• GoHome Professional
stanovi PAKOŠTANE 2.kat pala cijena - GoHome
  • stanovi PAKOŠTANE 2.kat pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PAKOŠTANE 2.kat pala cijena

  • Za upit "stanovi pakoštane 2.kat pala cijena" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 2.678 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • hidromasažna kada
    • nenamješten
    • terasa
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-31%

Promjena cijene sa 399.990 € na 274.172 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PAKOŠTANE, 274.172 €, 102,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 399.990 €
26.04.2026 - 274.172 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je apartman smješten u zgradi modernog dizajna u novogradnji u Pakoštanima. Apartman se nalazi na drugom katu zgrade i ima unutarnju površinu od 81 m2 te još 71 m2 krovne površine. Plaža je udaljena 800m od zgrade, dok su najbliži dućan i kafić udaljeni minutu hoda od zgrade.....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 349.990 € na 226.780 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PAKOŠTANE, 226.780 €, 85,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 349.990 €
26.04.2026 - 226.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je apartman smješten u zgradi modernog dizajna u novogradnji u Pakoštanima. Apartman se nalazi na drugom katu zgrade i ima unutarnju površinu od 67 m2 te još 60 m2 krovne površine. Plaža je udaljena 800m od zgrade, dok su najbliži dućan i kafić udaljeni minutu hoda od zgrade.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr