• GoHome Professional
stanovi PULA 2.kat okućnica - GoHome
  • stanovi PULA 2.kat okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PULA 2.kat okućnica

  • Za upit "stanovi pula 2.kat okućnica" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.360 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 6 nekretnina za upit stanovi PULA 2.kat okućnica pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 181.000 €, 61,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRILIKA PRODAJA PULA ŠIKIĆI NOVOGRADNJA STAN A10-61,21m2-DVIJE SPAVAĆE SOBE-DVA PARKINGA Predstavljamo projekt moderne novogradnje u mirnom naselju Šikići nedaleko Pule, koji je odlično povezan sa gradom i svim potrebnim sadržajima svega par minuta vožnje. Idealno projektirani stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 242.000 €, 62,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan stan površine 62,64 m², smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno dva kata u mirnom naselju Veli vrh, Pula. Ovaj 2,5-sobni stan sastoji se od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog boravka, a orijentacija na istok i zapad omogućuje obilje prirodne....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 530.000 € na 480.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 480.000 €, 161,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 530.000 €
06.03.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ovaj prekrasan stan smješten u centru Pule nudi nevjerojatnu kombinaciju povijesnog šarma i modernih udobnosti. Smješten u austrougarskoj vili, prostire se po cijelom drugom katu, pružajući prostrani i udoban prostor za život. Sastoji se od ukupno šest soba, što pruža dovoljno prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 2.kat okućnica'
330.000 €
420.000 €
320.000 €
  Stan, PULA, Centar, 770.000 €, 380,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula, Istra Prodaje se ova prostrana zgrada s tri fizičko potpuno odvojena stana i velikim podrumom. Svi su stanovi potpuno uređeni, opremljeni i namješteni. Grada je klimatizirana, svugdje je postavljena PVC stolarija. Stanovi imaju i kamina te su u cijeloj zgradi provedene instalacije....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 375.000 €, 117,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam prostrani 3,5-sobni stan površine 117,32 m2, smješten na drugom katu stambene zgrade na mirnoj lokaciji Pula, Kaštanjer. Ovaj stan ističe se izuzetno povoljnom pozicijom, smješten u centru naselja, s lijepim pogledom, obiljem sunčeve svjetlosti i u blizini prirode.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 224.000 €, 54,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je prostrani 2,5-sobni stan površine 54,92 m², smješten na drugom katu zgrade s ukupno pet katova u samom centru Pule. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji traže udoban životni prostor na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 320.000 €, 111,99 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo ovaj moderno uređen dvoetažni stan smješten svega na nekoliko minuta od centra Pule. Stan je opremljen modernim namještajem te kao takav se prodaje. Stan je smješten na drugom katu zgrade i na mansardi zgrade, koji se sastoji od kuhinja+ blagovaonica+ dnevni boravak,loggia,kupatila,sobe,dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 415.000 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani 3,5-sobni stan (3S+DB) površine 112,87 m2, smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno dva kata, u atraktivnom dijelu Pule ? Veli vrh. Ovaj stan odlikuje se izuzetnom lokacijom u centru naselja, uz blizinu prirode i mirnu okolinu, što ga čini privlačnim....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 174.000 € na 167.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 167.000 €, 57,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 174.000 €
27.03.2026 - 167.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam moderan stan u Puli, naselje Šikići, idealan za one koji traže mirnu i sunčanu lokaciju u blizini prirode. Ovaj 2,5-sobni stan (2S+DB) smješten je na drugom katu novogradnje iz 2025. godine, a ukupna površina iznosi 57,96 m2. Stan se nalazi na vrhu dvoetažne zgrade,....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 325.000 €, 108,37 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prostrani 3,5-sobni stan površine 108,37 m², smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu manje zgrade u mirnom dijelu Pule, naselja Busoler. Stan se ističe funkcionalnim rasporedom s tri spavaće sobe i dnevnim boravkom, što ga čini odličnim izborom za obitelji ili one koji....

 
 
 
  Stan, PULA, 310.000 €, 67,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam stan površine 67/68 m2 smješten na drugom katu zgrade s ukupno dva kata, u mirnom naselju Štinjan, Pula. Ova nekretnina nudi ugodan životni prostor u blizini mora, s atraktivnim položajem na istoku i zapadu, što osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog....

 
 
 
  Stan, PULA, 327.700 €, 90,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran 2,5-sobni stan površine 90,91 m2, smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno dva kata u mirnom dijelu naselja Valdebek, Pula. Ova nekretnina nudi praktičan raspored s dvije spavaće sobe i dnevnim boravkom, pružajući dovoljno prostora za ugodan boravak. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Oaza u centru Pule. U neposrednoj blizini centra pula, prodaje se predivan, renoviran stan na 2 katu starogradnje. Ovaj unikatan stan se sastoji od hodnika, kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupaone, 2 spavaće sobe, dodatnog toaleta, te spremišta u podrumu zgrade. Okućnica zgrade....

 
 
 
  Stan, PULA, 320.000 €, 85,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Valkane, stan na vrhunskoj loakciji! Pula,na prodaju je stan u kvartu Valkane, na drugom katu privatne kuće sa tri etažirana stana sa pripadajućim okućnicama. U stanove se ulazi preko zajedničkog vanjskog stubišta. Stan ima 85 m2 površine, a sastoji se od: nenatkrivene terase, hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, 159.500 €, 48,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA PRODAJA PULA ŠIKIĆI NOVOGRADNJA STAN A13,A14-48,51m2-DVA PARKINGA-2 KAT Predstavljamo projekt moderne novogradnje u mirnom naselju Šikići nedaleko Pule, koji je odlično povezan sa gradom i svim potrebnim sadržajima svega par minuta vožnje. Idealno projektirani stanovi u zgradi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 480.000 €, 161,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan stan smješten u šarmantnoj austrougarskoj vili, na jednoj od najprestižnijih lokacija u samom središtu Pule. Stan zauzima cijeli drugi kat zgrade te ima ukupnu površinu od 161 m2. Stan se sastoji od središnjeg hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, 4 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 210.000 €, 75,44 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani 2,5-sobni stan (2S+DB) smješten u mirnom dijelu Valdebeka, Pula. Stan se prostire na 75,44 m² te se nalazi na 2. katu zgrade koja ima ukupno dva kata. Ovaj sunčani stan ističe se svojom mirnom lokacijom unutar centra naselja, pružajući savršeno utočište za opuštanje....

 
 
 
  Stan, PULA, 300.000 €, 93,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

stra, Štinjan, stan na drugom katu koji se sastoji od ulaznog prostora,toaleta, kuhinje s dnevnim boravkom i blagovaonom, natkrivene terase, hodnika, kupatila i dvije spavaće sobe. Ukupne površine 71,39m2, a stanu pripada i garaža,vanjsko parkirno mjesto i ostava, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo zanimljiv i funkcionalan stan u Puli, naselje Valdebek, u manjoj novoj zgradi, na 2.katu. Stan je svijetao i prozračan, zapadno orijentiran, u 50 m2 ima vrlo dobar raspored sa 2 spavaće sobe, podno grijanje sprovedeno po stanu, garažno mjesto 20 m2 u vlasništvu Rijetka....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 221.000 €, 54,15 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan stan površine 54,15 m² smješten na prvom katu zgrade s ukupno pet katova, u samom centru grada Pule. Ovaj 2,5-sobni stan (2S+DB) ističe se izuzetno mirnom i sunčanom lokacijom unutar središta naselja, što ga čini idealnim izborom za ugodan gradski život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odlično povezanoj lokaciji u pulskom naselju Šijana nalazi se moderan stambeni projekt koji pruža idealan spoj funkcionalnosti, kvalitete gradnje i ugodnog stanovanja. Smješten u mirnijem dijelu naselja, a opet u neposrednoj blizini glavnih prometnica i ulaza u grad, projekt omogućuje....

 
 
 
  Stan, PULA, Valkane, 320.000 €, 130,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji u mirnom pulskom kvartu Valkane, smješten je stan na drugom katu privatne kuće s ukupno tri etažirana stana, od kojih svaki ima vlastitu okućnicu. Ulaz u stan omogućen je putem zajedničkog vanjskog stubišta. Stan raspolaže s 85 m² stambene površine, a posebnu....