- stanovi PETRČANE lođa

  • Za upit "stanovi petrčane lođa" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.251 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 521.250 €, 139,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Zadar, Petrčane, izvanredan trosobni stan predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i moderne elegancije. Smješten u prizemlju novogradnje, ovaj stan nudi prostranih 139 m2 stambenog prostora, dizajniranog s pažnjom na svaki detalj.Ulaskom u stan, odmah ćete primijetiti vrhunsku....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 265.162 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Zadar, Petrčane, izvanredan dvosoban stan predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i moderne elegancije. Smješten je na prvom katu novogradnje, ovaj stan nudi prostranih 70,71 m2 stambenog prostora, dizajniranog s pažnjom na svaki detalj.Ulaskom u stan, odmah ćete primijetiti vrhunsku....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 550.000 €, 89,00 m2 cca 6180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Petrčane Izuzetan apartman s djelomičnim pogledom na more Na prodaju je izuzetna nekretnina u Petrčanima, smještena svega 240 m od mora i 740 m od centra mjesta. Apartman se nalazi u prizemlju novije zgrade izgrađene 2023. godine te ima djelomičan pogled na more, što....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petrčane lođa'
1.290.000 €
521.250 €
314.000 €
  Stan, PETRČANE, 333.840 €, 83,46 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u novogradnji u mjestu Petrčane kod Zadra svega 150 metara od mora, centra i prekrasne plaže. Stan 2 se nalazi u prizemlju zgrade sa ukupno 4 stanova. Stan S2 se nalazi u prizemlju i ukupne je površine 83.46m2. Sadrži dvije spavaće sobe, jednu kupaonicu, wc, hodnik....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 1.043.000 €, 176,00 m2 cca 5930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

KOŽINO - Luksuzna novogradnja s 4 stambene jedinice s pogledom na more! Prodaje se trosoban penthouse S4, a raspored prostorija čini: Ulaz, stubište i hodnik ? 6,91 m² Predsoblje 1 ? 4,90 m² Vešeraj ? 2,70 m² WC ? 2,40 m² Kuhinja, blagovaonica ? 21,08 m² Dnevni boravak ? 18,76 m²....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 630.000 €, 141,00 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

Zadar, Petrčane, izvanredan trosobni stan predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i moderne elegancije. Smješten u prizemlju novogradnje, ovaj stan nudi prostranih141,39 m2 stambenog prostora, dizajniranog s pažnjom na svaki detalj.Ulaskom u stan, odmah ćete primijetiti vrhunsku....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 613.440 €, 153,36 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Penthouse u novogradnji u mjestu Petrčane kod Zadra svega 150 metara od mora, centra, prekrasne plaže sa pogledom na more. Penthouse S3 se prostire na 1 i 2 katu zgrade sa ukupno 4 stanova i ukupne je površine 153.36m2. Prvi kat sadrži tri spavaće sobe, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 380.000 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Odlična prilika na Punti Radman. Prodajemo atraktivan stan s 3 spavaće sobe na fantastičnoj lokaciji, udaljenoj svega 160 m od plaže. Tirkizno more, bogata oprema, velika lođa i borove šume glavni su aduti ove nekretnine s pozicijom za poželjeti. Cijena: 380 000 € - KUPAC NE PLAĆA....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 316.840 €, 79,21 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u novogradnji u mjestu Petrčane kod Zadra svega 150 metara od mora, centra i prekrasne plaže. Stan 1 se nalazi u prizemlju zgrade sa ukupno 4 stanova. Stan S1 se nalazi u prizemlju i ukupne je površine 79.21m2. Sadrži dvije spavaće sobe, jednu kupaonicu, wc, hodnik....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 494.910 €, 109,98 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Petrčane - Dvoetažni luksuzni stan S1 Na prodaju je dvoetažni stan u projektu u Petrčanima pokraj Zadra. Donja etaža stana se sastoji od ulaznog prostora, kuhinje, prostranog dnevnog boravka i blagavaonice površine 27.6m2 , kupaonice i lođe površine 10.75m2. Gornja etaža se sastoji....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 1.250.000 €, 325,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, KOŽINO - Luksuzni penthouse pokraj mora Prodaje se luksuzno namješten penthouse 30 m od mora. Stan stambene površine 129,93 m2 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade sa 4 jedinice. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 380.000 €, 82,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se trosobni stan na 1. katu, samo 150 m od mora!! Moderan projekt novogradnje sa 3. stambene jedinice idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Projekt je smješten u Petrčanima (Punta Radman) u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 380.000 €, 82,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

PETRČANE MODERAN TROSOBAN APARTMAN NA 1. KATU, NOVOGRADNJA (82 m) Na prodaju je prostran apartman oznake S2 smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri apartmana, udaljen svega 120 metara od mora i plaže. S kata se pruža djelomičan pogled prema moru, što dodatno podiže....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 980.000 €, 234,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan na 1.katu urbane vile ? KOŽINO -80m od plaže Na prodaju je ekskluzivan stan smješten na 1.katu moderne urbane vile s ukupno tri luksuzne rezidencije, svaka na zasebnoj etaži (prizemlje, prvi i drugi kat). Objekt se nalazi u drugom redu do mora, na svega 80 metara udaljenosti....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kvalitetan i moderan trosoban stan u izgradnji na mirnoj lokaciji u Petrčanima predio Punta Radman !!! DETALJI NEKRETNINE: Lokacija: Punta Radman, udaljenost od mora i plaže samo cca 120 metara. Stambena površina: Neto površina apartmana iznosi 80,87 m²,?stan S1 u prizemlju.....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 130,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE - PUNTA RADMAN, uksuzni trosobni penthouse s velikom krovnom terasom, svega 200 m od mora! Na atraktivnoj lokaciji u mirnom dijelu Petrčana ? Punta Radman, nudi se penthouse u manjoj stambenoj zgradi s četiri stana. Ova nekretnina je idealna za obiteljski odmor ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 644.000 €, 161,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrčane ? Prostrani dvoetažni stan S3 s 3 spavaće sobe, terasom i pogledom na more Na prodaju je luksuzan dvoetažni stan S3 u novogradnji u Petrčanima, smješten svega 350 metara od mora i plaže. Stan se proteže na prvom i drugom katu zgrade, ukupne neto površine 161 m², i savršen....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 380.000 €, 82,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kvalitetan i moderan trosoban stan u izgradnji na mirnoj lokaciji u Petrčanima predio Punta Radman !!! DETALJI NEKRETNINE: Pogled: sa prvog se kata pruža djelomičan pogled prema moru, Lokacija: Punta Radman, udaljenost od mora i plaže samo cca 120 metara. Stambena površina:....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 349.560 €, 87,39 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrčane ? Stan S1 s dvije spavaće sobe, lođom i 350 m od mora Na prodaju je atraktivan stan u novogradnji smješten u mirnom dijelu Petrčana, udaljen svega 350 metara od mora i plaže. Radi se o stanu oznake S1, koji se nalazi u prizemlju kvalitetno projektirane zgrade čiji je završetak....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 98,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kvalitetan i moderan trosoban stan u izgradnji na mirnoj lokaciji u Petrčanima predio Punta Radman !!! DETALJI NEKRETNINE: Pogled: sa drugog kata pruža se prekrasan pogled prema moru. Lokacija: Punta Radman, udaljenost od mora i plaže samo cca 120 metara. Stambena površina:....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 415.000 €, 168,38 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je visokokvalitetan, luksuzno opremljen stan s panoramskim pogledom na more i otoke, na atraktivnoj lokaciji svega 80 m od mora, u naselju Punta Skala / Petrčane. Stan se nalazi na drugom katu u visokom potkrovlju, a sastoji se od ulaznog prostora / hodnika, garderobe, dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan