• GoHome Professional
stanovi PULA 1.kat pala cijena - GoHome
  • stanovi PULA 1.kat pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PULA 1.kat pala cijena

  • Za upit "stanovi pula 1.kat pala cijena" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.506 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 176.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Busoler, 176.000 €, 61,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 185.000 €
27.03.2026 - 176.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam moderan 2,5-sobni stan površine 61,21 m2 smješten na prvom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u mirnom naselju Šikići, Pula. Ovaj stan, izgrađen 2025. godine, odlikuje suvremeni koncept stanovanja u izuzetno mirnoj i uređenoj okolini. Lokacija u Šikićima pruža....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 790.000 € na 720.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 720.000 €, 131,00 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 790.000 €
25.02.2026 - 720.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Smješten u jednoj od najpoželjnijih lokacija Pule, ovaj stan u austrougarskoj vili s obnovljenom fasadom savršeno spaja povijesni šarm i modernu funkcionalnost. Samo 400 metara od mora, a dovoljno udaljen od gužve, nudi idealnu ravnotežu između gradske dinamike i mira koji želite....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 153.000 € na 145.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 150.500 €
12.01.2026 - 145.000 €
28.02.2026 - 153.000 €
07.03.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi su stanovi u izgradnji u modernom višestambenom objektu na četiri etaže. U prizemlju zgrade nalazit će se poslovni prostori, dok će na katovima biti jednosobni i dvosobni stanovi. Zgrada će imati lift koji povezuje prizemlje sa svim etažama. Vanjsko parkirno mjesto uključeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 1.kat pala cijena'
300.000 €
300.000 €
380.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 175.000 €, 51,05 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.10.2025 - 169.000 €
22.11.2025 - 185.000 €
09.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se stan površine 51,05 m², smješten na prvom katu zgrade u samom centru Pule. Ovaj trosobni (2S+DB) nalazi se na jedinoj etaži objekta, čime osigurava privatnost i mir u urbanom okruženju. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe i dnevnog boravka, što ga čini funkcionalnim i....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 238.000 €
07.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se funkcionalan 2,5-sobni stan površine 60,05 m2 na prvom katu dvokatnice, smješten u atraktivnom dijelu Pule ? Šijana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe te dnevnog boravka, a njegova orijentacija na istok i zapad osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 150.000 €
18.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderno uređen stan s pogledom na more Pula, Stoja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m, smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora. Stan je moderno uređen i potpuno adaptiran,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 207.000 € na 199.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 199.000 €, 39,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.12.2025 - 210.000 €
18.02.2026 - 207.000 €
15.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na atraktivnoj, traženoj lokaciji u Puli, prodajemo stan površine 40m2 na 1.katu kvalitetne novije zgrade. Sastoji se od predprostora, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom (mogućnost odvajanja sobe), kupaonice, terase i spremišta, a parkirnih mjesta je sasvim dovoljno ispred zgrade.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 150.000 €
18.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen stan s pogledom na more ? Pula, Stoja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m², smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora. Stan je moderno uređen i potpuno adaptiran,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 385.000 € na 369.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 369.000 €, 128,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 385.000 €
13.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Pula - Monvidal, prodajemo svijetao i prostran 4-sobni stan površine 128m2 s panoramskim pogledom na 2. katu etažirane zgrade smještene na kraju slijepe i mirne ulice. Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i smočnice, 3 spavaće sobe, kupaonice s toaletom i kadom,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 150.000 €
09.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Moderno uređen stan s pogledom na more Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m², smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora, ovaj stan pruža rijetku priliku za uživanje....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 195.000 € na 191.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVO U PONUDI ! Prodaje se stan na Novoj Verudi površine 39,51 m2 koji se nalazi na prvom katu objekta novije gradnje , a sastoji se od ulaza, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka, loggie i ostave u podrumu. Stan ne nalazi na izvrsnoj lokaciji, u blizini najljepših pulskih plaža (Verudela....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 790.000 € na 720.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 720.000 €, 130,00 m2 cca 5540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 790.000 €
22.03.2026 - 720.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Unikatni dragulj 200 metara od mora u austrougarskoj vili s okućnicom! Na jednoj od najtraženijih lokacija grada Pule udaljeno svega 3 minute hoda do plaže prodaje se uistinu jedinstvena nekretnina koja u naravi predstavlja troetažni stan! Ova nekretnina smještena je u....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 375.000 € na 350.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 350.000 €, 156,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 375.000 €
29.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je izuzetno prostran i funkcionalan stan ukupne površine 156 m², smješten na odličnoj lokaciji u naselju Kaštanjer ? mirnom, ali urbanom području koje nudi idealan spoj udobnog stanovanja i blizine svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na prvom katu manje stambene zgrade,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 195.000 € na 191.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 191.000 €, 39,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 375.000 € na 325.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 325.000 €, 156,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 375.000 €
27.03.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad u Istri, poznat po bogatoj povijesti, prekrasnoj obali i razvijenoj turističkoj ponudi. Grad spaja antičku arhitekturu, poput slavne Arene, s modernim sadržajima, restoranima, školama i kulturnim događanjima tijekom cijele godine. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 190.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 57,50 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 195.000 €
11.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula Prodaje se moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu, smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Zgrada se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, a završetak gradnje planiran je do kraja 2026. godine. Stan ima ukupnu površinu od 55 m² i odlikuje....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 200.000 € na 173.250 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 173.250 €, 52,50 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 200.000 €
29.03.2026 - 173.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 52,50 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 207.000 € na 190.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 207.000 €
17.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? STAN U BLIZINI MORA, 40 M² S PROSTRANIM BALKONOM ???????????????????? U Puli, u neposrednoj blizini mora i najljepših gradskih plaža, prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen stan smješten na prvom katu stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za ugodno....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 187.700 € na 181.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 181.000 €, 58,09 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 187.700 €
07.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A10? ukupne neto površine 58.09 m2, koji se nalazi na prvom katu. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 179.000 € na 175.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 175.000 €, 60,46 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 179.000 €
29.03.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji Vidikovac u Puli, smješten na prvom katu uredne stambene zgrade s liftom i novijom eko fasadom. Stan ima površinu 60,46 m², a pripada mu i ostava od 2 m², što dodatno doprinosi funkcionalnosti prostora. Ispred zgrade nalazi se....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 200.000 € na 169.950 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 169.950 €, 51,50 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 200.000 €
29.03.2026 - 169.950 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 51,50 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 183.000 € na 176.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 176.000 €, 61,12 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 183.000 €
08.04.2026 - 176.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT U ŠIKIĆIMA - VISOKOKVALITETNA GRADNJA Predstavljamo vam novi stambeni projekt u Šikićima koji se sastoji od četiri moderne zgrade. Ovaj projekt nudi savršen spoj udobnosti, kvalitete i izvrsne lokacije. Opis stana: Stan se nalazi na prvom katu i obuhvaća: Ulazni hodnik....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 200.000 € na 174.240 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.240 €, 52,80 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 200.000 €
29.03.2026 - 174.240 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 52,80 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 197.000 € na 191.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 197.000 €
15.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Puli, u neposrednoj blizini mora! Stan površine 40 m2, smješten na prvom katu zgrade. Stan je potpuno renoviran, s novim namještajem i kao takav se i prodaje. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog i spavaćeg dijela i prekrasnog prostranog balkona. Dodatne....

 
 
 
 
-40%

Promjena cijene sa 470.000 € na 280.188 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 280.188 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 470.000 €
27.02.2026 - 280.188 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan na prvom katu smješten je na odličnoj lokaciji u Fažani, predio Valbandon, u sklopu moderne novogradnje čija je gradnja planirana krajem 2026. godine, te je idealan za obitelji ili investitore koji žele osigurati nekretninu u ranoj fazi projekta i time ostvariti dodatnu vrijednost.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu