- stanovi PAKOŠTANE park

  • Za upit "stanovi pakoštane park" pronađeno 60 nekretnina - prosječna cijena 4.006 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 258.445 €, 69,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U skrivenom dragulju sjeverne Dalmacije, mjestu Pakoštane smještenom u samom središtu Jadranske obale i jedinstvenom položaju između obale i Vranskog jezera grade se četiri stambena objekta s 24 apartmana na pješačkoj udaljenosti od plaže od 100 m. Zahvaljujući izoliranoj poziciji....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 517.980 €, 129,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Renovirani troetažni apartman s bazenom Pakoštane, 240 m od mora Na prodaju je prostrani renovirani troetažni apartman u Pakoštanima, smješten svega 240 m od mora i 900 m od centra mjesta. Apartman se proteže na prvi i drugi kat zgrade, dok prizemlje čini stubište....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 170.000 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Jednosoban stan 46 m2, 100 m do mora, Pakoštane, Biograd Jednosoban stan 46 m2, 100 m do mora, Pakoštane, Biograd Prodaje se jednosoban stan na prvom katu apartmanske zgrade, smješten nedaleko od plaže Janica i svih gradskih sadržaja. Stan je useljiv i spreman za korištenje, prodaje....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 389.322 €, 111,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Apartman u Pakoštanima 111,23 m, drugi kat s krovnom terasom Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, udaljen svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na drugom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 240.000 €, 71,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan s pogledom na more i Kornate ? Pakoštane Na prodaju je stan na katu novogradnje u Pakoštanima, smješten u mirnom dijelu mjesta, svega nekoliko minuta hoda od centra i plaže. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi s ukupno tri stambene jedinice, a projekt je realiziran temeljem....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U Pakoštanima, u samom središtu mjesta, na lokaciji koja uspješno spaja blizinu svih sadržaja i mirno okruženje, smješten je stan S1 u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice. Objekt je pozicioniran u mirnijem odvojku ulice bez prometa, što osigurava dodatnu....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 586.040 €, 147,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Renovirani apartman s vrtom i bazenom Pakoštane, 240 m od mora Na prodaju je prostrani renovirani apartman u Pakoštanima, udaljen svega 240 m od mora i 900 m od centra mjesta. Smješten je u prizemlju zgrade i nudi izvrsno osmišljen raspored prostorija s ukupnom....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 199.999 €, 40,72 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju apartmani u atraktivnoj zgradi s bazenom i sunčalištem na najboljoj lokaciji u Pakoštanima. Mirno okruženje, priroda te blizina prelijepe plaže s borovom šumom i obiljem prirodnog hlada. Jedinice: Apartman S1: Prizemlje, 1S+DB+VRT sa 40,72 m2 neto, od čega 29,63 m2 zatvorenog....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 268.760 €, 67,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Renovirani apartman s 2 sobe i bazenom Pakoštane, 240 m od mora Na prodaju je renovirani apartman u Pakoštanima, udaljen svega 240 m od mora i 900 m od centra mjesta. Smješten je u prizemlju zgrade i nudi prostran i funkcionalan raspored s hodnikom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 345.600 €, 69,87 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pakoštane ? stan S2 s privatnim vrtom, 300 m od mora U mirnom dijelu Pakoštana, na svega nekoliko minuta hoda do mora, smješten je prizemni stan oznake S2 (u tlocrtu označen žutom bojom). Stan se nalazi u zgradi sa šest stambenih jedinica, a organiziran je tako da ima vlastiti dvorišni....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 379.000 € na 345.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PAKOŠTANE, 345.000 €, 78,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 340.000 €
08.12.2025 - 320.000 €
13.02.2026 - 325.000 €
21.03.2026 - 330.000 €
25.03.2026 - 379.000 €
11.04.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovo nije običan stan ? ovo je privatni penthouse lifestyle s vlastitom rooftop terasom od 72 m². Nudimo komforan stan na vrhunskoj lokaciji, na samom ulazu u poznati kamp PINE BEACH, bivši KLUB MEDITERANE u Pakoštanima. Stanu pripada prekrasna komforna Penthouse rooftop terasa i dva....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 455.600 €, 122,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća u izgradnji točno između Parka prirode Vransko jezero i Pine beach plaže Pakoštane. Građevina je projektirana kao slobodnostojeći objekt, etažnost zgrade je prizemlje + kat, a etaže su potpuno odvojene zasebnim ulazima. U prizemlju se nalaze dvije stambene jedinice....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 650.000 €, 146,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Apartman S4 u prizemlju objekta ukupne neto korisne površine od 146 m2 sastoji se od ulaznog prostora površine 2 m2, dnevnog prostora površine 33 m2 (kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak) dvije spavaće sobe površina 15 m2 i 17 m2, garderobe površine 9 m2, dvije kupaonice površine....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 357.000 €, 69,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Pakoštane ? stan S5 s krovnom terasom, 300 m od mora U mirnom dijelu Pakoštana, na svega nekoliko minuta hoda do mora, smješten je stan oznake S5, koji se nalazi na drugom katu moderne zgrade sa šest stambenih jedinica. U tlocrtu je označen ljubičastom bojom. Posebnost ove nekretnine....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 200.000 €, 57,13 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno posredovanje Prodaje se dvosoban stan/apartman na drugom katu (visoko potkrovlje), stambene zgrade.Zgrada ima 6 stambenih jedinica koje su etažirane. Stan se sastoji od velike polunatkrivene terase s pogledom na more,kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom,Wc-a,kupaonice....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 215.000 € na 220.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 215.000 €
12.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PAKOŠTANE ? Dvosoban stan s terasom i parkirnim mjestom, 1. kat Na prodaju je funkcionalan i moderno projektiran dvosoban stan oznake E-4 (STAN 3) smješten na prvom katu manje stambene zgrade u Pakoštanima, svega nekoliko minuta od mora i centra mjesta. Osnovne informacije: - Neto....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Pakoštanima. Nekretnina se sastoji od prizemlja te 1. i 2. kata, a udaljena je 300 m od mora. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - S1 (kuhinja + dnevni boravak + blagovaonica, kupaonica, balkon 12,68 m2, 2 spavaće sobe, parking mjesto,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-59 (od ukupno 60)

<< <1 2> >>