• GoHome Professional
stanovi PETRČANE prizemlje pala cijena - GoHome
  • stanovi PETRČANE prizemlje pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PETRČANE prizemlje pala cijena

  • Za upit "stanovi petrčane prizemlje pala cijena" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.472 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 249.900 € na 220.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 260.000 €
13.03.2026 - 249.900 €
20.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, PETRČANE - Prodaja namještenog stana u prizemlju s vrtom Prodaje se prekrasan, potpuno namješten dvosoban stan smješten u prizemlju manje zgrade novije gradnje u Petrčanima, 1000 metara od mora. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 68,24 m, a sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 249.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 220.000 €, 68,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 249.000 €
11.03.2026 - 260.000 €
13.03.2026 - 249.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najcjenjenijih mikrolokacija zadarskog područja, u mirnom i uređenom dijelu Petrčana, svega oko 850 metara od mora i prekrasnih plaža, smješten je potpuno namješten i odmah useljiv stan koji objedinjuje privatnost, funkcionalnost i sigurnu investicijsku vrijednost. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 239.000 € na 226.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 226.000 €, 79,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 239.000 €
08.03.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR ? PETRČANE | Stan u prizemlju s vrtom i 2 parkirna mjesta (S1 ? ZG2) U mirnom dijelu mjesta Petrčane, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, prodaje se funkcionalno organiziran stan u prizemlju s pripadajućim vrtom i parkirnim mjestima. Stan je projektiran tako da....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petrčane prizemlje pala cijena'
440.000 €
220.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 425.000 € na 397.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 397.000 €, 105,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 425.000 €
20.04.2026 - 397.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN, dvosoban stan S3 od 106 m2 na 2. katu, 250 m od mora, NOVOGRADNJA!! Na mirnoj lokaciji u Petrčanima, na Punti Radman, nalazi se ova moderna novogradnja od 4 stambene jedinice. Projekt je smješten u blizini svih bitnih sadržaja poput trgovina, restorana, plaža....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 425.000 € na 410.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 410.000 €, 106,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 425.000 €
20.04.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN, dvosoban stan S4 od 106 m2 na 2. katu, 250 m od mora, NOVOGRADNJA!! Na mirnoj lokaciji u Petrčanima, na Punti Radman, nalazi se ova moderna novogradnja od 4 stambene jedinice. Projekt je smješten u blizini svih bitnih sadržaja poput trgovina, restorana, plaža....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 420.000 € na 400.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 420.000 €
22.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan apartman u NOVOGRADNJI, zgradi sa ukupno 4 stambene jedinice, na izuzetnoj lokaciji - treći red do mora, svega 50 metara udaljenosti do mora i plaže. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, te prostrane terase koja ima prekrasan panoramski pogled na....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 537.844 € na 527.696 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 527.696 €, 101,00 m2 cca 5230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.11.2025 - 537.844 €
23.05.2026 - 527.696 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.crozilla.com

Punta skala, novogradnja, objekt sa ukupno četiri stambene jedinice 2. red od mora. Jedinstvena lokacija, idealna za odmor i opuštanje, svega nekoliko kilometara od grada Zadra, te blizine zračne luke Zemunik (10km). U prizemlju je na prodaju stan oznake S1, na sjeverozapadnom dijelu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr