- stanovi PETRČANE nenamješten

  • Za upit "stanovi petrčane nenamješten" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.824 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 349.990 €, 75,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA! PETRČANE, RESORT PUNTA SKALA, APARTMAN U PRIZEMLJU, 2 RED OD MORA, PRILIKA! Prodaje je održavani, lijepo uređeni apartman u resortu Punta Skala u Petrčanima, 2 red od mora. Apartman se nalazi u zgradi sa 4 stana, 2 u prizemlju, 2 na katu. Iako blizu mora, apartman....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 249.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 220.000 €, 68,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 249.000 €
11.03.2026 - 260.000 €
13.03.2026 - 249.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najcjenjenijih mikrolokacija zadarskog područja, u mirnom i uređenom dijelu Petrčana, svega oko 850 metara od mora i prekrasnih plaža, smješten je potpuno namješten i odmah useljiv stan koji objedinjuje privatnost, funkcionalnost i sigurnu investicijsku vrijednost. Stan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 555.000 €, 170,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju prostran stan na izvrsnoj lokaciji u Petrčanima, ulica Punta Radman, Zadar - okolica. Stan se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s ukupno dvije etaže. Ukupna stambena površina iznosi 170 m², a netto površina 145 m². Stan ima funkcionalan raspored s pet i više....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petrčane nenamješten'
412.000 €
499.000 €
455.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 249.000 € na 220.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.10.2025 - 260.000 €
11.03.2026 - 249.900 €
13.03.2026 - 249.000 €
15.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.c21.hr

PETRČANE, 2,5 SOBNI STAN U PRIZEMLJU SA PRIPADAJUĆIM DVORIŠTEM, POTPUNO NAMJEŠTENI I ODMAH USELJIVI! Prodaje se lijepi prostrani 2,5 sobni stan u prizemlju u manjoj stambenoj zgradi na 3 etaže od ukupno 5 stanova, izgrađene 2018.godine. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 328.960 €, 102,80 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Novogradnja u Petrčanima, 900 m od plaže Punta Radman i centra Na prodaju su 4 stana u južnoj zgradi (S1, S2, S3, S4) u modernoj novogradnji u Petrčanima kraj Zadra. Lokacija nudi mir i blizinu mora, a istovremeno praktičnost svakodnevnog života ? svega 900 m od plaže Punta....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 400.000 €, 125,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Novogradnja u Petrčanima, 900 m od plaže Punta Radman i centra Na prodaju su 4 stana (S1, S2, S3, S4) u modernoj novogradnji u Petrčanima kraj Zadra. Lokacija nudi mir i blizinu mora, a istovremeno praktičnost svakodnevnog života ? svega 900 m od plaže Punta Radman i centra....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 349.990 €, 85,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE, dvoetažni namješteni apartman sa velikom okućnicom i uređenim zimskim vrtom!! Ovaj lijepo uređeni i očuvani apartman rasprostire se na dvije etaže manje stambene zgrade. Stan se nalazi u prizemlju i suterenu te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dvije....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI Na prodaju prostran stan na izvrsnoj lokaciji u Petrčanima, ulica Punta Radman, Zadar - okolica. Stan se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s ukupno dvije etaže. Ukupna stambena površina iznosi 170 m², a netto površina 145 m². Stan ima funkcionalan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 301.824 €, 94,32 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Petrčanima na atraktivnoj lokaciji, u prizemlju manje stambene zgrade. Stanu pripada veliki vrt ukupne površine 224 m2. Stan se sastoji od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom, 2 spavaće sobe, kupaonice te natkrivene terase. Neto površine stana....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 372.480 €, 116,40 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com