01 6641 092
Za upit "stanovi markovo polje" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.007 €/m2
Ograniči pretragu
Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026. - 238.080 €
08.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN B4: 74.40m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.90m2*0.25 = 3.23m2 UKUPNO: 77.63m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 248 416€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje = 233 511€. USELJENJE: 10./2026. O....
03.12.2025.,
www.njuskalo.hr
ČETVEROSOBAN STAN 17,1 KAT ? SESVETE (78,70m2 lođa,(garaža+ostava nisu uračunati u cijenu stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke, a istovremeno....
22.04.2026.,
www.njuskalo.hr
**Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta !** _________________________________________ - Uživajte u tišini i prirodi, daleko od gradske gužve, ali dovoljno blizu svih potrebnih sadržaja. - Brza i jednostavna povezanost sa centrom Zagreba preko javnog prijevoza i glavnih prometnica.....
08.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN C3: 61.60m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.50m2*0.25 = 3.13m2 UKUPNO: 64.73m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 207 136€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje = 194 707€. USELJENJE: 10./2026. O....
08.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN B1: 70.10m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.90m2*0.25 = 3.23m2 UKUPNO: 73.33m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 234 656€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje =220 576€. USELJENJE: 10./2026. O projektu:....
21.02.2026.,
www.njuskalo.hr
TROSOBAN STAN 2 PRIZEMLJE ? SESVETE (65,93 m2 + vrt,( garaža+ostava nisu uračunati u cijenu stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke, a istovremeno....
21.07.2025.,
www.njuskalo.hr
07.01.2026.,
www.njuskalo.hr
02.01.2026.,
www.njuskalo.hr
21.03.2026.,
www.njuskalo.hr
07.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN A6: 87.00m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.50m2*0.25 = 3.13m2 UKUPNO: 90.13m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 288 416€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje = 271 111€ USELJENJE: 10./2026. O projektu:....
03.12.2025.,
www.njuskalo.hr
ČETVEROSOBNI STAN 27,2 kat SESVETE (78,68 m2 lođa,(garaža+ostava nisu uračunati u cijenu od stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke, a istovremeno....
Promjena cijene sa 226.000 € na 215.000 €
- 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 226.000 €
19.05.2026 - 215.000 €
27.04.2026.,
www.njuskalo.hr
Predstavljamo vam dvosobni stan površine 71,03 m2 smješten na drugom od ukupno tri kata moderne novogradnje u sjevernom dijelu Sesveta, Markovo polje. Nekretnina će biti završena u lipnju/srpnju 2026. godine. Njezina lokacija nudi ugodan život u neposrednoj blizini prirode te pruža....
08.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN A1: 70.10m2 Vanjsko parkirno mjesto: 13.70m2*0.25 = 3.43m2 UKUPNO: 73.53m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 235 296€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje =221 178€. USELJENJE: 10./2026. O projektu:....
Promjena cijene sa 266.000 € na 258.000 €
- 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 266.000 €
15.05.2026 - 258.000 €
27.04.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se trosobni stan površine 86,12 m2 na prizemlju novogradnje s ukupno tri etaže, smješten u mirnom dijelu Sesveta, Markovo polje. Stan će biti završen u ljeto 2026. godine i odlikuje ga suvremena arhitektura te pažljivo odabrana lokacija u blizini prirode, što ga čini idealnim....
03.12.2025.,
www.njuskalo.hr
ČETVEROSOBAN STAN 3 PRIZEMLJE ? SESVETE (76,34m2 neto vrt,( garaža+ ostava nisu uračunati u cijenu stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke,....
22.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se moderan četverosoban stan u novogradnji, smješten na 2. katu zgrade s liftom. Idealna lokacija za miran obiteljski život ? okružena prirodom i tišinom, a opet odlično povezana s centrom Zagreba. Netto stambene površine 94 mt2. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škole,....
29.12.2025.,
www.njuskalo.hr
Prodaja ? trosobni stan s garažom, Sesvete (Markovo Polje) Na odličnoj i mirnoj lokaciji u Markovom Polju, Sesvete, prodaje se prostran i funkcionalan četverosobni stan smješten na drugom katu stambene zgrade s liftom. Stan ima netto površinu 94,13 m² (stambena površina 106 m²) te....
21.02.2026.,
www.njuskalo.hr
TROSOBAN STAN 12, 1 KAT ? SESVETE (62,45m2 lođa,(garaža+ostava nisu uračunati u cijenu stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke, a istovremeno....
03.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. Molim agencije da me ne zovu,hvala!!! STAN A1: 70.10m2 Vanjsko parkirno mjesto: 13.70m2*0.25 = 3.43m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 235 296€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje =221 178€. USELJENJE:....
08.02.2026.,
www.njuskalo.hr
21.03.2026.,
www.njuskalo.hr
08.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN B3: 64.40m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.90m2*0.25 = 3.23m2 UKUPNO: 67.63m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 216 416€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje = 203 431€. USELJENJE: 10./2026. O....
19.05.2026.,
www.njuskalo.hr
S2 U ponudi je kvalitetan dvosobni stan neto površine 71,03 m2, smješten na 2. katu manje stambene zgrade s tri kata, u sklopu novog projekta na sjevernoj strani Sesveta, Markovo polje. Završetak radova i useljenje očekuju se u lipnju/srpnju 2026. godine. Nekretnina je smještena u....
19.05.2026.,
www.njuskalo.hr
S3 Zagreb, Sesvete ? Markovo polje ? NOVOGRADNJA ? u ponudi je moderan penthouse ukupne površine 51,28 m2, smješten na posljednjem, trećem katu manje stambene zgrade s ukupno tri etaže. Nekretnina se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom dijelu sjeverno od Sesveta te predstavlja odličan....
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com