULA park adsl pala cijena - GoHome
  • stanovi PULA park adsl pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PULA park adsl pala cijena

  • Za upit "stanovi pula park adsl pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 449.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 449.000 €, 147,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 470.000 €
27.03.2026 - 449.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra,Pula trosobni stan u austrougarskoj vili Münz RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj predivan stan u jednoj od vila Münz. Ville Münz u Puli čine urbanističko-arhitektonsku cjelinu izgrađenu na početku 20. stoljeća. Vile se nalaze u građevinskom nizu i prepoznatljive....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 279.000 €
08.02.2026 - 238.000 €
24.04.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Moderna novogradnja na traženoj lokaciji! Na atraktivnoj lokaciji, na ulazu u Pulu, smjestio se novi projekt koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa od šest zgrada s ukupno 24 stana. Planirani završetak gradnje je proljeće 2027. godine, uz sve potrebne dozvole....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 238.000 €
30.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu smješten je novi stambeni projekt Šijana Gate Residence, koji obuhvaća izgradnju modernog i u potpunosti privatnog kompleksa od šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana. Projekt se nalazi u popularnom gradskom kvartu Šijana, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 269.000 €
07.02.2026 - 238.000 €
07.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Moderna novogradnja na traženoj lokaciji! Na atraktivnoj lokaciji, na ulazu u Pulu, smjestio se novi projekt koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa od šest zgrada s ukupno 24 stana. Planirani završetak gradnje je proljeće 2027. godine, uz sve potrebne....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 195.000 € na 191.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 0 €
17.01.2026 - 205.000 €
19.01.2026 - 0 €
18.04.2026 - 195.000 €
16.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula.  Pula  je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 355.000 € na 280.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 280.000 €, 168,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 355.000 €
02.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Busoler, prekrasna mirna ulica, udaljena 1 km ili 7 minuta hoda od trgovačkog centra Pula City Mall, okružena zelenilom i livadama. Na 3 minute hoda od stana se nalazi park-šuma Busoler, centar grada je udaljen 8 minuta vožnje, plaže u Šišanu, Medulinu, Pomeru su na 10 minuta vožnje....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 238.000 €
01.04.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan 3 (zgrada D), smješten na drugom katu zgrade, ukupne neto površine 59,88 m2, koja uključuje stambeni prostor, lođu, garažno mjesto i spremište.Stambena površina od 54,75 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 200.000 € na 173.250 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 173.250 €, 52,50 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 200.000 €
28.03.2026 - 173.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 52,50 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 246.000 € na 236.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 236.000 €, 55,07 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 225.000 €
28.03.2026 - 246.000 €
23.05.2026 - 236.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan jednosoban stan oznake A7 smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje u atraktivnom naselju Veruda, svega 300 m od mora i uređenih plaža. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 152.500 € na 147.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 147.000 €, 40,82 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 152.500 €
23.05.2026 - 147.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je šarmantan i moderno opremljen stan u Puli, smješten na izvrsnoj lokaciji, svega 300 metara od najbližih plaža, kristalno čistog mora i poznate šetnice Lungomare. Stan se nalazi na 1. katu zgrade izgrađene 1900. godine te ima ukupnu površinu od 40,82 m². Sastoji se od....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi pula park pala cijena (67)
  • stanovi pula park adsl (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni