- stanovi MARINIĆI suteren

  • Za upit "stanovi marinići suteren" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 2.854 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • dvoetažni
    • balkon
    • prizemlje
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARINIĆI, 332.000 €, 99,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI - Moderan dvoetažni stan u novogradnji, 99 m² Na prodaju je prostran i ugodan dvosobni stan ukupne površine 99 m² smješten u novogradnji na prvom katu manje stambene zgrade. Stan je zamišljen kao dvoetažni prostor koji pruža dodatni osjećaj komfora i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 249.000 €, 91,50 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, GORNJI ZAMET - 3S+DB s parkingom i terasom od 32m2 - novija gradnja Na prodaju je prostran i funkcionalan stan u novijoj gradnji, ukupne obračunske površine 91,85 m² Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, predsoblja i dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 301.000 €, 84,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI - Moderan stan u novogradnji, 84 m² U ponudi je udoban i svijetao dvosobni stan od 84 m² smješten na prvom katu novogradnje. Riječ je o prostoru koji kombinira funkcionalnost i komfor, s dvije spavaće sobe, kupaonicom, kuhinjom povezanoj s blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi marinići suteren'
298.000 €
69.000 €
69.000 €
  Stan, MARINIĆI, 343.000 €, 84,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI - Moderan stan u prizemlju novogradnje, 84m² Na prodaju je prostran i svijetao dvosobni stan od 84 m² smješten u prizemlju moderne novogradnje. Ovaj stan nudi praktičan i udoban raspored koji uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu, dnevni boravak povezan s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA NA MARINIĆIMA! Prodajemo veliki obiteljski stan smješten na mirnoj lokaciji na Marinićima u mirnom okruženju i blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevan život. Prostrani stan ima netto površinu od 92 kvadratnih metara, sastoji se od 3 sobe plus dnevni boravak, s velikom....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijeka, Marinići - Dvosoban stan odličnog rasporeda nalazi se na prvom katu manje stambene zgrade, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika te dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom iz koje se izlazi na natkrivenu terasu. Stanu pripada i prostrano spremište....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 80.000 €, 44,11 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan prostor površine 44.11m² u Marinićima. Južne je orijentacije i nalazi se u suterenu manje zgrade stare 10 godina. U naravi je prenamijenjen i koristi se kao stan, dok se u papirima vodi kao drvarnica, što je uzeto u obzir u formiranju cijene. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 270.000 €, 82,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, MARINIĆI - 2 stana u novogradnji s pogledom na more + okućnica!!! PRILIKA!!! Stan br. 4 na katu sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, dvije sobe, kupaone i balkona, ukupne korisne površine 57,70 m2, kojemu pripada stan u suterenu cca 25 m2, dva parkirna mjesta broj 7 i....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 208.000 €, 68,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI, u ponudi je stan s okućnicom u prizemlju novogradnje. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kupaone i prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom iz kojeg se izlazi na lođu. Komforan, jednosoban stan površine je 55 m2 a pripadaju mu dva parkirna mjesta, okućnica....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 310.000 €, 110,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI, u ponudi je dvoetažni stan na prvom i drugom katu novogradnje. Na prvoj su etaži hodnik, toalet te prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom iz kojeg se izlazi na lođu. Stepenice vode na kat gdje se nalaze dvije komotne spavaće sobe i kupaona. Stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 249.000 €, 91,85 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja komotan i opremljen stan koji se nalazi u visokom prizemlju manje zgrade novije gradnje. Odlična lokacija na mirnom dijelu Marinića u blizini javnog prijevoza (1 gradska i 1 prigradska linija busa) i svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život.....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 80.000 € na 69.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 44,10 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Marinići, u ponudi imamo 1S+DB stan u suterenu stambene zgrade sa 7 stanova. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, kupaone, jedne sobe i adaptiran je ove godine. U fazi je prenamjene u stambeni prostor. Grijanje na struju, vlastita brojila vode i struje. Odlična nekretnina....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 420.000 € na 399.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 399.000 €, 162,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 420.000 €
18.04.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi za prodaju imamo iznimno prostran i funkcionalan četverosoban stan s dnevnim boravkom, ukupne stambene površine 162 m², smješten u novijoj stambenoj zgradi iz 2022. godine na mirnoj i poželjnoj lokaciji u Viškovu. Stan se nalazi na drugom katu. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, MARINIĆI - Stan u suterenu Stan na Marinićima površine 44 m2, koncipiran kao 1S+DB, smješten je u suterenu uredno održavane zgrade. Raspored je klasičan, s dnevnim boravkom i kuhinjom u jednoj cjelini te odvojenom spavaćom sobom, što omogućuje osnovnu funkcionalnost za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 409.000 €, 178,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan na 2.katu i potkrovlju , koji se sastoji od predprostora i stepenica, spavaće sobe, ostave, garderobe, kuhinje sa blagavaonom i dnevnim boravkom, terase, balkona, predprostora, kupaonice, tri spavaće sobe, stepenica i tri spremišta, ukupne korisne površine 162,28m2....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 300.000 €, 85,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo komforan dvosobni stan u novogradnji površine 85 m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone i terase. Podno grijanje u čitavom stanu. Klima uređaji. Stanu će pripadati 2 parkirna mjesta....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 270.000 €, 79,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, MARINIĆI - 2 stana u novogradnji s pogledom na more + okućnica!!! PRILIKA!!! Stan br. 3 na katu sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, dvije sobe, kupaonice i balkona, ukupne korisne površine 54,30 m2, kojemu pripada stan u suterenu cca 25 m2, dva parkirna mjesta broj 3....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 325.000 € na 350.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MARINIĆI, 350.000 €, 178,66 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 325.000 €
22.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran stan površine 178.66 m² koji se prostire kroz dvije etaže ? drugi kat i potkrovlje, smješten na Marinićima. Na donjoj etaži nalazi se ulazni hodnik koji vodi u otvoreni dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom. Tu su još kupaonica, spavaća soba, radna....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 258.000 €, 54,30 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2023.,

www.njuskalo.hr

MARINIĆI, NOVOGRADNJA, prodajemo stan površine 54.30 m2, dvosoban s dnevnim boravkom, s balkonom, na 1. katu i s pogledom na more. U cijeni je i garsonijera u suterenu zgrade s izlazom na ograđeni vlastiti dio okućnice. Podno grijanje na struju i klima uređaj. Mogućnost odabira keramike....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 296.000 €, 94,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI, u ponudi je dvosoban stan na drugom katu novogradnje. Sastoji se od hodnika, ostave, dvije spavaće sobe, kupaone i prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom iz kojeg se izlazi na lođu. Komforan stan površine je 85 m2 a pripadaju mu dva parkirna mjesta....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 80.000 € na 68.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 68.000 €, 44,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 80.000 €
05.05.2026 - 68.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI ? 2S+DB, 44 m², SUTEREN U ponudi je funkcionalan stan površine 44 m² smješten u suterenu uredne stambene zgrade na mirnoj lokaciji u Marinićima, Viškovo. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,spavaće sobe,kupaonice,hodnika Nekretnina je praktičnog....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 70.000 €, 44,10 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marinići - prodaja stana u suterenu zgrade, potpuno renoviran! Na prodaju stan u Viškovu, naselje Marinići, ukupne površine 44,10 m². Stan se nalazi u suterenu zgrade te je u potpunosti adaptiran i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 315.000 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo komforan dvosobni stan u novogradnji površine 85 m2. Koncipiran je kao dvoetažni stan. Nalazi se na 1.katu stambene zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone i terase. Podno grijanje u čitavom stanu. Klima uređaji. Stanu....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 296.000 €, 102,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI, u ponudi je stan s okućnicom u prizemlju novogradnje. Sastoji se od hodnika, ostave, dvije spavaće sobe, kupaone i prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom iz kojeg se izlazi na lođu. Komforan stan površine je 85 m2 a pripadaju mu dva parkirna mjesta,....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 80.000 € na 69.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 44,10 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 80.000 €
30.04.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja 1S+DB stan smješten na području Marinića, Viškovo. Površine 44,10 m2 sastoji se od: * hodnika, * spavaće sobe, * dnevnog boravka, * kuhinje i blagovaonice, * kupaonice. Stan je kompletno adaptiran, a smješten je u suterenu zgrade, na mirnoj prigradskoj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, Na upit, 162,28 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je predivan dvoetažni stan ukupne površine 162 m², smješten na 2. katu + visoko potkrovlje u odlično održavanoj zgradi novije gradnje iz 2022. godine. Nalazi se u mirnom dijelu Marinića, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja (škole, trgovine, autobusna stanica itd).....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>