• GoHome Professional
stanovi PULA 2.kat porasla cijena - GoHome
  • stanovi PULA 2.kat porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PULA 2.kat porasla cijena

  • Za upit "stanovi pula 2.kat porasla cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.764 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+13%

Promjena cijene sa 137.000 € na 155.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 137.000 €
27.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam moderan stan površine 48,51 m2 smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom naselju Šikići, Pula. Stan se nalazi u mirnom dijelu naselja, okružen prirodom i obiljem sunca, što ga čini idealnim odabirom za one koji traže udoban i kvalitetan....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 250.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 240.000 €
05.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.08.2025.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici u centru Pule se smjestio ovaj prostrani stan ukupne veličine od 70 m2.Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade, sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, blagovaonice, ostave, velike spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka gdje postoji mogućnost da se....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.000 € na 159.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 155.000 €
06.03.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stanova Pula. Stan novogradnja na drugom katu stambene zgrade modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba ,lođa i parkirno mjesto . U zajedničkom dvorištu nalazi se jedno parkirno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 2.kat porasla cijena'
420.000 €
230.000 €
570.240 €
 
+7%

Promjena cijene sa 248.472 € na 266.220 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.220 €, 59,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 248.472 €
09.05.2026 - 266.220 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kompaktni stan u modernoj novogradnji u Puli, na drugom katu, idealan za par ili investiciju. Ukupna netto površina 59,16 m², uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu i natkrivenu terasu. Dodatno: ? spremište ? parkirno mjesto Plan....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 148.700 € na 159.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 148.700 €
14.03.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderna novogradnja u mirnom prigradskom naselju Šikići, udaljenom svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A13" ukupne neto površine 48.51 m2, koji se nalazi na drugom katu. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 202.500 € na 220.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 202.500 €
01.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kvalitetan dvosoban stan na izvrsnoj lokaciji u Valbandonu, na svega 1 km udaljenosti od predivnih plaža. Stan ? oznake B, ukupne površine 75,78 m2, će se nalaziti na prvom i drugom katu moderne novogradnje, u manjoj stambenoj zgradi sa svega tri stana. Stan se sastoji....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 155.000 € na 159.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 155.000 €
06.03.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prigradskom mjestu kraj Pule prodaje se stan novogradnja na drugom katu stambene zgrade modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje potpuno novi projekat. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba i natkrivena terasa, parkirno....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 246.330 € na 263.925 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.925 €, 58,65 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 246.330 €
15.05.2026 - 263.925 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo Vam izuzetan projekt moderne višestambene zgrade smještene u srcu Pule, svega nekoliko minuta hoda od živopisnog centra i pješačke zone. Ova lokacija pruža savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za udoban život. Zgrada je pažljivo dizajnirana s naglaskom....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 141.200 € na 160.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 160.000 €, 47,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 141.200 €
18.04.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi projekt ? Pula! Novi stambeni projekt smješten u mirnom dijelu Pule, koji se sastoji od dvije moderne zgrade, svaka s tri etaže (prizemlje, prvi i drugi kat). Zgrada A s tri etaže i ukupno četiri stana. Stan A1 nalazi se u prizemlju zgrade A te se sastoji od hodnika, kupaonice,....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 137.000 € na 160.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 160.000 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 137.000 €
23.03.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula - prodaja kvalitetna novogradnja u blizini Pule, stan48,40 m2, terasa, parking! Pula, Šikići - mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule s izvrsnom prometnom povezanošću s centrom grada i okolnim naseljima, na 5 -10 minuta do centra Pule ili Medulina. U izgradnji....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.472 € na 266.220 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.220 €, 59,16 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 248.472 €
15.05.2026 - 266.220 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.640 € na 266.400 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.400 €, 59,20 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 248.640 €
15.05.2026 - 266.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 533.224 € na 570.240 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 570.240 €, 126,72 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 533.224 €
15.05.2026 - 570.240 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 245.616 € na 263.160 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.160 €, 58,48 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 245.616 €
15.05.2026 - 263.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 185.000 € na 189.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 189.000 €, 61,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 185.000 €
23.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula - prodaja kvalitetna novogradnja, blizina Pule, 2 SS+ DB U izgradnji je novi projekt s trideset stanova vrlo kvalitetne gradnje, u dvije zgrade po petnaest stanova dostupnih u različitim veličinama.Budući vlasnici u ovoj fazi mogu sudjelovati u biranju materijala za unutarnje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu