- stanovi PETRČANE suteren

  • Za upit "stanovi petrčane suteren" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.884 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+1%

Promjena cijene sa 309.000 € na 312.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PETRČANE, 312.000 €, 85,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.07.2025 - 309.000 €
08.05.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Jedinstvena lokacija odmah uz more i buduću šetnicu ** Panoramski pogled na more i otok Ugljan, udaljenost od mora 20m. Etažna jedinica 1 - stan na prizemlju koji se sastoji od ulaznog prostora, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice i dvije sobe, ukupne korisne površine....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 120m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 120 m2 smješten na 2 etaže, suteren i prizemlje povezano unutarnjim stubištem. Svaka etaža ima odvojen ulaz tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Petrčane - Zadar Moderno namješten stan ukupne površine 103,29m2 s prostranim dvorištem površine 215m2 u kojem se nalazi uređeni zimski vrt, kamin, jacuzzi, vanjski tuš i više parkirnih mjesta! U dvorištu se nalazi i zimski vrt, ostakljen prostor sa prostorom za druženje. U suterenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petrčane suteren'
280.000 €
312.000 €
280.000 €
  Stan, PETRČANE, 780.000 €, 195,43 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PETRČANE - Nevjerojatna 3 stana u jednom drugi red do mora! Prilika za investiciju! U predivnim Petrčanima, samo 36 metara od mora, nudi se jedinstvena prilika za investiciju u nekretninu koja objedinjuje luksuz i udobnost. Ova nekretnina sastoji se od tri odvojena stana koja....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 118,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Petrčane, dvoetažni stan 118 m s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom U mirnijem dijelu mjesta Petrčane prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 118,29 m, smješten u prizemlju i suterenu zgrade, s vlastitom uređenom okućnicom od približno 175 m u zasebnom vlasništvu. Stan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan/apartman s posebnim ulazom, smješten u prizemlju i suterenu stambene zgrade. Ukupna površina prema zemljišnim knjigama iznosi 119,24 m², a nekretnina je odmah useljiva. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kuhinje, dvije kupaonice, tri WC-a, vešeraja,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.05.2025.,

www.indomio.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 119 m2, s okućnicom od 176 m2, namješten.</br> Dvoetažan stan površine 119 m2 nalazi se u suterenu i prizemlju i povezan je unutarnjim stubištem. Imaju odvojene ulaze tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 118,29 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, stan (118 m²) s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom Petrčane, dvoetažni stan 118 m² s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom U mirnijem dijelu mjesta Petrčane prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 118,29 m², smješten u prizemlju i suterenu zgrade, s vlastitom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 119 m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 119 m2 nalazi se u suterenu i prizemlju i povezan je unutarnjim stubištem. Imaju odvojene ulaze tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti u dvije odvojene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me