- stanovi Maslina prodaja lođa

  • Za upit "stanovi maslina prodaja lođa" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.549 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VABRIGA, 204.000 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Poreč je grad na zapadu Hrvatske smješten na zapadnoj obali poluotoka Istre. Mjesto u kojem se sažimaju sve vrijednosti tradicionalnog i modernog Mediterana. Šarm starog grada s mozaicima i znamenitostima pod okriljem UNESCO-a, tradicija uzgoja vina i maslina, domaće sorte i namirnice,....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 227.000 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, 245.000 €, 67,29 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - KUHINJA, BLAG. I DN. BORAVAK: 22,18 m2 - PREDSOBLJE:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi maslina prodaja lođa'
228.000 €
204.000 €
206.000 €
  Stan, ZADAR, Maslina, 271.670 €, 69,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je moderan 2,5-sobni stan (2S+DB) u Zadru, smješten u atraktivnom području Maslina. Stan se prostire na 69.66 m2 i nalazi se na šestom katu zgrade koja ima ukupno šest katova, izgrađene 2025. godine. Ovaj stan nudi udoban i funkcionalan životni prostor s orijentacijom prema....

 
 
 
  Stan, FRATA, 204.000 €, 63,23 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, FRATA, 228.000 €, 70,86 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 270.000 €, 58,05 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Maslina Residence je suvremeni projekt dviju arhitektonski usklađenih zgrada smještenih u mirnoj obiteljskoj ulici na Visokoj. Lokacija spaja privatnost i praktičnost: u blizini su škola, vrtić, trgovine i sportski sadržaji, a brz pristup glavnim prometnicama omogućuje lako kretanje....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 243.980 € na 250.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.11.2025 - 244.000 €
13.02.2026 - 243.980 €
21.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivan stan na Meladi ? 4. kat s liftom, pogled na more Prodaje se prostran i svijetao stan smješten u mirnom dijelu Melade, na četvrtom katu zgrade s liftom. Stan se prostire na velikoj površini te nudi iznimnu udobnost i funkcionalnost, idealnu za obiteljski život ili kao izvrsnu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 244.000 €, 66,06 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu jugoistočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - PREDSOBLJE: 5.28 m2 - KUPAONICA: 4.22 m2 - KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, FRATA, 227.000 €, 70,37 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 253.000 €, 65,24 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 603.450 €, 134,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Diklo , na prodaju je luksuzan trosoban dvoetažan stan s vrtom Na mirnoj lokacijiu Diklu u izgradnji su 3 luksuzne vile sa pogledom na more i otoke, te plantaže maslina. Dvije zgrade sa po 4 stambene jedinice i jedna sa tri stambene jedinice. Svi stanovi su projektirani sa....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 274.000 €, 76,95 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju s velikim vrtom istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: KUHINJA, BLAG. I DN.BORAVAK: 22.18 m2....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 520.785 €, 116,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Diklo , na prodaju je luksuzan trosoban stan s vrtom u prizemlju zgrade. Na mirnoj lokacijiu Diklu u izgradnji su 3 luksuzne vile sa pogledom na more i otoke, te plantaže maslina. Dvije zgrade sa po 4 stambene jedinice i jedna sa tri stambene jedinice. Svi stanovi su projektirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 237.500 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.33 m2 KUPAONICA: 4.21 m2 KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 299.000 €, 86,88 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 63 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi u samom centru, blizu svih sadržaja. Stan se sastoji od: kuhinje lođa,izba renovirane kupaonice spremište dvije velike i prostrane sobe balkona ostava u podrumu Stan je svijetao, ugodnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 239.500 €, 65,51 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.33 m2 KUPAONICA: 4.21 m2 KUHINJA, BLAG.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 243.000 €, 65,94 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - PREDSOBLJE: 5.33 m2 - KUPAONICA: 4.21 m2 - KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 249.000 €, 69,68 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju s velikim vrtom istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.28 m2 KUPAONICA: 4.22....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!