- stanovi PETRČANE namješten

  • Za upit "stanovi petrčane namješten" pronađeno 40 nekretnina - prosječna cijena 3.783 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 200.000 €, 42,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Kožinu kod Zadra, na svega 50 metara od mora i prekrasne plaže Sveti Bartul prodaje se dvosoban apartman od 42m2. Apartman se nalazi na drugom katu manje zgrade i sastoji se od: -hodnika -open- space kuhinje+blagovaonice+dnevnog boravka -1 spavaće sobe -kupaonice - natkrivene terase....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 118,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Petrčane, dvoetažni stan 118 m s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom U mirnijem dijelu mjesta Petrčane prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 118,29 m, smješten u prizemlju i suterenu zgrade, s vlastitom uređenom okućnicom od približno 175 m u zasebnom vlasništvu. Stan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 350.000 €, 52,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, KOŽINO - Luksuzni apartman 120 m od mora Prodaje se luksuzno namješten stan u mjestu Kožino pokraj Zadra. Stan stambene površine 44,26 m2 nalazi se na prvom katu manje stambene zgrade u novogradnji. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, jedne spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petrčane namješten'
430.000 €
780.000 €
455.000 €
  Stan, PETRČANE, 1.250.000 €, 325,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, KOŽINO - Luksuzni penthouse pokraj mora Prodaje se luksuzno namješten penthouse 30 m od mora. Stan stambene površine 129,93 m2 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade sa 4 jedinice. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 550.000 €, 89,40 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom i uređenom dijelu Petrčana, na atraktivnoj lokaciji Punta Radman 1B, smještena je moderna stambena zgrada izgrađena 2023. godine. Objekt je koncipiran prema suvremenim arhitektonskim i energetskim standardima, s naglaskom na kvalitetu gradnje, funkcionalnost prostora i ugodan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 690.000 €, 134,00 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

IZVRSNA LOKACIJA - 70 METARA OD MORA I PREKRASNE PLAŽE - PUNTA SKALA U prodaji prekrasan stan smješten u potkrovlju stambene zgrade, ukupne površine 134,54 m2. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 3 spavaće sobe, 3 kupaonice, toaleta, ostave, 2 balkona i natkrivene....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 245.000 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

* Prekrasan dvoetažni stan u Petrčanima, potpuno namješten* Na prodaju je dvoetažni stan udaljen tek 50-ak metara od mora, smješten u starom dijelu Petrčana u neposrednoj blizini dječijeg parka i lučice. U ponudi je stan na drugom katu zgrade koji se sastoji od otvorenog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 119 m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 119 m2 nalazi se u suterenu i prizemlju i povezan je unutarnjim stubištem. Imaju odvojene ulaze tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti u dvije odvojene....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni stan u mirnom djelu Petrcana ukupne površine 120 m2 kojem pripada (na zasebnoj čestici) uređen vrt koji ima vanjski kamin, jacuzzi, ostakljen zimski vrt, te ograđen parking sa spremištem. Stan se sastoji od dvije etaže, prizemlja i suterena, a sastoji se od ukupno....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Petrčane - Zadar Moderno namješten stan ukupne površine 103,29m2 s prostranim dvorištem površine 215m2 u kojem se nalazi uređeni zimski vrt, kamin, jacuzzi, vanjski tuš i više parkirnih mjesta! U dvorištu se nalazi i zimski vrt, ostakljen prostor sa prostorom za druženje. U suterenu....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 249.900 € na 220.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 249.900 €
18.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PETRČANE - Prodaja namještenog stana u prizemlju s vrtom Prodaje se prekrasan, potpuno namješten dvosoban stan smješten u prizemlju manje zgrade novije gradnje u Petrčanima, 1000 metara od mora. Stan ima ukupnu korisnu površinu od 68,24 m², a sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 249.000 € na 220.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 220.000 €, 68,24 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 260.000 €
10.03.2026 - 249.000 €
18.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najcjenjenijih mikrolokacija zadarskog područja, u mirnom i uređenom dijelu Petrčana, svega oko 850 metara od mora i prekrasnih plaža, smješten je potpuno namješten i odmah useljiv stan koji objedinjuje privatnost, funkcionalnost i sigurnu investicijsku vrijednost. Stan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 480.000 €, 89,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban namješten apartman u manjoj stambenoj zgradi koja se nalazi u neposrednoj blizini mora i plaže. Stambena površina apartmana se sastoji od kuhinje s blagavaonom, dnevnog boravka, toaleta, hodnika , kupaonice, tri spavaće sobe i terase. Također apartmana pripadaju....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 504.000 €, 140,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj prostrani stan u prizemlju moderne novogradnje u Peetrčanima nudi vrhunski komfor ? s privatnim bazenom, dvije terase i dizajnerskim uređenjem. Savršen za obitelji koje žele prostor i privatnost, kao i za one koji traže gotovu nekretninu spremnu za život ili najam. Lokacija Stan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 289.000 €, 81,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

TROSOBAN STAN S GARAŽOM, PARKINGOM I VELIKOM TERASOM ? NOVOGRADNJA Prodaje se moderan trosoban stan na 1. katu zgrade s liftom, u kvalitetnoj novogradnji s podzemnom garažom. Stan se sastoji od: hodnika (6,64 m² + 3,81 m²) kupaonice (4,54 m²) ostave (0,85 m²) dvije spavaće sobe (12,60....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 480.000 €, 89,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban namješten stan u manjoj stambenoj zgradi koja se nalazi u neposrednoj blizini mora i plaže. Stambena površina stana se sastoji od kuhinje s blagavaonom, dnevnog boravka, toaleta, hodnika , kupaonice, tri spavaće sobe i terase. Također stanu pripadaju i dva vanjska....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 918.000 €, 237,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, KOŽINO - Kompletno namješten luksuzan stan 100 metara od plaže, s grijanim bazenom i pogledom na more! 4 spavaće! S1 Prodaje se luksuzan stan u prizemlju novogradnje, smješten samo 100 metara od mora i prekrasne plaže. Ovaj ekskluzivan prostor nudi vrhunski komfor i spektakularan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 420.000 €, 168,38 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PUNTA SKALA - PETRČANE, DRUGI RED OD MORA namješten luksuzni penthouse, 168 m²!!! Udaljenost od mora: 50 metara | Potpuno renoviran 2025. godine | Pogled na more i otoke Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Punta Skali (Petrčane), svega 50 metara od mora i uređene plaže, prodaje se....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan/apartman s posebnim ulazom, smješten u prizemlju i suterenu stambene zgrade. Ukupna površina prema zemljišnim knjigama iznosi 119,24 m², a nekretnina je odmah useljiva. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kuhinje, dvije kupaonice, tri WC-a, vešeraja,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 489.000 € na 550.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PETRČANE, 550.000 €, 186,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.04.2026 - 489.000 €
22.04.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVAN ČETVEROSOBAN STAN S BAZENOM I VELIKOM TERASOM ? PRIZEMLJE NOVOGRADNJE Prodaje se luksuzan četverosoban stan u prizemlju moderne zgrade s podzemnom garažom, ukupne bruto površine 293,64 m² s pripadcima. Stan se sastoji od: hodnika (5,80 m² + 3,02 m²) kupaonice (4,32 m²)....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 489.000 €, 140,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN U PRIZEMLJU ZGRADE, UKUPNE POVRŠINE 268,94 m2 S PRIPADCIMA Trosoban stan u prizemlju zgrade kojem pripada natkrivena terasa površine 140 m2, bazen 20.92 m2, garaža te spremište u podrumu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, ostave,master spavaće sobe s pripadajućom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 120m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 120 m2 smješten na 2 etaže, suteren i prizemlje povezano unutarnjim stubištem. Svaka etaža ima odvojen ulaz tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

* Prekrasan dvoetažni stan u Petrčanima, potpuno namješten* Na prodaju je dvoetažni stan udaljen tek 70-ak metara od mora, smješten u starom dijelu Petrčana u blizini dječijeg parka i lučice. U ponudi je stan na drugom katu zgrade koji se sastoji od otvorenog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Jedinstvena prilika! Dvoetažni apartman na moru Vaš savršeni kutak za odmor i uživanje Prodaje se potpuno opremljen dvoetažni apartman u mirnom i atraktivnom dijelu priobalja, savršen za obitelj, odmor ili investiciju. Smješten samo 900 metara od mora, ovaj apartman pruža idealan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 420.000 €, 168,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PUNTA SKALA ? PETRČANE, prodaje se renovirani prostrani penthouse od 168 m2, samo 50 m od mora! Na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Jadranu, u mirnoj Punta Skali u Petrčanima, svega 50 metara od uređene plaže, prodaje se potpuno renoviran i vrhunski opremljen penthouse površine....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 430.000 €, 106,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE - prodaje se dvoetažni dvosobni stan S3 na 1. katu novogradnje samo 400 m od mora! Apartman je smješten u Petrčanima (prema Punta skali) u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja poput trgovina, restorana, plaža i ostalih rekreativnih mogućnosti. Moderan i lijepo osmišljen....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 499.000 €, 98,00 m2 cca 5090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Penthouse u Petrčanima, Punta Skala ? luksuzni stan u blizini mora, 97,78 m2 Nudimo na prodaju moderno uređen penthouse površine 97,78 m2 smješten u novogradnji visokog standarda, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest jedinica. Stan se nalazi na drugom katu i sastoji se od dvije....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 558.250 €, 125,00 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026. - 558.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se luksuzni apartmani u novogradnji udaljeni 80 m od mora u Kožinu. Nekretnina se sastoji od prizemlja i 1. te 2. kata. Zgrada ima podzemnu garažu, velika spremišta od 20 m2, dizalo, bazen u prizemlju i na krovnoj terasi. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - S1 se prostire preko cijele....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 349.990 €, 85,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA! PETRČANE, RESORT PUNTA SKALA, APARTMAN U PRIZEMLJU, 2 RED OD MORA, PRILIKA! Prodaje je održavani, lijepo uređeni apartman u resortu Punta Skala u Petrčanima, 2 red od mora. Apartman se nalazi u zgradi sa 4 stana, 2 u prizemlju, 2 na katu. Iako blizu mora, apartman....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE, dvoetažni namješteni apartman sa velikom okućnicom i uređenim zimskim vrtom!! Ovaj lijepo uređeni i očuvani apartman rasprostire se na dvije etaže manje stambene zgrade. Stan se nalazi u prizemlju i suterenu te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dvije....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 118,29 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, stan (118 m²) s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom Petrčane, dvoetažni stan 118 m² s privatnom okućnicom i ostakljenim paviljonom U mirnijem dijelu mjesta Petrčane prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 118,29 m², smješten u prizemlju i suterenu zgrade, s vlastitom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 504.000 €, 140,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prostrani jednoetažni stan u prizemlju moderne novogradnje u Petrčanima pruža luksuz i udobnost na mirnoj lokaciji blizu Zadra. S privatnim bazenom, dvjema terasama i vrhunskom opremom, ovaj stan idealan je za obitelji, investitore ili kao drugi dom uz more. Stan je potpuno namješten....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 319.000 € na 299.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 299.000 €, 92,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 279.000 €
10.03.2026 - 329.000 €
14.04.2026 - 319.000 €
16.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan trosoban Penthouse na 2.katu zgrade sa krovnom terasom. Stan ima tri spavaće sobe , dvije kupaonice i krovnu terasu. Ukupno 3 stana u zgradi. Zgrada ima panoramski pogled na more i otoke. Stan može biti potpuno namješten po vizualizaciji, cijena potpuno namještenog stana....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 480.000 €, 89,40 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se trosobni stan, namješten i odmah useljiv! Prodaje se trosoban namješten stan u manjoj stambenoj zgradi koja se nalazi u neposrednoj blizini mora i plaže. Stan površine 89.4 m2 sastoji se od od kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN NA 1.KATU ZGRADE Dvosoban stan na 1.katu zgrade kojem pripada natkrivena terasa, garaža, vanjsko parkirno mjesto te spremište u podrumu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, ostave, spavaće sobe 1, spavaće sobe 2, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Zgrada....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 499.000 €, 112,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan trosoban penthouse smješten je na drugom katu manje, uredne stambene zgrade s ukupno pet stambenih jedinica, što osigurava mir, privatnost i ugodan ambijent za život. Ova iznimna nekretnina nudi korisnu površinu od 111,69 m², dok ukupna tlocrtna površina iznosi impresivnih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni